Skoči na vsebino

Assassin’s Creed Unity


Priporočene objave

  • Odgovorov 189
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Objavljene slike

  • vrhovni

Glede na to da mi Unity še vedno leži in da kljub gori popravkov ni rezultat kakršen bi moral biti za tako igro sploh ob takem kupu popravkov, se bom Victoryja ognil po dolgem in počez. ;> In glede na to da je nov AC vsako leto zunaj me število hroščev ter performance niti ne čudi.

10573384652.png

Link to comment
  • Pred 3 meseci ...

Bonjour,

Ve kdo, v kakšnem stanju je trenutno ps4 verzija te igre? Pred nedavnim sem si namrec privoščil omenjeno konzolo in ta naslov me močno mika. Sem velik ljubitelj Bartola, na x360 sem preigral glavne štiri d,ele AC sage, od katerih sta me še najbolj navdušila tretji in četrti del. Poizkusil sem tudi AC Rogue, a mi tako glavni lik kot igra nekako nista ustrezala, zato sem odnehal po parih preigranih misijah. V navidezni Pariz me vleče tudi zaradi nostalgije, saj je bilo mesto kar nekaj let moj dom. Rabljeni izvodi igre so sedaj na voljo za par deset evrov, kolikor pa sem spremljal medije in spletne forume, je Unity pestilo mnogo hroščev. So bili le-ti s popravki kaj odpravljeni? Bi ljubitelji te serije priporočali nakup, ali bi bilo morda bolje počakati na Victory?

Merci in lep poletni pozdrav,

M.

Link to comment

hmm jaz bi ti rekel po resnici povedano obžalujem da sem ga prednaročil ker je bilo dosti bugov,hroščev nisem bil zadovoljen z igro samo če pa že raje počakaj na victory in da pridejo prve ocene ven in sami igralnosti imaš na ps plus kup dobrih iger tomb raider,god of war drive club, wolfenstein in še še in še jaz z moje strani ti nakup odsvetujem in raje kupi kaj drugega odloči se pa sam lep pozdrav

Link to comment
  • vrhovni
Bonjour,

Ve kdo, v kakšnem stanju je trenutno ps4 verzija te igre? Pred nedavnim sem si namrec privoščil omenjeno konzolo in ta naslov me močno mika. Sem velik ljubitelj Bartola, na x360 sem preigral glavne štiri d,ele AC sage, od katerih sta me še najbolj navdušila tretji in četrti del. Poizkusil sem tudi AC Rogue, a mi tako glavni lik kot igra nekako nista ustrezala, zato sem odnehal po parih preigranih misijah. V navidezni Pariz me vleče tudi zaradi nostalgije, saj je bilo mesto kar nekaj let moj dom. Rabljeni izvodi igre so sedaj na voljo za par deset evrov, kolikor pa sem spremljal medije in spletne forume, je Unity pestilo mnogo hroščev. So bili le-ti s popravki kaj odpravljeni? Bi ljubitelji te serije priporočali nakup, ali bi bilo morda bolje počakati na Victory?

Merci in lep poletni pozdrav,

M.

Igro so že precej zakrpali, ampak je še vedo bugasta. Toda ne v smislu da se je ne bi dalo igrati oz. da bi moral od začetka, ker ne moreš nadaljevati z zgodbo. Pač vsake toliko se na primer med bojem pojavljajo čudne situacije, padeš lahko skozi tla, lik skoči včasih tja kamor mu nisi nakazal, težave pri vstopanju v hiše,... in pa framerate velikokrat precej pade pod 30fps. Skratka takšne zadeve, ki ne uničijo igre, ampak vsaka po sebi vpliva in doda k slabši igralni izkušnji. Če si dovolj velik fan serije, te po moje ne bodo motile te težave.

Če ti je AC všeč in glede na to da jo že res dobiš za 20-30€ (novo!), po moje nimaš kaj izgubit. Če ti ne bo všeč, jo še vedno lahko prodaš dalje.

Jaz NE bi čakal na Victory iz več razlogov:

  • višja cena (pač na novo izdana igra)
  • sigurno bodo prisotni hrošči (ampak verjetno ne do takšne mere kot je bilo pri izidu Unity)
  • več ali manj gre samo za nadgradnjo Unity - velike zgradbe, široke ulice, podoben gameplay,... le v drug čas in prostor je postavljena + dodatne izboljšave. Ampak nič revolucionarnega.
  • ne rabiš čakati na izid, ker jo lahko že sedaj igraš :)

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
hmm jaz bi ti rekel po resnici povedano obžalujem da sem ga prednaročil ker je bilo dosti bugov,hroščev nisem bil zadovoljen z igro samo če pa že raje počakaj na victory

sprašuje kako je zdej, ne kako je blo ob izidu. (aja pa ni več victory, je syndicate)

MisterM, jz osebno glasujem ja, kup si jo, sploh če res dobiš kje pocen

DarkKwaad.png

Link to comment
  • Pred 7 meseci ...
  • vrhovni

Igra nima multiplayerja v smislu PvP, ampak samo določene coop misije in freeroaming s soigralci po mestu.

Kako začeti takšne misije pa je razloženo tukaj:

Navedek

Q: I want to play co-op with my friends or queue up for a randomized co-op match. How do I do that?


A: In order to play co-op with a friend or queue up for a random public match, please follow the below steps:

Note: To play in co-op, all of Sequence 3 must be completed

Play with Friends
There are many ways to invite friends to your game to play with you. In the open world, walking up to an NPC with a red Co-op/Heist Mission icon above their head will bring up a prompt to invite your friends. Another way is by opening the Pause Menu and select Play Together, then select Invite Players to invite them. Lastly, you can open your Map and select a Co-op/Heist Mission to start a Private game and then invite your friends using the previously stated methods. After inviting your friends to your game, you can queue for a Private or Public co-op mission through the same options used to invite friends to your game.

Play with a Public Group
Similar to playing with friends, open the Pause Menu, select Play Together, and then Play Co-op Now to queue up alone. Or open your Map and select the red Co-op/Heist Mission you wish to do and select Play in Public. Lastly, going to an NPC on the map with a red Co-op/Heist Mission icon over their head and selecting Play in Public from the onscreen prompt will place you in the queue to play with others.

 

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 4 years later...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.