Skoči na vsebino

Uncharted 4: A Thief's End


Bessie

Priporočene objave

Dne, 13 May 2016 at 9:24, matej1990 pravi:

Crushing je mogoč že v prvem igranju. Crushing je sicer na prvi pogled zaklenjen (je siv), ampak lahko klikneš nanj in ga vklopiš.

Jaz igram na crushing in moram rečt, da za prvo igranje mogoče ni najbolj primerna težavnost. Ni toliko problem sama težavnost, kot to da ne moreš igrati agresivno. Zid hitro postane tvoj najljubši prijatelj. :D Moraš iskat zaprte kotičke v mapah, da imaš ves čas zaklon. To zna bit težava, ker je igra DOSTI bolj open world, kot predhodni Unchartedi. AI je precej izboljšan. Te ne čaka, ampak te flenka in lovi - zelo agresivni pristop. Če si na mestu, ti na veliko začnejo metati granate (tudi po 4 na enkrat :wacko:).

 

TheRealDeal pa se mi norca dela, da nimam za burek, ko umiram v streamu. :D

Drugace obstaja tudi stealth v tej igri :D Na potiho jih cim vec pobijes, potem pa tudi ce ti samo 4je ostanejo jih bos veliko lazje premagal kot pa ce jih je 10. 

 

Si ze preigral ? :P Lahko ti zaupam konec, ce te res zanima :D 

 

p.s. Pisem preko telefona, zato se mi sumnikov ne da uporabljat :D

mnovak91147.png

Link to comment
  • vrhovni
pred 2 urami, TheRealDeal pravi:

Drugace obstaja tudi stealth v tej igri :D Na potiho jih cim vec pobijes, potem pa tudi ce ti samo 4je ostanejo jih bos veliko lazje premagal kot pa ce jih je 10. 

To ni Hitman ali pa Metal Gear Solid. :D

Aja, sem čisto iz firbca šel gledat razlike med težavnostnimi stopnjami, ker se mi stealth zdi resnično težek v igri. No, sem našel odgovore:

Navedek

In the Hard and Crushing difficulty options, enemies are also more accurate and quicker to find you, making the game's stealth approach more difficult. Additionally, enemies on Crushing difficulty will be "much more aggressive" when trying to find you, while playing on Crushing mode also removes some of the on-screen information regarding which enemies can see you and threat indicators.

Tukaj pa je še na podrobno opisano kaj se z vsako stopnjo težavnosti spremeni: Difficulty Settings

Niti sanjalo se mi ni, da ima zadeva avtomatsko asistenco v primeru težav pri napredovanju. :blink: Verjetno to tudi pojasni, zakaj do sedaj nisem še nobenega dela ponavljal toliko krat, kot sem to moral početi pri U1, 2 in 3 na eno stopnjo lažji težavnosti.

Tako da lahko probaš in poročaš ali tvoj stealth pristop še vedno deluje tako dobro na crushing. :P

EDIT: Eto ga, se da, če imaš železne živce. :unsure:

/EDIT

 

pred 2 urami, TheRealDeal pravi:

Si ze preigral ? :P Lahko ti zaupam konec, ce te res zanima :D 

:stop:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...
  • Pred 2 meseci ...
  • vrhovni

Nov patch, ki bo prinesel nekaj sprememb. Glavna pa seveda podpora PS Pro in HDR.

 

Navedek

General 

  • Added support for PlayStation®4 Pro
  • Added support for High Dynamic Range display
  • Improved quality of stereo audio

Multiplayer

 

Beta Test Playlist – Classic Mode:

 

  • Starting November 3rd, and through the weekend, you’ll have a change to jump in and try out Classic Mode
  • We will be trying out other variations of Classic Mode during our second Beta Test weekend on November 11th

 

Bundle Sale:

  • All bundles are now 70% off until November 10th

 

Ranked Season 3 has started!

 

New ranked rewards added:

  • Gold / Platinum / Diamond / Master Aviator sunglasses

 

Ranked Changes:

  • You can no longer see which players have joined the lobby until the match begins
  • Qualifier matches are now only required when moving between full ranks (e.g. Silver to Gold). Moving within a rank (e.g. Silver III to Silver II) doesn’t require any qualifiers.
  • Players can now be kicked during a ranked match for networking issues

 

Gameplay changes:

  • Players will no longer take cover on something that is fully offscreen. This led to many situations where players accidentally became stuck to cover when attempting to roll.

 

Bugfixes:

  • Fixed a couple bugs where player could lose a mystical they purchased after switching loadouts
  • Fixed teammates being able to bump the player’s camera when in aim mode
  • Fixed a bug where Bounty Hunter matches would not increment the total score earned used for unlocking new boosters
  • Fixed some collision issues on Rooftops
  • Fixed an issue with Shield of Asgard Mystical cancelling when player attempts to melee immediately after activation
  • Fixed issue where Team Deathmatch and Command matches could start with uneven teams

 

Cinema Mode fixes:

  • Fixed problem with rewinding several times causing a permanent black screen
  • Fixed issue when cinema file ends causing unwanted black screens
  • Fixed a crash in cinema caused by a late joiner
  • Fixed a crash that occurs during cinema replay

NOTE: In this patch, cinema files have switched over to a new version.  This will erase any older cinema files.

 

Other stability fixes:

  • Fixed crash that can occur when connecting to multiplayer
  • Fixed black screen hang during loading if any user loses connection to host during the load into the game
  • Fixed a crash that occurred during Ranked TDM
  • Fixed a crash that could occur when being downed while hanging off of an edge while over water

 

10573384652.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...
  • 4 years later...
  • 3 tednov kasneje...
  • 1 year later...
  • Ozi odpel dotično debata

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.