Skoči na vsebino

Dodatki za Playstation 4


Bessie

Priporočene objave

  • vrhovni

Thrustmaster je najavil prvi uradni force feedback volan za PS4. Na voljo bo od 15. avgusta dalje po ceni 369.99€.

Volan bo kompatibilen tudi s PS3 in PC, sklopka pa bo že vgrajena vanj.

Kaj prinaša:

Here’s a list of features:

  • Brushless industrial Force Feedback motor with frictionless action.
  • 1080° dual-belt system.
  • H.E.A.R.T HallEffect AccuRate Technology (contactless magnetic sensor which provides 16-bit resolution, for 65,536 values on the wheel’s steering).
  • Internal memory.
  • Upgradable firmware.
  • PS4/PS3 mode switch for maximum compatibility.
  • 11 inches detachable wheel featuring the Thrustmaster QuickRelease system.
  • Official PS4 Button (PS, Share, Options)
  • Weighs 2.6 lbs.
  • Metal paddle shifters.
  • Metal pedals adjustable in both height and spacing.
  • Brake pedal with progressive resistance.

The wheel is also compatible with Thrustmaster’s 3-pedal pedal sets (T3PA and T500 RS), and the TH8A and TH8RS shifters.

post-4424-144771056225_thumb.jpg

post-4424-144771056186_thumb.jpg

post-4424-144771056194_thumb.jpg

post-4424-144771056204_thumb.jpg

post-4424-144771056212_thumb.jpg

10573384652.png

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...
  • vrhovni

>http://youtu.be/HiEN1dqyXuc

Sony nadaljuje z belo (Glacier White) barvo. Nove barve bodo deležne tudi Sony PS Wireless Stereo Headset 2.0 (oz. v USA pod imenom Gold Wireless Stereo Headset ) slušalke:

post-803-144771064647_thumb.jpg

Šlo naj bi za zelo omejeno serijo:

will only be available for a short time while supplies last

Novost pa so žične PS slušalke: PS Silver Wired Stereo Headset (ime za EU še ni znano).

post-803-14477106461_thumb.jpg

  • Immersive 7.1 virtual surround sound
  • Custom audio modes created by developers specifically for PlayStation games
  • Retractable boom mic for voice chat while playing online
  • Breathable ear cushions and a lightweight design for hours of gameplay
  • In-line volume and mic controls

As with all PlayStation headsets, the Silver headset can be connected to a PS Vita (or many mobile devices) with the 3.5mm jack, ensuring you can take them with you wherever you go.

$69.99 (MSRP)

Izid teh slušalk v EU zaenkrat še ni znan.

post-803-144771064663_thumb.jpg

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
Jaz bi na gold slušalkah samo zamenjal mikrofon. Namesto tega nevidnega, bi raje imel tega iz silverc.

Brezžične tehnologije slušalk ne zamenjam za žično pa da je ne vem kaj.

Jaz sem jih včeraj med igro itak moral polnit, ter so bile "žične"

S tem, da imam veliko raje in-line kontole (na žici), mikrofon na palčki, ter najbolj od vsega earpiece, ki diha. Ker te bi naj izolirale zvok, ter ti celotno stran obraza pokrijejo z gumo ter mi postane hitro neprijetno vroče zaradi tega. Ter bonus, da ti ne more med igro zmanjkat baterije ^^

Sem pa vseeno prijetno presenečen nad slušalkami - so lepo designane in so tiste probleme, katerih sem se "bal" lepo rešili. Čeprav bi raje morda imel silver model.

Itak pa imam od PS4 (ter PS3) napeljan usb podaljšek okrog sobe, da mi kabel od ozadaj pride med kavčom ter mizo, ter imam vedno priklop polek sebe ^^

Tak da me kabli sploh ne motijo. Za igranje iger, seveda. Za ležanje na postli ter nabijanje muzike pa je wireless a must, ker bi se drugače z kablom od PCja obesil :D

Moram še probat gold slušake na ostalih napravah, kako se obnesejo :)

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • 3 tednov kasneje...
  • vrhovni

Čisto odvisno od modela in ranga slušalk.

Slušalke predvsem višjega ranga se priklopijo preko optičnega priklopa (TOSLINK). S takšnimi slušalkami lahko konzole povežeš s TVjem preko HDMI priklopov, nato pa slušalke priklopiš direktno na TV na optical out priklop na TVju. Tako imaš pokritih več konzol hkrati in še TV programe brez da preklapljaš kable. Ko preklapljaš med konzolami, se tako tudi zvok avtomatsko preklaplja (tako kot sedaj brez slušalk preklapljaš po različnih TV programih in se tudi zvok samodejno preklopi).

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Kolega mi je posodil gold slušalke, in po parih dneh uporabe lahko rečem da je sound odličen, kvaliteta in nekatere rešitve pa totalno v pi..i. Volume+-, npr. Vmes prekinja ko pritiskaš, dosti boljše bi laufalo z enostavnim koleščkom. Usnje bo verjetno hitro hin, zdi se mi zelo tanko. Škoda, res bi se lahko malo bolj potrudili. Moje mnenje ;)

Note3 & Tapatalk4

Link to comment
  • vrhovni

O fuj, samo kolešek ne... Tega vedno premakneš, pa sploh ne veš kdaj.

Prekinitev je zato, da dobiš zvočni feedback da si kliknil na vol up/down. Se pa strinjam, da bi lahko bilo brez prekinitev, samo z zvočnim piskom.

Usnje je navadno na slušalkah tanko, zato da se lepše vsede na ušesa. Kar se vzdržljivosti tiče ne morem kaj dosti govoriti, je pa zaenkrat tole umetno usnje kot novo. Bi pa raje videl filc na slušalkah.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.