Skoči na vsebino

PS4 PSN Store


matej1990

Priporočene objave

Jz osebno mam raj fizično ker mi je kul da vidm škatlce, nekak collection building, pa če te špil razočara ga lh prodaš. Tud če je špil cenej digitalno, je še zmer velka šansa da bom usen ploščk kupu. Drgač so pa lepo odgovoril za pluse pa minuse vidm

jaz imam raje v fizični obliki igro ta<ko jo lahko prodam če mi ni všeč ali pa igraš digitalna mi je všeč ni treba paziti na plošček in vedno jo lahko dol snameš za dodatke je pa odvisno od razvijalca iger lahko dobiš dodatek zastonj ali pa ne

Link to comment
  • 5 tednov kasneje...
  • vrhovni

Če imaš UK PSN račun, potem si moraš narediti UK paypal račun. SLO paypal račun in UK PSN račun ne gresta skupaj.

Sam sem do še nedolgo uporabljal na PS Store plačilo s kartico, sedaj pa sem presedlal na paypal. Zakaj? Paypal ne posreduje plačilnih informacij Sonyu. Nedolgo nazaj je imel Sony velik vdor in težave, medtem ko paypal teh težav nima (in upam da tako tudi ostane).

Sicer pa ni ravno neke razlike. Aja, paypal prijavo narediš hitreje kot pa vnos kartice. :D

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • vrhovni

Evo razlago napake:

WC-40382-7

Credit card on file is invalid

The credit or debit card information stored on your Sony Entertainment Network ("SEN") account is invalid, please follow the steps below:

  1. Make sure that your credit card details are entered correctly.
  2. Ensure that the address information on your SEN account is exactly the same as those on the statement provided by your card issuer.
  3. If this does not solve your issue, please read our article on correcting billing errors.

1. Si že preveril. Daj še 1x za sigurno.

2. Ne vem sicer zakaj bi se to moralo ujemat, ampak vseeno preveri. Torej tvoj naslov v SLO računu bi se moral ujemat z naslovom kartice, ki si ga posredoval banki.

[PlayStation™Network/Account Management] > [Account Information] > Address

3. Poglej če kaj od naštetega velja pri tebi.

Možno je tudi da ravno kaj delajo na PSN.

Predplačniška Visa, to je Visa Electron? Si že kje drugje plačeval z njo? Zagotovo dela?

Če še vedno ne dela, lahko na PS4 izbereš drugo metodo plačila: PS Store > Payment Methods (predzadnja izbira v levem meniju) > izbereš PayPal

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • vrhovni

Super novica! Tisti, ki imate SLO PSN račun in nimate kreditne kartice, je sedaj na voljo tudi polnjenje računa s Paysafe predplačniškimi karticami.

56ab4f8df2fb8_paysafelogo.thumb.jpg.19ae

Paysafe kartice je možno kupiti na Petrolu, 3D trafikah, Delo prodaja,... Iskalec prodajnih mest: KLIK!

Kako redeemati Paysafe kartico na PSN račun: KLIK!

 

 

Druga alternativa je tudi MasterCard predplačniška kartica, ki je pri nas že nekaj časa na voljo.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • vrhovni

Denar je potrebno samo naložit v denarnico. Ni ga potrebno zapraviti.

Navedek

Starting tomorrow, 2nd March, top up your PlayStation Store wallet with £100/€100/AU$150 or more before 11.59pm on 8th March 2016, and we’ll give you an extra £15/€15/AU$20 to spend on whatever great games and add-ons you want.

  1. Top up your wallet using any available payment method you like.
  2. We’ll send you a message via your PS4 after 9th March 2016 with a voucher code.
  3. Redeem that voucher code on PlayStation Store to get your wallet top up.
  4. Buy games!

The voucher will expire at 11.59pm GMT on 27th March 2016 – so make sure you redeem by then.

 

To be eligible you must be within one of the following regions: Germany, Austria, Spain, Portugal, Italy, Ireland, Belgium, Netherlands, Luxembourg, United Kingdom, Australia, Greece, Finland, Slovenia, Iceland, Slovakia, Malta, Cyprus.

Že polnim...

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Zgleda je možno večkrat polniti v tem času:

 

Navedek

Yes you can top up your wallet between the dates and times stated above however you wish, as long as you hit the £100 / €100 / AUS$150 total you will get the added bonus

 

Source: https://blog.eu.playstation.com/2016/03/01/spend-100-on-playstation-store-get-an-extra-15/#comment-704539

Urejano od conali
More clarification

Conali984.png

Link to comment
  • vrhovni

Še dobro da se hvalijo in na veliko oglašujejo 100€/15€ EU PSN akcijo, namreč plačevanje NE deluje. Na PSNju včeraj cel dan ni delovalo kupovanje ali nalaganje v wallet. Ne preko PayPala in ne preko kreditne kartice. Sprobano na PCju in na PS4, ista zgodba. Ves čas je javljalo napako, da podatki kao niso pravilni (čeprav so). Res je v riti ta PSN infrastruktura. Na koncu sem nato, zaradi samo še včeraj veljavnega CoD: Black Ops 3 znižanja, hitro letel do najbližjega Petrola po Paysafecard. Zadeva je čudežno delovala, saj je plačilo že izvedeno in tako ni potekalo preko non-working PSN serverjev.

No, če bo kdo v podobni situaciji je sedaj vsaj znana rešitev. :)

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Jst sem zdele dodal paypal račun in uspešno nakazal 50e na wallet.

 

Zgleda dela,vsaj preko paypala zdaj. 

Zadnjic je bil pa tudi čudno, sem hotel nekaj kupiti iz PCja pa ni šlo na noben način, ne paypal ne kreditna... preko konzole pa takoj...

 

Čudna so pota Soyna :)

Conali984.png

Link to comment
  • vrhovni

Moja težava z napako WC-40382-7 se nadaljuje.

20160302193952.thumb.png.f4a35d814a78f64

Ve mogoče kdo kako jo rešiti? Jaz na spletu nisem našel rešitve, ampak samo alternativo: PSN kartice oz. za moj SLO račun (Paysafecards).

Plačilo ne deluje preko MasterCarda in ne preko PayPala. Napaka se mi je prvič pojavila 2. marca, ko sem hotel kupiti CoD:Black Ops 3. Prej je še nikoli nisem videl.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.