Skoči na vsebino

Assassin’s Creed Unity


Priporočene objave

zakaj ste iz tam naročili ko ima previsoke cene in pa še 3 funte pttja?

50 + 3 funte ptt x 1,27 cca = 67€, ko imate tu veliko ceneje

http://www.thegamecollection.net/assassin-s-creed-unity-special-edition-ps4.html

čakaj nevem kako lahko trdiš da je tu ceneje http://www.gameworld.si/playstation-4/prednarocila/unity-ps4.html

http://www.gameshop.si/PS4Igre/assassins-creed-unity-185461.html?src=enews&referrer=enews

v obeh je po 66eur če dodaš na gameworld osebno dostavo je to skoraj 70eur in mislim da se sšlača naročit tam moje mnenje

43 + 2 funta ptt x 1,27 cca = 57€....

:D:)
Link to comment
  • Odgovorov 189
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Objavljene slike

  • vrhovni

Jaz popravljam svoje mnenje glede izjemno nizkih framerate težav v igri.

Prva sekvenca je še vse super in prav, ker igraš v okolici Versajske palače. Tukaj ni nobenih težav. Potem pa prideš v Pariz... V igri je praktično ves čas zatikanje in framerate z lahkoto pade na zelo motečo raven. Predvsem tale zatikajoča slika je moteča. Kar glava te začne bolet.

Ubisoft je vedel kakšno igro je izdal, zato se mi zdi kritika medijev čisto na mestu in upravičena.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

3. krpalnik na poti :)

Ubisoft has just announced via Live Update that the third patch for Assassin's Creed Unity for PlayStation 4 and Xbox One will be rolling out tomorrow, and later this week on PC. As per the details released by Ubisoft, Assassin's Creed Unity patch third includes over three hundred fixes designed to improve your Assassin’s Creed Unity experience.

Celoten seznam zakrpanih hroščov.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Veliki Ubisoft je priznal napako/e in se upravičil!

post-803-144771072087_thumb.jpg Povezava do liste popravkov: Patch 3

Ker se zavedajo da bi znal trpeti izid naslednje AC igre, so pri Ubisoftu ponudil zraven še opravičilno nagrado: Vsi AC Unity lastniki bodo brezplačno prejeli že napovedan DLC Dead Kings! Tisti ki pa so že kupili Season Pass, pa so upravičeni do brezplačne(!) poljubne Ubisoft igre!

post-803-144771072095_thumb.jpg

Igre, ki so na voljo za izbiranje:

  • The Crew
  • Far Cry 4 :cough:
  • Watch Dogs
  • Assassin’s Creed Black Flag
  • Rayman Legends
  • Just Dance 2015

Celotna obrazložitev kdo je upravičen do DLCja in kdo do brezplačne poljubne Ubisoft igre: Assassins Creed Unity Offer FAQ

No ja... mene so kupili in sedaj komaj čakam da lahko zdownloadam FC4. :tepen:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

saj jim je lahko žal upam da se ta praksa ne bo ponovila tudi pri drugih razvijalskih studijih saj ne da bi sama igra tako slaba najhuje je ko prideš v neko misijo in stvari ne delujejo tako kot bi morale na primer druga misija v notra dame moral sem dva ubiti iz skritega prostora in tam ko bi moral stražar iti do tiste kabine glej zlomka on je naredil krog vendar do spovednice ne in to meni ni všeč ko bi pa lahko z veseljem igral samo kaj ko ne delujejo stvari kot bi morale:(:beer:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.