Skoči na vsebino

Uncharted 4: A Thief's End


Bessie

Priporočene objave

  • vrhovni

Jup, jaz tudi rečem da ne bo srečni konec, ampak temačni in razmišljujoč. Po moje bo nekaj v tem smislu: vso to ubijanje in opravki z mafijo terjajo svoj davek in on se bo sedaj žrtvoval. Končno ne bo gledal egoistično samo nase in plen (zaklade), ampak na svoje prijatelje in sorodnike. Ali bo umrl ali ne pa še nisem čisto prepričan. :)

Pa tudi z bratom me zanima kam silijo. Po moje ga bo brat samo orng zajebal in stisnil v kot, kjer bo nato opravil svojo nesebično potezo. :D

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
Dne, 25/03/2016 at 11:14, BuffaloSLO pravi:

Drake in elena se bosta poročila, naredila 3 otroke (2 puncki in enega fanteka), zgradila hišo v zagorju in živela lepo in presrecno do konca svojih dni... !

Perfect story <3  Za tako zgodbo plačam tud 20€ več :D ... Šalo na stran. Vrjetno bo kak žalosten konec (katere jaz sovražim) in pol bom padu v depresijo za 1 teden :D Ni ga čez konec v Uncharted 2 ... Love is in the air <3 :D

mnovak91147.png

Link to comment
  • vrhovni

Vrača se plunder mode.

 

Navedek

Naughty Dog has confirmed that Plunder Mode is making a comeback for the multiplayer component for Uncharted 4: A Thief’s End.

 

A favorite of previous Uncharted games, Plunder takes the form of a Capture the Flag-style offering, although it replaces flags with idols. Here, gamers must search for the idol, grab it, and then take it back to your treasure chest.

 

The developers have implemented a few tweaks this time around, however. Firstly, the mode has been switched up from 5v5 to 4v4 players, while the owner of the idol no longer has the traversal restrictions in place.

 

 

 

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.