Dobrodošli v skupnosti KSi - Konzole Slovenija

Hej ti, Gost!

Vidim te kako te mika postati član največje konzolastične skupnosti Konzole Slovenija, pri nas. Nikar se ne obotavljaj. 

Z registracijo prejmeš dostop do vseh modernih vsebin spletne skupnosti; sodeluješ v debatah, pridobivaš zaupanje skupnosti z ocenami za trud in npr. dobre odgovore na vprašanja ostalih uporabnikov.

Na spletišču imamo lastno Čvekalnico za hitro izmenjavo sporočil ter kup dodatnih kul zadev kot se za prave gaming fane spodobi! Ob registraciji se dotično sporočilo poslovi z zaslona. 

Super hitro prijavo ti omogočamo tudi preko Facebook vtičnika.

Vabljen/a!

• Oznanila

• Ozi

POZOR! Uporabniki PSN storitev, VKLOPITE SI 2-koračno preverjanje računa   02. 02. 2017

Vsem uporabnikom Sony PSN storitev priporočamo, da si nemudoma omogočijo ter vklopijo 2-koračno (2-Step) verifikacijo oz. preverjanje računa ter s tem poskrbijo za najvišjo varnost svojih podatkov in deanarja. Dogajajo se vdori v račune od koder se nepridipravi lahko prikradejo vse od vaših plačilnih sredstev, v samem računu pa vas lahko onemogočijo! Za več informacij ter podrobna navodila, sledite povezavi: https://www.playstation.com/en-au/get-help/help-library/my-account/access-and-details/ps4--2-step-verification/
matej1990

PS4 PSN Store

188 prispevkov v temi

Don't Starve je že na voljo brezplačno za PS+ naročnike!

post-803-144771043417_thumb.png

0

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

>http://youtu.be/jMfeqbdAQ80

PS4 DLC

Killzone Shadow Fall

• Red Star Skin Pack (£2.69/€1.99)
  • Victory 101 Spotlights Pack (£2.69/€1.99)
  • Operation Archangel Voice Pack (£3.40/€3.99)

EU PS blog

0

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Drive club dirkalna igra naj bi prisla na ps store for free za ps+ members ce sm prov razumu :)

0

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
Drive club dirkalna igra naj bi prisla na ps store for free za ps+ members ce sm prov razumu :)

An Evolution rep stated that the PS Plus edition lacks "a few assets, such as cars and tracks, that will be found in the full version." There will still be plenty of content, however. "The online multiplayer, the asynchronous challenges and the single player campaign will all be present in the PS Plus version."

0

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

post-803-144771044468_thumb.jpg

Running from 5th February to 26th February (unless otherwise stated):

Tiny Brains

Was £16.99/€19.99, now £8.49/€9.99

Additional 10% discount for PS Plus members

Knack (Running from 19th February to 26th February)

Was £52.99/€59.99, now £35.59/€40.19

Additional 10% discount for PS Plus members

0

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Mogoče kdo ve, ali na slovenskem accountu nimamo možnosti apps in pa tv... Sam najdem samo možnosti Game in ne Tv&Shows...

0

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Za SLO ni nobenih TV servisov, edini app, ki je trenutno na voljo je za PS wifi slušalke, najdeš pa pod...Content Type: Apps :D

0

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Mogoče veš če si naredis UK acc ali je potem možnost izposoje filmov in podobno... Sicer verjetno nebi nikoli uporabil zanima me predvsem iz firbca :D

0

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Ne dela zaradi blokade IPjev. Dela preko vpnja, samo je prevec dela s tem, da se splaca.

0

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Za vse PS+ uporabnike bo v PS storu zastonj na voljo KILLZONE:SF Open weekend od 4.3.2014 do 8.3.2014.

0

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Dobra novica za vse z "slovenskim" PSN accountom! :applause:

post-4961-144771112544_thumb.png

uredil/a matej1990
popravljena vstavljenost slike
0

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Nč se ne vidi kaj piše.

Poslano z mojega GT-N8010

0

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Jeeeeeeeeej... Zeh, še vedno jih bom kupoval na amazonu ker so cenejše, tako igre kot kartice ;-)

Poslano z mojega HTC One

0

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Sam za slo psn račune itak ni kartic ali pač?

Sent from my LT18i using Tapatalk

0

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Ja, ampak obstajajo PS+ kartice (za PS+ naročnino doooh) IN kartice s PS točkami (za nakupovanje v PS trgovini). Očitno dobimo samo prvo varianto!

0

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Kaj zdaj dobimo kartice za plus ali samo za nakupovanje iger na PSN?

0

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Big Bang je zgoraj napisal da gre za kartice za PS plus naročnino.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

0

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Free je tudi dead nation

Sent from my iPhone using Tapatalk

0

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

CoD znižanje:

Make sure you visit PlayStation Store today and over the next two weeks to pick up discounts on iconic titles and DLC from the Call of Duty franchise! These discounts go live today once the store has updated and will run until 25th March.

Call of Duty Ghosts (PS4)

Was €69.99/AU$99.95/£54.99, now €47.99/AU$69.95/£37.99

Call of Duty Ghosts and Season Pass Bundle (PS4) (Not available in Poland, Russia, Ukraine)

Was €109.99/AU$159.95/£84.99, now: €94.99/ $129.95/ £69.99

0

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

V nedeljo sem kupil v storu inFamous:SS. Ves čas imam vpisano svojo kreditno kartico, ampak za ta nakup sem menjal plačilno kartico na fotrovo (PSN settings/billing). Po opravljenem nakupu sem takoj ponovno vpisal nazaj mojo kartico. Kljub temu da nisem ničesar kupil z mojo kartico, so mi zaračunali 0,12€. Predvidevam da je to zaračunan vpis moje kartice? Torej predvidevam da so tudi fotru sneli 0,12€.

Torej Sony za vsako menjavo plačilne kartice vzame 12 centov? Je to normalno?

0

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Ustvari račun ali se vpiši za komentiranje

You need to be a member in order to leave a comment

Ustvari račun

Ustvari si svoj račun v naši skupnosti. Izredno preprosto!

Register a new account

Vpiši se

Že imaš račun? Vpiši se tu.

Vpiši se

NA KRATKO O KSi

KSi je na sceni prisoten že več kot 10 let. V svojem najstniškem obdobju je enako nepredvidvljiv in smotan, ob enem pa vedno bolj zvedav in nekoliko samovšečen v smilsu, da se trudi biti čedalje boljši.

Ekipa, ki bdi nad delovanjem in produkcijo je skupina skrajnih igričarskih zanesenjavkov. Od tega imamo nekateri že svoje družine in mirno lahko trdimo, da smo že prešli v fazo igričarske modrosti in odgovornosti. =)

KSi EKIPA I. REDA

Selfie time! V vsem svojem sijaju, zvesti svojemu igričarskemu duhu. =)

konzole_slovenija_ekipa

PRAVNO IN NUJNO ZLO

Na spodnjih povezavah najdeš vse informacije o tem kakšen pravni bav-bav je prebijanje spletnega časa na naših straneh ter vsa ostala (pravna) (ne)nujna navlaka. Hm...

OGLAŠEVANJE

Vsakršno oglaševanje brez soglasja in ustreznega dogovora z vodstvom KSi je strogo prepovedano. Neupoštevanje tega strogega pravila pomeni takojšnjo sankcijo - zaklep uporabniškega računa.

V kolikor želite oglaševati pri nas, nam pišite preko epošte ali kontaktnega obrazca na dnu strani.