Skoči na vsebino

PS4 PSN Store


matej1990

Priporočene objave

  • 3 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
Drive club dirkalna igra naj bi prisla na ps store for free za ps+ members ce sm prov razumu :)

An Evolution rep stated that the PS Plus edition lacks "a few assets, such as cars and tracks, that will be found in the full version." There will still be plenty of content, however. "The online multiplayer, the asynchronous challenges and the single player campaign will all be present in the PS Plus version."

psn - kovsejr7

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • vrhovni

CoD znižanje:

Make sure you visit PlayStation Store today and over the next two weeks to pick up discounts on iconic titles and DLC from the Call of Duty franchise! These discounts go live today once the store has updated and will run until 25th March.

Call of Duty Ghosts (PS4)

Was €69.99/AU$99.95/£54.99, now €47.99/AU$69.95/£37.99

Call of Duty Ghosts and Season Pass Bundle (PS4) (Not available in Poland, Russia, Ukraine)

Was €109.99/AU$159.95/£84.99, now: €94.99/ $129.95/ £69.99

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

V nedeljo sem kupil v storu inFamous:SS. Ves čas imam vpisano svojo kreditno kartico, ampak za ta nakup sem menjal plačilno kartico na fotrovo (PSN settings/billing). Po opravljenem nakupu sem takoj ponovno vpisal nazaj mojo kartico. Kljub temu da nisem ničesar kupil z mojo kartico, so mi zaračunali 0,12€. Predvidevam da je to zaračunan vpis moje kartice? Torej predvidevam da so tudi fotru sneli 0,12€.

Torej Sony za vsako menjavo plačilne kartice vzame 12 centov? Je to normalno?

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.