Skoči na vsebino

Uncharted 4: A Thief's End


Bessie

Priporočene objave

  • vrhovni

Nekaj informacij glede multiplayerja...

 

Vse dodatne mape in igralni načini bodo brezplačni.

DLC itemi se bodo odklepali skozi igranje z in-game valuto. Če nimaš časa igrati in jih vseeno hočeš imeti, lahko kupiš in-game valuto v PS Store.

uncharted-4s-multiplayer-content-will-al

 

MP plan za naprej:

uncharted-4s-multiplayer-content-will-al

Ja, tudi co-op bo!

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni
  • Eurogamer – Recommended (Gaming's most confident storytellers close the book on Nathan Drake's adventures with their best chapter yet.)
    Navedek

    As accomplished as Uncharted 4: A Thief's End is - as heroically as it bests its predecessors, as gracefully as it sidesteps their pitfalls - it's not possible for it to have the seismic impact and far-reaching influence that Uncharted 2 did. Nor does it redefine the storytelling scope of the blockbuster action game like The Last of Us. It still does something remarkable for a major franchise video game, though: it doesn't overdo its exit. It doesn't immolate itself in a blaze of glory, it tells a story about people and finds peace in its resolution. It just ends. Fin.

    Aj lajk it a lot! :)

  • The Jimquisition – 8.5
  • GamesBeat – 98/100
  • Gamespot – 10
  • Polygon – 9
  • Post Arcade – 9
  • CGMagazine – 10
  • Attack of the Fanboy – 4.5/5
  • GamesTM – 9
  • IGN – Not final 8.8

 

O ja! :hyper:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Malce izven teme, se opravičujem..ampak hočem čimboljš skoz pridt z letnim PS Plusom in me zanima katera kartica velja za SLO account..ker na internetu nikjer ne najdem SLO kartic (Offgamers stran itd.)..bo kakšna nemška, angleška kartica mogoče delovala na SLO accountu ? :)

PS: se pripravljam na Uncharted Multiplayer :D

Urejano od IcEmAn_SLO
Link to comment
  • vrhovni

Edina trgovina kjer vem da prodajajo PS+ kartice je Big Bang. Žal stane pri njih letna PS+ naročnina 60€, medtem ko na PS Store stane 50€.

Priporočam ti nakup na PS Store, tistih 10€ pa raje porabi za kakšno igro. Na PS Store imaš opcijo plačila s PayPal, kreditno kartico ali pa plačilo s predplačniško Paysafecard, ki jo dobiš na OMV, Petrol, trafike 3D,... baje se da tudi preko monete plačati (še nisem probal). Če boš imel kje težave ali imaš kakšno dodatno vprašanje, pa kar vprašaj. ;)

 

Veliko na to temo je že bilo napisano v temi PS4 PSN Store.

 

Dodaj me za MP. :D

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Hvala za odgovor, bom potem kar preko PS Stora kupil :)

Me že imaš: Ic3man_ISLOI

Tako da se vidiva v MP :D

PS: me zanima če še kdo od vas kupuje primary account igrice, ki so veliko cenejše ? 

(npr. https://psngames.org/http://www.consogame.com/http://plati.ru/http://discountdigitalgames.co.uk/)

     

Jaz že 1 leto samo še tako igrice kupujem, ker veliko prišparaš :)

Urejano od IcEmAn_SLO
Link to comment

Igra je, kot vsi vemo - ODLIČNA :)

 

Včeraj sma z matej1990-om malo zaigrala MP in morem rečt, da je mp način kar zabavn. Res je, da verjetno ne bom dolgo vztrajal z mp načinom, ampak če se nas bo kdaj zbralo malo več, da odigramo, me štejte zravn :). Včeraj sma vidla, da če igramo MP skupaj kot ena skupina, nam zmaga ne uide. Glavno je, da se držimo skupaj in postrelamo vse nasprotnike brez kakršnegakoli problema :D

 

Kdor ima namen igrat mp naj kar tu napiše ;)

 

Moj psn id - BuffaloSLO

Link to comment
  • vrhovni

Pri SP sem prišel komaj do konca uvodna. Kakšno bo šele dalje... :drool:

 

Je zabaven MP ja.

Največji problem je, da je hitri tempo igranja in mimogrede zatavaš proč od od skupine. Ko smo se držali skupaj nam je šlo brez težav, čim pa smo se porazgubili po mapi, pa so že bile težave.

Včeraj sem si po igranju nastavil custom loadoute, kjer si lahko sam poljubno izbiraš orožja in spodobnosti. Je kar pestra izbira in si izbereš to kar ti odgovarja. Je boljša izbira kot že v začetku ponujeni loadouti. Lahko si nastaviš zelo napadalni set, obrambni set ali pa poiščeš neko ravnotežje. So kar zanimive kombinacije. Treba bo še igrat, da se odklenejo boljša orožja in sposobnosti.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni
pred 10 urami, japanboy pravi:

Samo nekaj me zanima. Tisti ki igrate oz. ste ze igrali. Ali je crushing ze po defaultu omogocen ali je treba najprej preigrati igro na najtezji stopnji da se odklene crushing?

Crushing je mogoč že v prvem igranju. Crushing je sicer na prvi pogled zaklenjen (je siv), ampak lahko klikneš nanj in ga vklopiš.

Jaz igram na crushing in moram rečt, da za prvo igranje mogoče ni najbolj primerna težavnost. Ni toliko problem sama težavnost, kot to da ne moreš igrati agresivno. Zid hitro postane tvoj najljubši prijatelj. :D Moraš iskat zaprte kotičke v mapah, da imaš ves čas zaklon. To zna bit težava, ker je igra DOSTI bolj open world, kot predhodni Unchartedi. AI je precej izboljšan. Te ne čaka, ampak te flenka in lovi - zelo agresivni pristop. Če si na mestu, ti na veliko začnejo metati granate (tudi po 4 na enkrat :wacko:).

 

TheRealDeal pa se mi norca dela, da nimam za burek, ko umiram v streamu. :D

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.