Skoči na vsebino

Killzone 2 [PS3]


Anduril

Priporočene objave

  • Odgovorov 98
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Še dvanajst dni ? To bo vrjetno uradni izzid a saj veste kdaj bo to komaj prišlo k nam, kot je en napisal, smo kot v burkini faso al pa v mauvretaniji ali pa pošljejo po pomoti dvojno zalogo na slovaško pol pa rabijo kr nekaj časa da slovaški ali romunski tovornjakarji pripeljajo do nas. Tole bom kr pri igabibi naročo upam da bodo hitri. Poleg ressitance 2 bom tudi to nabijal bolj prek spleta.

Link to comment

Ste poskusli demo?

Meni je cover sistem kul, tudi AI ni slaba (čeprav premalo agresivna), ostalo pa mi deluje povprečno/že videno.

Pa tudi grafika se mi ne zdi ta oh in sploh, Far Cry 2, se mi npr. zdi veliko lepši špil.

Deluje mi kot igra za oceno med 7 in 8, zanima me še kakšen je online.

Link to comment

OK, res da sončno Afriko in industrijsko okolico ni ravno za primerjat...

Samo pri KZ2 se mi zdijo teksture dokaj slabe, pa še ogenj dim in to, ki so tako hvalili je meni pri Far CRyu 2 pustilo močnejši pečat.

Saj nočem rečt da je grafično slaba (u bistvu je zelo dobra), samo toliko kolikor smo poslušali zadnja leta o tej blazni grafiki, sem pričakoval več.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.