Skoči na vsebino

Xbox One Live Gold


Gost

Priporočene objave

Lep pozdrav ! :D

Ker sem nov na konzolni sceni imam eno vprašanje/težavo z mojim novim XBOX ONE. Zadevo sem kupil kak mesec nazaj z Fifo, kjer sem dobil zraven free 14 dnevni Gold membership ki sem ga aktiviral z QR kodo preko kinecta in vse je šlo tuti fruti.

Ko je to poteklo sem kupil sedaj enoletno naročnino 25 mestno kodo. Ki pa jo ne morem aktivirat ne preko konzole ne preko Xbox.com/redeemcode strani. Obe opciji javita isto napako : Something went wrong. :(

Ali ima kdo podobne težave in predlog idejo kaj bi bilo preden se spopadem z MS Customer Care Centrom ?

Zadevo sem probal aktivirati z dvema kodama in istim rezultatom. Ča ste to temo že obdelali se opravičujem a nisem našel threada.

Link to comment

Račun imam glede na izjavo MS v UK ampak koda je EU. A nebi moglo to špilat. Sem probal migrirat xbox live account v Slo ampak fašem samo error tako da me bojo kao iz MS kontaktirali. Sam mislim da bom raje odprl novega da vidim kaj se bo naredilo. A ti maš ONE pa ti dela?

Sent from my RM-821_eu_croatia_511 using Tapatalk

Link to comment

jest mam uk račun, ko sem kupoval live je bilo ponavadi "works world wide", nisem mel nikoli težav.......

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

zdravo,

jaz sem imel enako tezavo na zacetku, resil sem zadevo takole:

logiral sem se preko www.xbox.com/live v svoj account. Potem sem spremenil Language na Anglescino in vpisal 25 mestno aktivacijsko kodo preko PCja, ne preko Xboxa in je stvar delovala! ne vpisuj kode preko Xbox One, ampak preko Xbox live racuna preko PCja.

ce ti se zmeraj ne bo delovalo, se pospilaj malo pri acc settings, veckrat se logoffaj ter na novo loginaj, pa bi stvar morala delovat.

Jaz sem Gold Membership kupil v Avstriji, tak da to nebi smelo bit tezav. Probaj uredit tudi regijo accounta, ce ne gre drugace.

Link to comment

Hvala za reply. Ampak jaz sem zadevo uredil sledece : Odprl sem cist nov account kao v GB. Preko njega aktiviral kodo preko spleta. Nato sem pobrisal s konzole vse accounte. Tega novega nastavil kot glavnega. Mojega ki je Slo in od punce pa dodal kot familly memberja. Zadeve resinhroniziral in spila.

Sent from my RM-821_eu_croatia_511 using Tapatalk

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Jaz sem pa naletel na sledočo težav.. prej sem imel nastavljeno na regijo UK imam zakupljen live gold za 3 mesece, par dni nazaj sem pa spremenil regijo na Slovenia, nič hudega sluteč :) sedaj pa mi ne deluje live gold, kot da ga nimam zakupljenega :S

 

Poslali so mi pa email:

 

Dear diGGity yx,

 

This mail is confirmation that your subscription to Prepaid 3M Xbox LIVE Gold has been cancelled on 21 April 2014.

We’re sorry to see you go. If you want to reactivate your Xbox Live Gold membership, it’s simple. Visit http://www.xbox.com/extendmembership and once again, you’ll be enjoying unrivalled multiplayer gaming, entertainment apps, and exclusive member benefits.

Veljal pa še mi je nekje do JUNIJA 2014!

 

:x:x:x

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Tu je spet vse odvisno kako uporabljaš svoj live račun. Jaz ga uporabljam na mojem Windows Phone-u in na mojem Windows 8.1 preko njega imam Skype in OneDrive. Zato ni opcije da ga spremenim v UK, ker mi potem avtomatsko ne dela plačevanje OneDrive zakupljenega prostora oz nakup appov preko kreditne/paypala na ostalih napravah.

Če live ID uporabljap izključno za XBOX te ga naredi na UK in bo OK. Drugače pa ti ostane le opcija ki sem jo uporabil jaz, da ustvariš ločen UK račun ki je glavni račun na XBOX in preko tega aktiviram - podaljšam LIVE naročnino. Spodaj pa sem dodal Svoj SLO račun kot family memberja ki "deduje" live naročnino od glavnega UK računa. Tako da mi špila Skype OneDrive shranjevanje v cloud. Do sedaj nisem opazil da kej nebi delovalo.Tisti UK račun v glavnem vegitira gor in ga sploh ne opazim.

Link to comment
  • Pred 6 meseci ...
  • Pred 2 meseci ...

Eno vprašanje za poznavalce: Microsoftov račun ustvarjen v UK sem migriral na US zaradi uporabe Cortane. Torej uporabljam US W8, WP store (nekaj denarja, katerega sem še imel na UK XBL računu mi je nedostopen, dokler spet ne "preklopim" na UK store)

A ta tranzicija vpliva tudi na xbox live?

