Skoči na vsebino

Super Mario Galaxy [Wii]


Priporočene objave

2007-07-18_smg_logo.jpg

Najnovejša Mariova avantura - in po zadnjih opisih in vtisih prav mogoče, da najboljša do sedaj.

2007-07-18_thumb_screen1_large.jpg 2007-07-18_thumb_screen2_large.jpg 2007-07-18_thumb_screen3_large.jpg

2007-07-18_thumb_screen4_large.jpg 2007-07-18_thumb_screen5_large.jpg 2007-07-18_thumb_screen6_large.jpg

2007-07-18_thumb_screen7_large.jpg 2007-07-18_thumb_screen8_large.jpg 2007-07-18_thumb_screen9_large.jpg

Najnovejši (E3 '07) trailer

Stardust Galaxy predstavitev [HD]

Mario čebelček

----------------------------------------------------------------------------------

Bom postal tu, preden Anduril in Dr. Miha ne uredita uradnih tem, za najbolj pričakovane špile... ;)

Novi scani iz Super Mario Galaxy so prvič razkrili princeso Peach. Ne bi postal, ako me ne bi navdušil sij njene "prenovljene" lepote. :objem:

http://www.freeimagehost.eu/image/9aec87600963

Ravnokar sem dobil potrebno motivacijo, da jo znova rešim. :)

Link to comment
  • Odgovorov 153
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Priljubljeni zapisi

matej1990

  • vrhovni
Bom postal tu, preden Anduril in Dr. Miha ne uredita uradnih tem, za najbolj pričakovane špile... ;)

Lenuh, dej jih sam! :lol:

Drugače pa: ta kjut, kind of emo dečva ni Princess Peach, ampak neka 'mysterious female Rosetta'. Mario je ta hud pimp - najprej Daisy, potem Peach, zdej še Rosetta. He's got style. :tepen:

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 1 mesecem ...
Imam prednaročenega :-)

Itak! Saj, kdo ga pa nima? Npr. tukaj:

http://www.choicesuk.com/SearchResults.aspx?kw=super+mario+galaxy

Ne vem, no, končno ena res absolutna must buy ekskluziva za vse Wii lastnike in totalni system seller, tipi pa ta špil stoletja tako poceni prodajajo. To je totalno bolno. Kako si drznejo, prasci!!!

Me je prov presenetu tale špil s svojo grafiko. Mislim da grafika ni slabša kot trenutni špili na PS3 in XB360 ...

Grafika je/bo itak čisto preveč lepa in tabuljša. Samo je pa še vedno to SD in ne HD. Tako da je vprašanje, na kateri televiziji bom jaz to obračal. Za zdaj so mi še vsi Wii špili, ki sem jih sprobal na svojem 42 inčnem LCDju (z originalnim Wii komponentnim kablom na 480p, seveda), bili totalno nagravžni. Sploh RE4 Wii Edition, ti kar slabo rata (na obični TV je sicer grafika čisto spodobna). Ne vem, zgleda, da imam "predober" oziroma prevelik TV za Wii zadeve, ker je meni na obični televiziji preprosto veliko lepša slika oziroma grafika, tudi z bednim kompozitnim kablom (z RGBjem pa sploh).

Samo grafika bo itak super tudi na obični televiziji. Hotel sem samo to povedati, da Wii je pač SD, ne glede na to, kako hudo grafiko imajo njegovi špili. Samo itak imajo tudi SD TVji še rezerve: PS3 sem si kupil ene tri dni pred HDTVjem in sem v tem času med drugim sprobal na obični televiziji GT HD Concept. Grafika je bila tako odlična, da mi ni bilo nič jasno, mnogo boljša kot karkoli, kar sem do tedaj videl na standarnih televizijah. Glede na to, da imaš sam PS3, me je pa res tvoja izjava presenetila. Ker razlika med SD in HD je pač ogromna.

Potegaman.jpg
Link to comment
Kako bos to igro sploh igral..ali je to 2d tako kot so vsi marioti (skoraj).. :?

Igra je 3D in premikanje po prostoru bo povsem svobodno ala Super Mario 64 (ki je prav tako 3D).

@Junior: najboljša izbira za Wii je itak navadni, 100 hz CRT televizor povezan z RGB kablom. Mislim pa, da je D.Tidus s "PS3-quality" grafiko mislil na to, kako podrobna in dobra je grafika v SD, torej (skoraj) PS3 kvaliteta v SD.

Gamespot so odprli launch center, btw:

http://mario.gamespot.com/?om_act=conve ... ks;title;8

Link to comment

Ja ... tole kar se tiče o Wii-ju na LCD zaslonih . Pred kratkim sm bil v bivšem BOF-u in sem naletil na LCD od Sony za 5000 evrov ... Diagonala je seveda bila ogromna , dokler si z enga konca na drugi pogledal je že padla noč ... In ja , gor so vrteli Wii , natančneje Wii sports in njegov tenis ... Vendar so liki bili tako grdi ... Robovi kar nažagani , tako da grafika 480 p ni bila kar upravičena ... Je pa tukaj ena odprta možnost : Možno da so povezali TV z kompozitnim kablom in ne s komponentnim ...

EDIT : Sorry za off topic !

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Ne, to bo kar zaradi SD resolucije. Navaden (CRT) TV je za ne-HD resolucije najboljši, ker njegova ločljivost ne presega 800x600 (razen v primeru HD CRTjev, ki tudi obstajajo) in sliko malo zamegli (= manj izrazite žagice).

Za NES, Master System, SNES, Mega Drive, PlayStation, N64, Saturn, Dreamcast, PS2, GameCube, xbox in Wii je najboljša stvar "navaden", 100hz TV (povezan prek RGB kabla v primeru DCja, PS2ja, GCja, xboxa in Wiija).

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.