Skoči na vsebino

Xbox One Live Gold


Gost

Priporočene objave

  • vrhovni

Igra Darksiders je backwards kompatibilna na XO. To pomeni, da če kupiš Darksiders igro za X360, potem jo lahko igraš tudi na XO. Ni potrebno da si lastiš X360 konzolo, saj je to ravno razlog za obstoj XO backwards kompatibilnosti (ena konzola za X360 in XO igre).

Za backwards kompatibilne igre NI potrebna Xbox live gold naročnina. Potrebna je le, če hočeš pri teh igrah koristiti tudi online igranje (enako kot na XO).

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni
pred 2 urami, SunCioX pravi:

Trenutno igram Ryse: Son of Rome in zanima me če lahko igram Darksiders na Xbox one preko live? Ali moram imeti Xbox 360 za to?

 

Darksiders 1 in 2 del sta bila ravno dodana na listo kompatibilnih iger tako da ne rabis Xbox 360 za to.

 

Ojoj. Nisem videl nove strani in tvojega odgovora matej1990. Damn.

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment
  • matej1990 featured, odpel in unfeatured this debata
  • Pred 1 mesecem ...
  • 4 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...

Trenutno imam PS4 US acc in nameravam kupiti tudi XBOX, tako sem pristal tukaj. Kar se kod za konzole in iger za PC tiče, jaz zadnji dve leti kupujem vse na g2a. Priznati moram, da sem z vsem zelo zadovoljen. Kode dobim instant na mail in to je to. V dveh letih sem le enkrat dobil napačno kodo in tudi to ni bil problem, ker so mi refundirali vse (problem je bil v regiji, na srečo ni bila moja napaka).

 

Če koga zanima so tu poceni kode (odvisno od dneva oz. količine ponudnikov), plačate pa lahko s katero koli kartico, paypal... https://www.g2a.com/r/xboxforu

 

Nakup kod za PS4, jih najdete tu: https://www.g2a.com/r/ps4foru

 

Pri nakupih bodite vedno pozorni na regijo!!!!

Urejano od Doomestic
Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Try a different way to pay

The region for your payment method and your Windows region don't match. The simplest way to fix it is to use a payment method from your Windows region. Or, change your Windows region. Go to Settings > Time & language > Region & Language. Note: If you change your Windows region, your previous digital purchases may not work.

 

Tole mi napiše...

Link to comment
  • Pred 4 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.