Skoči na vsebino

Neverending Nightmares


Priporočene objave

Navedek
Neverending Nightmares Console Alpha is here!

Hello, my name is Matt Gilgenbach, of Infinitap Games, and I’m the lead developer on Neverending Nightmares. Neverending Nightmares is a psychological horror game that is inspired by the real horror of my battle with obsessive-compulsive disorder and depression. The main character, Thomas, keeps waking up from a nightmare into another crazier nightmare. As you journey through the game, you have to try to piece together what is “real” and what is a manifestation of the player’s psychological state.

Here is a trailer:

 

Povezava

BessieSABU.png

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • vrhovni

Trailer izgleda super, ampak ko sem preigral tale early access me je minilo do želje po več.

Igraš dobrih 5 minut in vse kar delaš je, da (veliko) hodiš in klikaš en gumb, ki je za odpiranje vrat in opazovanje prizorov/predmetov (kot Resident Evil 4). Začetek obeta s tem posebnim črno-belim črtkanim vizualnim stilom, ki se prenese tudi na osvetlitev v igri. Ta osvetlitev doda živost k sicer zelo pustemu in tečno ponavljajočemu se okolju. Potem je tukaj še čudna nenaravno zibajoča animacija hoje, ki je nekaj posebnega. :D

Glavna težava igre je, da se v njej dogaja zelo malo, pa še takrat ko se ni nič strašnega. :no_no: Še najbolj strašni del so zvoki v igri. Skratka nič kar bi me vleklo naprej in bi želel podpreti razvijalce.

In ko smo že pri podpori... razvijalci želijo imeti $34.99 (!!!:jaw-dropping:!!!), kar ti omogoči dostop do prototipov igre, zadnje verzije igre (bete), kakor tudi končnega produkta. Vse to če želiš biti njihov plačljivi testni zajček. :eye:

Igra sicer ima že znano ceno $14.99, kar je IMO precej, žal pa ni znan točen datum izida, razen letnice 2014.

Treba počakati na izid igre, ampak za takšno ceno bodo morali še precej pljuniti v roke, če me želijo privabiti k nakupu. :yes:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 4 meseci ...
  • Pred 10 meseci ...
  • Pred 7 meseci ...
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.