Skoči na vsebino

Super Mario Galaxy [Wii]


Priporočene objave

  • Odgovorov 153
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Priljubljeni zapisi

matej1990

Kot verjetno veste, dobijo Američani ob prednaročilu Super Maria Galaxy zraven še poseben srebrni kovanec z motivom Maria (tukaj več o tem). Ve mogoče kdo, če je kaj takega tudi planiranega za Evropo oz. PAL sistem? Zelo verjetno bomo verjetno izpuščeni, čeprav je res, da tudi v Ameriki velja samo za določene trgovske verige (in so se določeni pre-order ponusi tudi pojavili na evropskih tleh - Limited Zelda WW recimo).

Link to comment

http://deeko.com/nintendo_wii/reviewdetail.asp?id=921

Še en review te, kot kaže, izjemne igre. Sicer ne poznam teh opisovalcev, ampak se mi zdijo še kar merodajni, glede na to kako so ocenjevali ostale špile (vsekakor bolj kot kak Gamespot).

Še zmeraj se odločam ali bi si špil kar naročil preko neta, ali bi si ga pa kupil v BB. :)

Nothing he's got he really needs, 21st century schizoid man!

Link to comment

bolj me zanima, kako bo z dobavljivostjo tega špila pri nas... A bo že 16. al potem šele 19. novembra? Mrbit ve kdo?

9.5 from 1UP

Izredno pozitiven rivju, ki se bere kot bi bil SMG vreden ocene 11 od 10.

In short, Galaxy is one of the most impressive, engrossing games in recent memory -- and quite the contrast to the rest of this year's triple-A gaming crop, which tends toward the dark, the M-rated, and the first-person perspective. Gaming may be growing up (per se), but gamers will always appreciate beautifully polished gameplay and inventive design...even if it's sugarcoated with squeaky baby stars and a goofy cartoon of a hero. Galaxy proves that Mario matters just as much today as he did 25 years ago, and that makes him one of a kind in this medium. But don't play Galaxy simply because Mario is the timeless godfather of gaming. No, play Galaxy because it's fantastic.

Gamepro - 5/5

 

 

Link to comment

In short, Galaxy is one of the most impressive, engrossing games in recent memory -- and quite the contrast to the rest of this year's triple-A gaming crop, which tends toward the dark, the M-rated, and the first-person perspective. Gaming may be growing up (per se), but gamers will always appreciate beautifully polished gameplay and inventive design...even if it's sugarcoated with squeaky baby stars and a goofy cartoon of a hero. Galaxy proves that Mario matters just as much today as he did 25 years ago, and that makes him one of a kind in this medium. But don't play Galaxy simply because Mario is the timeless godfather of gaming. No, play Galaxy because it's fantastic.

Evo, tole bi si mogl vsi proti-nintendovci (še enkrat) prebrat :beer:

Link to comment

V bistvu me nobena od teh iger ne zanima preveč, oz. proti trenutnim težkokategornikom na XBOXu, kot so Assassin's Creed in Mass Effect, itd., me navedeni špili ne ganejo preveč.

Glavni razlog da Wii zgolj nabira prah je v bistvu to, da nimam HDTVja, na SDTVju pa me ob pol ure igranja bolijo oči. Lahko bi ga priklopil na PC monitor, tako kot X šatuljo, ampak si ne predstavljam igranja na blizu.

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment
V bistvu me nobena od teh iger ne zanima preveč, oz. proti trenutnim težkokategornikom na XBOXu, kot so Assassin's Creed in Mass Effect, itd., me navedeni špili ne ganejo preveč.

Glavni razlog da Wii zgolj nabira prah je v bistvu to, da nimam HDTVja, na SDTVju pa me ob pol ure igranja bolijo oči. Lahko bi ga priklopil na PC monitor, tako kot X šatuljo, ampak si ne predstavljam igranja na blizu.

To mi nekak ni jasno, ker o tem, kako wii in 360 izgledata na SDTV tudi ne vem veliko. Ampak kaj ni ravno za wii bilo povedano, da zanj ni nujen HDTV(čeprav ga jaz imam) in da ne boš za nič prikrajšan na SDTV-ju? :headscratch:

Nothing he's got he really needs, 21st century schizoid man!

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.