Skoči na vsebino

PS4 PSN Store


matej1990

Priporočene objave

Najprej lep pozdrav vsem, saj sem nov na tem forumu :)

Lastim si xbox360, katerega v bistvu nisem kaj dosti uporabljal... sedaj pa razmišljam o nabavi PS4 pa mi nekaj stvari ni čisto jasnih kako delujejo pri Sonyu....

Skratka najverjetneje bi se sedaj odločil za nakup PS4+Destiny, pri BigBangu recimo.

Za account sem že izvedel da je najcenejša varianta USA (igre po 44€), torej moram potem kupovati tudi USA PS+.

Če bi se potem odločil da bi bil to kar moj main account (SLO accounta sploh nebi delal) kako je potem z multiplayer matchmakingom? Ali je tudi region free? Ali pa je vezan na PS account oziroma PS+ subscription?

V bistvu me zanima ali igra vseeno išče igralce najbližje mojemu IP-ju, se pravi evropa ali me zaradi USA accounta veže tudi na USA serverje in imam posledično 300+ pinga?

ja account naj bi bil najcenejši usa jaz uporabljam uk accuont za region to ti nebom rekel vem pa da za multiplayer rabiš ps plus naročnino in pa vzemi8 celoletno se bo izplačala za zadnje vprašanje nevem odgovora pomagam kakor vem in znam pozanimaj se še za bigbang kasko če se ti izplača saj veš vprašati ni greh in srečno pri nakupu konzole

Link to comment

Predvsem odvisno kak je igra napisana ampak praviloma je psn/xbox network skupen za vse igralce drugače friend system pade.

Bf4 ima servere v browzeru na izbiro us in eu, Warframe izbereš master server, fifa ima approximate location matchmaking baziran na IP.

Destiny verjetno podobno fifi. Jaz sem ga spilo na x1 US account in ps4 slo pa nisem opazil razlik v odzivnosti pri AI.

Urejano od Sawyer
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Okej, imel bi eno vprašanje preden bi se lahko zaje***.

PS3 imam že kar nekaj let. Ko sem ga dobil sem vnesel vse svoje podatke in na žalost je prišlo do tega da je account postal Sub-account in ne master account. Problem je v tem, ker sony ne omogoča nadgradnje sub-accounta v master account ko uporabnik doseže starost 18 let.

Moja želja je, da bi lahko uporabil enak account kot ga imam na ps3 tudi na ps4. Ampak verjetno bo to potem spet sub-account in mi bo onemogočeno veliko stvari (share, kupovanje itd...).

Zanima me če obstaja kakšna možnost da bi lahko na moj email, ki ga imam sedaj za ps3, naredil nov account, ki bi deloval tudi za ps4. Ne bi pa rad izgubil accounta na ps3, na ps4 bi pa rad bil master.

Hvala lepa.

Link to comment

šlo bi ja samo verjetno bi moral samo mail spremenitiker mislim da bi se pri mailu zapletlo nebom pa trdil še vedno imaš opcijo poizkusiti je pa tako da ko boš ps4 dobil ali ga že imaš potem samo ta sub acc vneseš in potem samo doličiš kateri je prvi in kateri drugi oz ti ps4 v začetku ponudi kako bo pa z mailom ti nebom rekel tako da naj še drugi povedo svoje mnenje

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

imam eno uprasanje, imam usa racun in slo racun, do sedaj sem igral na slo racunu ker mi je samo tam prijel 14 dni brezplacni psn+, sedaj me pa zanima ker imam ze nekaj trophyev na slo racunu in bi pac kupoval preko usa igral pa na slo racunu, me zanima od kje si naj sedaj narocim psn+ za slo racun? Vendar kolikor sem gledal, bom verjetno kar opustil slo racun in pac uporabljal usa racun za vse, ker je vse cenejse, in veliko prej izidejo igre...

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Živjo,

zanima me če ima kdo izkušnje s kupovanje pre-paid Ps plus kartic preko spleta? Rad bi kupil enoletno ps plus UK naročnino. Zaenkrat sem videl da je najceneje na amazonu. V primeru, da je kdo prav tako kupoval kodo za ps plus preko spleta me zanima iz katere strani ste naročili. Seveda pride koda preko emaila, če se ne motim?

Link to comment

Sam sem zadnjih dvakrat kupil v GAME. Se pa bližajo božične/novoletne razprodaje in bom tudi tokrat kupil v GAME ali Shopto oziroma v eni izmed online angleških trgovin. Odvisno, katera bo imela boljšo ponudbo ter popuste :)

Tem stranem najbolj zaupam.

Sicer obstajajo alternative od raznih gamecardcodes to sumljivo ugodnih ponudb (G2A). Ampak včasih morda raje plačam kak funt več, ter ni strahu, da bi kaj šlo po zlu....

Link to comment
  • 5 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.