Skoči na vsebino

The Witcher 3: Wild Hunt


Priporočene objave

Ok, razlicni konci, sam kok bo pa to vplivalo ma witcher 3.

Pustimo se presenetit :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kolko sem razbral bo vpliv na medsebojne "odnose" z karakterji oz kak dialog morda tudi kak dogodek nebo pa zarad tega čist nov potek igre :D. Verjetno bojo pa na pcju tut ostali kaki itemi al pa denar, vsaj tako je blo ob uvozi save gameov iz prvega dela v dvojko.

Kaj pa pomeni preload?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Preload pomeni da vsak ki je prednaročil igro digitalno prek ps store-a jo zdownloada in igra na datum releasa. Da ne vlečeš na dan releasa tistih 30gb al kolk pač bo :). Bluray FTW :D more bit za na polico ta škatlca :D
mateiix.png
Link to comment
Kolko sem razbral bo vpliv na medsebojne "odnose" z karakterji oz kak dialog morda tudi kak dogodek nebo pa zarad tega čist nov potek igre :D. Verjetno bojo pa na pcju tut ostali kaki itemi al pa denar, vsaj tako je blo ob uvozi save gameov iz prvega dela v dvojko.

Preload pomeni da vsak ki je prednaročil igro digitalno prek ps store-a jo zdownloada in igra na datum releasa. Da ne vlečeš na dan releasa tistih 30gb al kolk pač bo :). Bluray FTW :D more bit za na polico ta škatlca :D

je tako

japanboy
tole more biti obvezna na polici sa se vidi dober špil razvijalcev:D:beer:
Link to comment

Točno tak kot sem predvideval :):car:

Which is why CD Projekt came up with an encounter that takes place when you start playing The Wither 3: Wild Hunt. The purpose of it is to recap the events of the second game, and in the process, let you choose the decisions you’ve made and have them affect the world state of the new game.

>https://www.youtube.com/watch?v=X_INEnvuPnk

http://www.vg247.com/2015/05/15/this-is-how-the-witcher-3-wild-hunt-brings-over-your-witcher-2-decisions/

mateiix.png
Link to comment

se že veselim kot majhen kot otrok ki mu daš darilo obenem pa se že veselim no0vih igralnih izkušenj in seveda včasih tudi iz igre potegneš kakšno dobro stvar in pa najbolj mi je všeč da iomaš odprt svet pri tej igri in pa hud... lepa grafika igralnost pa mora biti na nivoju kolikor hvalite prejšnji del igre komaj čakam na torek:D:beer::beer:

Link to comment

Standardna izdaja bo poleg že omenjenih 16 zastonjsih dlcjev vsebovala še (fizična izdaja igre na blurayu :)):

- karta sveta (witcherjevega :D) oz Northern Realms

post-5006-144771093266_thumb.jpg

- posvetilo CDProjekt Red-a

post-5006-144771093274_thumb.jpg

- Uradni sountrack igre (CD)

- Nalepke (mislim da 2 simbola "volka")

- Knjigo: The Witcher Universe Compendium

- Kode za The Witcher Battle Arena in House of Glass Digital Comic Book (nevem al je to v vseh al ne :)...take bi naj ble info na netu)

Slikica vsega :)

post-5006-144771093284_thumb.png:tepen:

Skratka nekaj kar drugi založniki izdajajo kot special edition :D....res v posmeh vsem ostalim razvijalcem oz bolj založnikom :loser::loser::loser:

Oh kako mi ni žal da sem naročil fizično izdajo namesto digitalne :D...čeprav mam preorder za PC na GOGu in lahko potegnem digitalne izdaje knjig...še vedno pa bo lepše izgledalo v rokah in na polici:beer:

EDIT:

Primerjalni video med low-max nastavitvami na PCju...še vedno se mi zdi da igra zgleda zelo lepa če vzamemo v zakup da je na low nastavitvah

>https://www.youtube.com/watch?v=NKadTifTRlY

Urejano od mateii
mateiix.png
Link to comment

Evo preigral 1 uro zdaj pa morm it spat.