Torej bo Xboxov store ameriški, v dolarjih - ter moram nabavit ameriški XBL Gold?

Trenutno nimam Xbox konzole, da bi testiral in se prepričal, nisem pa 100% če se sploh da migrirat XBL račun v drugo regijo - ali sedaj gre, ker so vse MS storitve pod enim MS računom?

Ima kdo morda kaj izkušenj z tem?

Link to comment
  • Pred 9 meseci ...

Se opravičujem če sem slučajno načel prežvečeno temo, ampak nisem našel kje info o tem.

 

Jaz imam Live ID račun ki je načeloma narejen regionalno v Angliji. Sedaj bi kupoval igre preko XBOX one store-a in ker so špili načeloma iste cene, razen v angliji namesto 50$ je 50 Funtov. Mi to smrdi, ker bi plačeval za vsak špil 30% več zaradi valute. Včeraj sem govoril z XBOX Supportom, kjer mi je zagotovil, da to ni važno in da če spremenim regijo na XBOX One, je to dovolj, da bom lahko kupoval špile v $ ne v funtih. To še nisem sprobal, je pa res, da so vse cene sedaj v $ ne več v funtih.

 

Sedaj pa moje vprašanje. Če jaz kupim ta "XBOX Live Credit" za recimo 50 funtov v Angliji, (ponavadi sem to kupoval čez Game.co.uk) ker sem takoj dobil kodo na mail in sem lahko napolnil račun.  Ali bo naredil ustrezno konverzijo valute ali bo samo pretvoril 50 funtov v 50$ kar bi spet pomenilo izgubo. Preden se lotim testiranja raje tu vprašam, da si ne bom delal izgube po nepotrebnem.

 

OZIROMA : Kje vi kupujete ta XBOX Live Credit da je v $ in da takoj dobiš kodo na mail.

 

Ima kdo kakšne izkušnje ?

Link to comment
  • vrhovni

Roger, roger.


@CodeXploit Sem prestavil tvoje vprašanje kar v to ahem... tvojo temo. :D Če sem te prav razumel imaš kar zgoraj nad tvojim postom podan odgovor, ki ga iščeš.

 

These are the answers you're looking for.

 

EDIT: Aja, tukaj pa lahko nabaviš: xboxliveuk76.com, cheapxboxlivecodes.com, cardscodes.com, gamepointsnow.com

Urejano od matej1990
dodani linki za nabavo

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Je minilo že kar nekaj časa, pa me zanima, ali je že kaj novega v zvezi z nakupovanjem v live store?

 

Kolikor sem prebral je potrebno narediti naslednje, če želim v live store kupovat igre in aktivirat live gold:

1. Kreirati nov account v US regiji

2. Na XO narediti ta account kot glavni in aktivirati live gold membership.

3. Na XO dodati še obstoječ SLO account in ga dati v family member z glavnim.

4. V SLO accountu moram imeti vnešeno recimo Mastercard.

 

A zadeva tako kot je napisano preizkušeno deluje, to pomeni, da bom lahko kupoval z našo Mastercard v storu?

 

Link to comment
Dne, ‎21‎/‎12‎/‎2015 at 14:21, pizzicato pravi:

Je minilo že kar nekaj časa, pa me zanima, ali je že kaj novega v zvezi z nakupovanjem v live store?

 

Kolikor sem prebral je potrebno narediti naslednje, če želim v live store kupovat igre in aktivirat live gold:

1. Kreirati nov account v US regiji

2. Na XO narediti ta account kot glavni in aktivirati live gold membership.

3. Na XO dodati še obstoječ SLO account in ga dati v family member z glavnim.

4. V SLO accountu moram imeti vnešeno recimo Mastercard.

 

A zadeva tako kot je napisano preizkušeno deluje, to pomeni, da bom lahko kupoval z našo Mastercard v storu?

 

Meni z Mastercardu ni uspelo usposobiti tega da bi lahko direktno kupoval z njim. Neglede na to da sem imel pod kartico vpisan UK naslov in UK Account(naslov Sherlock Holmesa :)) Ko sem zaključeval prijavo kartice na XB1 je nekaj jamralo.  ZAto sem tudi obupal nad tem da to počnem na ta način in sedaj preko spleta kupujem "kredit" ga uploadam na primarni račun in nato kupujem igre z tega kar imam naloženo vsi moji Family accounti pa te igre lahko igrajo. To špila. Visa ima mogoče kak drug sistem preverjanj. Ne vem. JAz sem si zakopliciral lajf s tem glavnim računom in družinskim zaradi tega ker na SLO računu uporabljam še Win 10, Win Phone, Skype, OneDrive in nisem hotel migrirati tega ACC v UK ali US ker nisem vedel kakšne bi bile posledice. Če imaš račun IZKLUČNO za igranje in nanj nimaš vezanih drugih storitev ali ti ni mar da uporabljaš te zadeve na XB1. Potem ne rabiš komplicirat z primarnim in family accountom. Preprosto si naredi Nov Live ID za špile in uporabljaj tega.  

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.