Skoči na vsebino
  • Sometimes
  • No News = Good News
  • Sometimes
  • Battlefield 5 open beta is all you need!
Vpiši se za sledenje  
Anduril

Killzone 2 [PS3]

Priporočeni prispevki

se 12 dni fantje,

... ravno ugotovil, da se mi takrat zacenjo plesne vaje....eh :bleh:

edit:

manj ^^ sem gledal na koledar za februar :doh:

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Še dvanajst dni ? To bo vrjetno uradni izzid a saj veste kdaj bo to komaj prišlo k nam, kot je en napisal, smo kot v burkini faso al pa v mauvretaniji ali pa pošljejo po pomoti dvojno zalogo na slovaško pol pa rabijo kr nekaj časa da slovaški ali romunski tovornjakarji pripeljajo do nas. Tole bom kr pri igabibi naročo upam da bodo hitri. Poleg ressitance 2 bom tudi to nabijal bolj prek spleta.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

aha i am lucky ^^

mam anglo tekmovanje pa sem lohk doma, ce bi mel denar bi lohk sel v mantisa pa spilat cel dopoldne :lol:

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Ste poskusli demo?

Meni je cover sistem kul, tudi AI ni slaba (čeprav premalo agresivna), ostalo pa mi deluje povprečno/že videno.

Pa tudi grafika se mi ne zdi ta oh in sploh, Far Cry 2, se mi npr. zdi veliko lepši špil.

Deluje mi kot igra za oceno med 7 in 8, zanima me še kakšen je online.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Lahko bi dali več barve, da nebi bilo vse tako sivo-temno.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

OK, res da sončno Afriko in industrijsko okolico ni ravno za primerjat...

Samo pri KZ2 se mi zdijo teksture dokaj slabe, pa še ogenj dim in to, ki so tako hvalili je meni pri Far CRyu 2 pustilo močnejši pečat.

Saj nočem rečt da je grafično slaba (u bistvu je zelo dobra), samo toliko kolikor smo poslušali zadnja leta o tej blazni grafiki, sem pričakoval več.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

demo verzija je iz enega izmed starejših buildov, mislim da celo iz septemberskega.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Ah se v slo ne da dobit kaj cenejše, ker preko tujine redko kopujem. Bo avstriji kaj ceneje ? Recimo bom šel pogledat v gamestop(nekak tak se reče štacuni) al pa v medimarket.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
Gost bulabla

Cel v pričakovanju novega igračine, sem malo gledal po internetu in opazo, da nekdo na bolhi zbira prednaročila,...

Prilagam link: http://www.bolha.com/oglas382680346/pla ... ema-za-ps3

Mislite, da je tole "nateg" ali je varno naročit preko tega tipa, ker se je komaj danes registriral :o

Je pa malo ceneje in še kmalu bom dobil špil, tako da če je varno bom vzel :D (svetujte)

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Ustvari račun ali se vpiši za komentiranje

You need to be a member in order to leave a comment

Ustvari račun

Ustvari si svoj račun v naši skupnosti. Izredno preprosto!

Register a new account

Vpiši se

Že imaš račun? Vpiši se tu.

Vpiši se
Vpiši se za sledenje