Prvi vtisi...dejansko sem nardil vse kar sem tudi videl v videih do sedaj....tak da ne morm rečt da je nekaj novega (prva vas...nardil 2 questa). Lahko pa pohvalim to da dela na dokaj "zastareli" mašini: i7 920 @ 3.6ghz, 12gb rama, 760gtx 2gb super tekoče brez zatikanja na high z HBAO+ (hairworks pa off). Svet je res čudovit....res wooow. Zaznalo mi je star save iz witcher 2 tak da ni blo nobenga dialoga treba izbirat na začetku. Sem mislil da bo moj pc že malo švoh za to...ampak zdaj sem v dilemi al igrat na ps4 ali na pc ko dela tak tekoče. Je pa nekaj res...pomoje so igro podredili kontrolerju ker je zlo smotano v pogovorih implementirana miška pa nevem space maš da skipaš določen chat a pol morš z entrom izbrat drugo opcijo....vem ja mogoče se da prebindat tipke...se mi ni dal ubadat.

Kar pa izstopa od vsega (poleg seveda čudovite grafike in tekočega delovanja) je pa zvok...atmosfera, okolje, veter v drevesih, sploh na začetku ko se pogovarjaš v gradu pa potem spodaj na dvorišču prav tisti blag efekt odmeva. Vse so vzeli v zakup.

Pa prva vas....deluje bolj pristno pa živo kot kako večje mesto v drugem delu witcherja, vsak krnekaj bluzi, otroci si pojejo, enga je celo kolcalo ko sem šel mimo, eni jamrajo itd...res vsak ma nekaj svojega dejansko se počutiš da si nekje v živem svetu.

Vas je bolj živa kot pa če se popoldne čez vikend sprehajaš v centru Maribora :D...žalostno ampak resnično.

To je to...vse kar sem pričakoval jim je uspelo, upam da se mi bo na kontrolerju bolj dopadlo ko bo vse pri roki.

Lahko noč

mateiix.png
Link to comment
  • vrhovni

Vas je bolj živa kot pa če se popoldne čez vikend sprehajaš v centru Maribora :D...žalostno ampak resnično.

To so dosegle že precej starejše igre kot Witcher 3. :hihi Treba je naredit The Witcher 3 flashmob v centru! Samo ga noben ne bi videl. :lol

Jaz sem tudi probal takoj ob odklepu (ob polnoči) in sem prišel do vasi.

Prvi stripovski video je dobro narejen (malo spominja na Infamous), potem pa pride en res epic (prologue), ki se prepleta z začetkom zgodbe. Res dobro narejeno. Upam da dejansko dobiš kakšne takšne moči v igri. :drool:

Tako kot je mateii napisal, je atmosfera zelo dobro narejena. Vse se giblje in daje občutek živosti.

Osebe so že po 20 minutah igranja dopadljive in zanimive.

Pri kombatu sem še lesen in moram še enkrat it skozi tutorial. :tepen: Je zelo dinamično narejen. Veliko je premikanja. Ob enem zamahu z mečem se precej premakneš. Dodge roll pa te itak popelje čisto drugam. :D Zelo pomembni so tajmingi in refleksi. Pri signih moraš bit še posebej pazljiv, ker so tajmingi različni (nekateri signi trajajo dlje od drugih da se aktivirajo). Pri prvem boju, kjer je več nasprotnikov, je sprva kar malo nerodno vse skupaj z lock-onom. Nasprotnik ti pobegne, ti pa moraš za njim in biti ves čas v gibanju, sicer te ostali brez težav močno napadajo. Skratka precej napadalno se je treba obnašat. Možno da je to odvisno od vrste nasprotnikov (nisem še tako daleč :)). Me pa močno zanima kako daleč se da nadgraditi te super moči, ker delujejo super.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.