Skoči na vsebino

PS4 PSN Store


matej1990

Priporočene objave

Kdo bi vedel pri njih, jst sem lihkar še drugi wallet to up naredil uspešno in sicer preko weba in paypala, ki sem ga dodal ta teden.

 

Nekje sem enkrat bral, da če ti ne dela in probaš večkrat brez uspeha, da se  zaklene kreditna za nekaj časa in moraš počakati da se ti sprosti. V temu primeru je tudi sony support na forumu rekel, da naslednjih 24-48h ne probavat naložit in potem spet probaš....kar je smotano,če se ti zgodi 1-2dni pred iztekom akcije.

 

Nevem pa, če to velja tudi za druge metode, npr paypal, paysafe itd.

Conali984.png

Link to comment
  • vrhovni

Ampak jaz se nisem dotikal nastavitev za plačila in tudi kupoval nisem nič odkar sem si 2. marca naložil 100€ preko Paysafe kartice (za 100€/15€ akcijo in CoD:Black Ops 3). Danes zjutraj ob 1:30 pa mi je preklicalo The Division prednaročilo (verjetno ravno zaradi te WC-40382-7 napake). Vmes je preteklo precej več kot 48h.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • N7
Dne, 06. marec 2016 at 10:41, matej1990 pravi:

Moja težava z napako WC-40382-7 se nadaljuje.

20160302193952.thumb.png.f4a35d814a78f64

Ve mogoče kdo kako jo rešiti? Jaz na spletu nisem našel rešitve, ampak samo alternativo: PSN kartice oz. za moj SLO račun (Paysafecards).

Plačilo ne deluje preko MasterCarda in ne preko PayPala. Napaka se mi je prvič pojavila 2. marca, ko sem hotel kupiti CoD:Black Ops 3. Prej je še nikoli nisem videl.

 

identičen problem. podatki so pravi, kartica je prava, v zaledju (bankart) vse štima. 

zanimo sicer, da je vsak ponesrečen poskus beležil knjiženje 0,13 EUR (13 centov) in bil potem avtomatsko povrnjen (info s strani bankarta). defi nekaj ne štima na sonyevi strani.

našel sem tudi stare poste na redditu recimo, ista težava (klik)

 

mislim, da se lahko potolažimo, da ni problem na naši strani ;)

ozi_SLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni
Dne, 3/6/2016 at 10:41, matej1990 pravi:

Moja težava z napako WC-40382-7 se nadaljuje.

20160302193952.thumb.png.f4a35d814a78f64

Ve mogoče kdo kako jo rešiti? Jaz na spletu nisem našel rešitve, ampak samo alternativo: PSN kartice oz. za moj SLO račun (Paysafecards).

Plačilo ne deluje preko MasterCarda in ne preko PayPala. Napaka se mi je prvič pojavila 2. marca, ko sem hotel kupiti CoD:Black Ops 3. Prej je še nikoli nisem videl.

Ravnokar uspešno napolnil denarnico preko PayPala! Včeraj ali predvčerajšnjim še ni delalo.

56e9485784b5d_PSNplaevanjedela!!!.thumb.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Zgleda imajo silent akcijo za PSN plus za 1leto 25% ceneje. In ocitno je na voljo samo za tiste, ki trenutno nimajo aktivne...

Promotional price valid from 10.00 GMT 16/03/2016 to 10.00 GMT 31/03/2016, 37,49 EUR

 

PlayStation Plus: 1 Year Subscription - 25% Off

 

Meni se je ponesreči ravno včeraj auto-renewal za 3mesece, ker sem pozabil skenslati, zdaj upam na refund, če ne drugega, da upgrade naredim na 1year :S

 

 

Conali984.png

Link to comment
Dne, 3/25/2016 at 13:38, conali pravi:

 

Upam, da mi bojo stornirali, kao lahko v 14dneh :)

 

No niso refundal :P

Naceloma imas 14dni casa za refund, samo v primeru subscription auto-renew ti stejejo teh 14dni od prvotne aktivacije, torej 3mesece oz. 1leto nazaj...cigoti :)

 

Me je res zanimalo, če ta akcija bi tudi zame veljala za 1let 25% off

Conali984.png

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 1 mesecem ...

Ahh, joys of PSN store, zdaj pa meni plačevanje spet ne deluje, čeprov je 1mesec nazaj mi isti PayPal deloval.

Pa težiš support, da ti preko PayPal ne dela, pa ti pošlejo nazaj, preveri če je ime na kartici isto kot na PSN računu... Preveri ali uporabljate podprto kartico itd...

 

The problem is not on our side, čeprav je miljone reddit postov pa forum postov, kjer folku ne deluje...Me res zanima, če mislijo to zrihtati kdaj.

Conali984.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.