Skoči na vsebino

Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots


RIDDICK

Priporočene objave

  • Odgovorov 251
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • Pred 2 meseci ...
Mene zanima kako si povečaš level pri MGO , kr sem šel kr nekaj rund pa sem še bi vedno 0 rookie. Najslabše pa je to da vsi serverji zahtevajo ko sem nazadnje hotel igrat da moraš imet level nad 1, kako potem naj dosežem tak level če niti igrat nemoreš.

LP

Ja jst sm se isto sprašvou. Sam mi je poj po cajtu tko ob robu zaslona takrt ko je blo konc igre napisal tko 1->2... neki tazga in toj gutou de greš v višji LVL. No poj bi mogu bit jst že 3 LVL :headscratch::?

Link to comment

Jaz igram skozi free battle igralnosti imam že za 5 ur. Mi pa najbolj dokurči ker niso porihtali tega je pa da te lahko ob respawnu takoj ubijejo oz. ko imaš na izbiro orožije te kr ubijejo, tak se je meni 5 krat zgodilo zaporedoma ker je nasprotna ekipa lepo stala na naših respawn točkah in niso imeli dosti dela z nami. Pa nekam premale mape so sploh tista med blokami. Navsezadnje mgo sploh ni niti malo prijazen do začetnikov, skozi je povečini zahtevan level 6 ali več.

P.S. Včeraj sem zaradi mgo tak razbil gamepad , da se celo dela sam lučke za prepoznavnost pilota ne delujejo več + mnogo pc iger.

Link to comment
  • Pred 8 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.