Skoči na vsebino

Killzone 2 [PS3]


Anduril

Priporočene objave

  • Odgovorov 98
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Cel v pričakovanju novega igračine, sem malo gledal po internetu in opazo, da nekdo na bolhi zbira prednaročila,...

Prilagam link: http://www.bolha.com/oglas382680346/pla ... ema-za-ps3

Mislite, da je tole "nateg" ali je varno naročit preko tega tipa, ker se je komaj danes registriral :o

Je pa malo ceneje in še kmalu bom dobil špil, tako da če je varno bom vzel :D (svetujte)

malo off topic

Če rabiš, ti prodam novi zapakirani igri:

-Mirrors Edge

-Brothers In Arms - Hells Highway

Cena za komad 35€.

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

wOOt !!!!???

Joker je dal Killzone 2 samo 80. Ta je pa res že malce preveč kritična. Najbolj smešna mi je sledeča izjava:

Helgasti so mešanica nacistov, špartancev, kilrathijev in likov iz japonskih animejev, ter jo pri tem obsodi kopiranja.

Nato govori kako kopira še iz vseh živih iger itd itd.

No, če so toliko rekli da kopirajo, potem naj še navedejo, kaj bi oni naredili da bi bila izvirna. Obtožiti jo kopiranja, ker se dogaja na vesoljki ladji, tako kot v Halu 3, je res že malce absurdno.

Načeloma se vedno strinjam z Jokerjem, ampak tale opis pa me je razpizdil do amena. Vaša mnenja??

Link to comment
  • Pred 10 meseci ...
  • Pred 2 meseci ...

Kake tri tedne nazaj sem res ponovno kupil KZ2 in včeraj sem jo zagnal, nisem mogel verjet očem, po enem letu neigranja se mi zdi grafično bistveno lepša kot sem jo imel v spominu!? Si bom vzel čas in jo še enkrat preigral.

Mimogrede, na ps3.dober.si se menimo za danes zvečer, da bi KZ2 malo obudili od mrtvih, narejen je celo klan, če ima še kdo kje svoj izvod na polici, naj se pridruži.

BessieSABU.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.