Skoči na vsebino

Super Mario Galaxy [Wii]


Priporočene objave

  • Odgovorov 153
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Priljubljeni zapisi

matej1990

Yep, pravkar prebral. Dobro razlozeno, a si tak spil zasluzi vsaj se kaksen procent, ali dva...

Kak za koga. Za kakega hardkorovca verjetno ne, ker bi mu bil preenostaven glavni kvest, meni, ki sem povprečen špilavec, ki mu je en Super Mario 64 ali pa Ocarina idealna težavnost, včasih celo prevelika, pa to ni neki minus. Ocena je kljub vsemu zelo visoka, seveda pa je bolj kot le-ta pomemben opis, ki razloži, da je igra kljub ne tako neverjetni oceni vendarle izjemna. Naslednji teden jo dobim...komaj čakam!

P.S.: SMG je verjetno najbolje ocenjena igra vseh časov zato, ker je dandanes več slaboumnih ocenjevalcev, ki talajo 100% veliko prevečkrat.

Nothing he's got he really needs, 21st century schizoid man!

Link to comment
Špil je baje malo prelahek.

Em, niti ne. Nekatere zvezde (glavni kvest) so malodane smešno lahke, druge (sploh tiste od 70 do 120, da PORKAMADONA SPOJLER!!!! drugega igranja z zelenim vodovodarjem ne omenjam, ki je kvazi hard mode KONC SPOJLERJA ) so pa dobesedno nočna mora tudi za izkušene igalce. Ni neke konstantno naraščajoče težavnostne krivulje, ampak gre precej gor in dol. Drugače pa je zadeva totalna uživancija in totalen MUST BUY za vse lastnike Wiija

@Robben: za razliko od precenjenih naslovov tipa Bioshock oz. bolje povedano Biocrap si SMG prekleto zasluži vse te visoke ocene, kljub svojim napakam.

 

 

Link to comment
Špil je baje malo prelahek.

Em, niti ne. Nekatere zvezde (glavni kvest) so malodane smešno lahke, druge (sploh tiste od 70 do 120, da PORKAMADONA SPOJLER!!!! drugega igranja z zelenim vodovodarjem ne omenjam, ki je kvazi hard mode KONC SPOJLERJA ) so pa dobesedno nočna mora tudi za izkušene igalce. Ni neke konstantno naraščajoče težavnostne krivulje, ampak gre precej gor in dol. Drugače pa je zadeva totalna uživancija in totalen MUST BUY za vse lastnike Wiija

@Robben: za razliko od precenjenih naslovov tipa Bioshock oz. bolje povedano Biocrap si SMG prekleto zasluži vse te visoke ocene, kljub svojim napakam.

Morda si zasluži takšne ocene, ampak da pa je bolje ocenjen od Ocarine of time in Maria 64? To je malo preveč za moje pojme, kljub temu da igre še nisem igral, dvomim da je best game ever.

Nothing he's got he really needs, 21st century schizoid man!

Link to comment
Morda si zasluži takšne ocene, ampak da pa je bolje ocenjen od Ocarine of time in Maria 64? To je malo preveč za moje pojme, kljub temu da igre še nisem igral, dvomim da je best game ever.

Sej ocena bo še padla na Gamerankings, ker še pride malo morje opisov. Je pa precej nemerodajno primerjat OoT in SM64 z SMG, saj je vendarle preteklo že ohohohohoh let - takrat so bili netni cajtungi še bolj kot ne v povojih in posledica je bilo majhno število medijev, ki so zadevo ocenili (tako da so GR upoštevali). Sedaj pa pride po skoraj 100 rivjujev, od tega jih pol tehta oceno.

Pač imajo GR to politiko da imajo na top 10 'kao' najbolje ocenjene igre vseh cajtov. A bolj pametno bi bilo, če bi vsako generacijo, ki pride, lestvico postavili na novo, stare pa bi spravili v arhiv in to bi bilo to. Naj legende ostanejo legende.

 

 

Link to comment

Špil je res uživantski, je pa za moje pojme največji minus prav težavnost. Vse skupaj je prelahko. Saj vem, da bo po polovici zvezdic vse skupaj malce težje. Vendar vseeno, stopnje in naloge so vrhunske in se mi prav škoda zdi, da potrebujem za vsako max. 3 minute, ko pa bi lahko užival v njej vsaj 15 minut...

Zaenkrat so me razočarali tudi bossi. So bolj za šalo kot zares... upam da se v nadaljevanju igre to spremeni...

lp

Link to comment

Se vedno nisem uspel sicer veliko igrati spila vendar se kljub temu, da se strinjam, da je igra do sedaj lahka, ne strinjam da je to napaka. Wii je tudi konzola za neigralce in zdi se mi da bi bila smrt za Nintendo, ce bi Galaxy bil die hard Mario ze od zacetka. Vecina neigralcev bi taksno igro takoj dala na stran. Tako pa bodo ga igrali vsaj na zacetku, povrhu pa se bo se marsikdo prelevil v pravega igralca. Za Nintendo je to cista zmaga. Resni igralci bodo itak preigrali igro v celoti in menim, da noben od teh ne igra Maria zaradi zgodbe.

Link to comment

Wiiiiiii, n morm vrjet, gameplay me je v četrtek obvestil da so ga poslal, dons ga mam že doma :beer: Noroooooooooo, po 1 uri in pol igranja, špil je FENOMENALEN, kdor ma wi in še nima tega NAJ GA KUPI ČIM PREJ! Niti ni tko lahko vse skup kt vsi pravte, sicer ko se navadiš 3d premikanja in kamere je malo bolje, vendar gor in dol po planetih ni čisto na izi, s tem da vmes še tolčeš sovrage. Uglavnem, presenečen nad izredno hitro pošiljko in samim špilom, nintendu samo vse naj naj, splačalo se ga je kupit!

LP :bowdown:

Link to comment
Wiiiiiii, n morm vrjet, gameplay me je v četrtek obvestil da so ga poslal, dons ga mam že doma :beer: Noroooooooooo, po 1 uri in pol igranja, špil je FENOMENALEN, kdor ma wi in še nima tega NAJ GA KUPI ČIM PREJ! Niti ni tko lahko vse skup kt vsi pravte, sicer ko se navadiš 3d premikanja in kamere je malo bolje, vendar gor in dol po planetih ni čisto na izi, s tem da vmes še tolčeš sovrage. Uglavnem, presenečen nad izredno hitro pošiljko in samim špilom, nintendu samo vse naj naj, splačalo se ga je kupit!

LP :bowdown:

Jaz sem ga že imel včeraj :D Prav tako iz gameplaya. :)

Nothing he's got he really needs, 21st century schizoid man!

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.