Skoči na vsebino

The Witcher 3: Wild Hunt


Priporočene objave

@josko Witcher je že od samega začetka singleplayer only. Izid je 19. Maj 2015 za vse mainstream naprave. Gameplay se je dost spremenil predvsem iz enke v dvojko kjer je blo v dvojki bolj free-roam sistem katerega so zdaj še bolj nadgradili.

@medenko1975 Na Pc bo DRM free verzija tak da boš brez problema potegnil iz torrent strani ker GOG.com verzija nebo imela nobene zaščite :)

mateiix.png
Link to comment

Nič ne paše k temu videu :D...tud sam se v prvem igranju dvojke nisem posluževal SIGNov, v drugo na občutno težji težavnosti je pa tole must-use. Ko vidiš kaj dejansko lahko nastane do konca igra z fire signa če ga dovolj upgradaš...res postane dokaj ekvivalenten swordu (če uporabljam rahlo pretiravanje :)).

Pa še 4 najnovejši screeni (4k - pc verzija) :drool::drool::drool::drool::drool::drool::drool::drool::drool::drool::drool::drool::drool::drool::drool::drool::drool::drool::drool::drool::drool::drool::drool::drool::drool:

Priporočam da si odprete slike v dodatnem zavihku ter v polni ločjivosti.

post-5006-144771089433_thumb.jpg

post-5006-144771089492_thumb.jpg Malokdaj me osupne pogled na random hiško v igri ampak tole je odlična scena :begging:

post-5006-144771089549_thumb.jpg

post-5006-144771089601_thumb.jpg Nvidia FUR ... dafuck :jaw-dropping::jaw-dropping::jaw-dropping:

PC-upgrade incoming....need donations :picknose::picknose::picknose::picknose:

Srčno upam da niso kje pihnili mimo, za zgodbo ne dvomim glede na to da je delano po knjigi ter grafiko...upam da bo gameplay res na nivoju, čeprav ko berem previewe so vsi spodbudni...čeprav niso v večini primerov mirodajni...smo gamerji zahtevnejši :D.

Urejano od mateii
mateiix.png
Link to comment

Preorder sem že pred letom in pol oddal za PC na GOG.com (že pozabo na teh 40€), mam pa tudi za preorder navadne verzije za ps4 (steelbook bom dokupil naknadno iz ebaya), sem razmišljal sicer o collectors editionu ampak ne rabim figuric in obeskov (soundtrack je pa na GOG.com isto bo mapa če že ni) pa cena med 200 in 300€ zarad igre ter dodatkov mi je pretirana :).

mateiix.png
Link to comment

http://playgame.si/The-Witcher-3-Wild-Hunt-PS4-igra-za-playstation-4-poceni-rpg?search=witcher

Tule na playgame. 59€ + 3.23€ če plačaš po predračunu. Sem že 4 prednaročila oddal pri njih za igre in sem vedno dobil na datum izida pa še cenovno prideš na isto ceno kot digitalna verzija.

Čeprav...mikalo me je da bi naročil digitalno verzijo kot mi je to v navadi ampak želim met škatlico (oz kasneje steelbook) doma :).

mateiix.png
Link to comment

Ja sej, vsakemu svoje :) jaz mam dobre izkušnje z playgame tak da bom ostal pri tem, saj pravim če bi bil tak hudo zagrižen geek pa htel igrat na dan izida bi nardil kr preorder digitalne verzije :). Ampak glede na lepo vreme mi je vseeno oz bo po vsej verjetnosti kak dan zamika :D, če ne zarad vremena pa služba al pa otrok...večeri bojo pa rezervirani za witcherja :P.

Razpizdi pa me kak lahko majo v slo-trgovinah večjo ceno kot pa je dejansko prodajna cena...pa če dobim z eno-tedenskim zamikom rajše dam par eurov manj ker takega oderuštva pa ne podpiram...krivi smo/so pa itak potrošniki.

Se pa opravičujem za offtopic :)

mateiix.png
Link to comment

Witcher 3: The Wild Hunt has gone GOLD !!!

CD Projekt RED je danes oznanil da je igra dokončno končana in je dobila gold status!

"We worked so damn hard over the past three years to bring you this game," said Adam Badowski, Head of Studio, CD PROJEKT RED. "From the corrupt nobles in Novigrad to ancient monsters lurking in deep forests, to the bustling cities, colorful ports and breathtaking vistas; all the people, all the places -- we literally spent tens of thousands of hours to turn all that into an adventure that will kick your ass and make you want to come for more," adds Badowski. "The Witcher 3: Wild Hunt has gone GOLD and will soon be yours!" he concludes.

Garnering over 200 prestigious awards before launch, The Witcher 3: Wild Hunt is CD PROJEKT RED’s most ambitious endeavour up to date. Set within a truly open world, the game puts you in the role of a wandering bounty hunter and monster slayer, Geralt of Rivia. In The Witcher, you take on the greatest contract of your life -- tracking down the Child of Prophecy, a living weapon that can alter the shape of the world.

The game is scheduled to launch May 19th, 2015, on Xbox One, the all-in-one games and entertainment system from Microsoft, Windows PC, and PlayStation®4. Visit www.thewitcher.com and buy.thewitcher.com for more information about the game and pre-order availability worldwide.

mateiix.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.