Skoči na vsebino

Super Mario Galaxy [Wii]


Priporočene objave

Jebelacesta Nintendo, kot da niste mogli malce bolje razporediti svojih AAA releasov čez leto v Evropi, hepani. Zdej si pa po vsej verjetnosti Maria ne bom nabavil ob izidu, ker imam za prešpilati še SPM in MP3, ob še celem kupu GC špilov, ki me čakajo še od prej. Pfffft! :x

Jap! Mene tud situacija malo spominja še na čase SNES-a, ko je blo tolk must have naslovov, da si se enostavno moral odločit... :hyper:

Link to comment
  • Odgovorov 153
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Priljubljeni zapisi

matej1990

Muller (vsaj na Čopovi) jih je zjutraj imel kakih 20. Sam sem dobil prvega, ko sem še malce zafrkaval prodajalko, če so zadevo že dobil (seveda sem zadevo vidu na kupu in sem bil tiho). Nakar je uboga reva lutala po celem nadstropju in ostale spraševala, če SMG že slučajn majo. Po par minutah pride do mene in mi reče, da ge še niso dobil. Pol sem ji pa samo reku, naj se obrne in pogleda tretjo škatlo v kupu :) :ihih:

Sem pa zaradi tega manevra zamudu avtobus :wtf:

 

 

Link to comment
  • vrhovni

BB - uradni distributer za Nintendo v Sloveniji. What a joke. :doh:

Pa še pri njih bom SMG nabavil, da ponucam unih 20€ popusta, prokleti papki. Če ne bi bilo tega, bi ga šu že lepo v Muellerja iskat, sedaj bom pa čakal (no, kar mi itak prav pride zaradi vikend-gužve in nepreigranega MP3) do bohved kdaj. Če ne bo naslednji teden pri njih, bodo padale glave. :bleh:

Link to comment

hehe, meni se je "trenutno" zameril boss pri metroid prime2, kjer se fight dogaja v ceveh, in si v morph ballu... ko moraš aktivirat neke swicthe z bombami da boss ki je v obliki kugle sploh privoli priti bližje da ga lahko potem z bombami sesuvaš in hkrati seveda z morph ball bombami skakat po nekih platformah... nisem igral odkar mi je živce požrla zadeva, kar bi bilo nekak 4 mesece nazaj :tepen: ali pa če pomislim na zadnji boss v metroid prime 1... zadeva me je toliko razbesnela... vedno znova me je zje*al metroid prime esenece v finalnem spopadu... kar je jasno nekako pol ure butanja z prejšno obliko bossa -> metroid prime... in je pri esenci zelo zabavno to, kako je trebat streljat bossa samo iz lužic phazona ki jih spušča na vsake toliko časa vmes ko te strelja in zraven spušča nadte metroide ki so jasno oni ta mutirani in je treba še konstantno skoz menjat vizir/orožje, da sem se odločil jo prodat ker me je essence zmeri na koncu nabil... in to po full dela :tepen: ... a me je kasneje srečala pamet in sem si jo omislil znova :)

aja, spam :sweat:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.