Skoči na vsebino

Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots


RIDDICK

Priporočene objave

Vezawka pejt si pogledat retrospektivo metalgeara na gametrailers, in kukr sm jest razbraw iz unga so baje resnični ampak iz sedanjosti...

Aja pa zanima me če ma kdo za prodat mgs2:sonso of liberty :rock: za ps2, ker bi ga pod uber ales nujno rad prešpilav.., tko da če kdo proda, naj mi čimprej prosim javi!!!!

Link to comment
  • Odgovorov 251
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

ko bomo pa mi špil prešpilali bomo pa ugotovili, da je ravno eurogamer pretiraval :)

v bistvu trenutno eurogamer najbolj odstopa od povprečja, špil povsod dobiva najmanj 9, 90%, 19/20 in podobne fore. kakorkoli, živi bili pa videli. (sam imam občutek da bo špil naredil raztur :razzy: )

ratt-logo.gif
Link to comment

Jaz Eurogamerju nebi preveč zaupal, zadnje čase so dali tudi NG2 oceno 7. No sicer ne bom trdil da sta oceni nizki, saj jaz dokler ne preigram iger ne komentiram ali so ocene zaslužene ali ne, a zdi se mi da hočejo izpasti kao neki zajebani profiji s temi nizkimi ocenami.

Link to comment

Men je pa kul da dajo mal bol kritične ocene.

Velik bolš mi je tko da par 8 pa 9 ocen dobi pa da vidm da špil ni popoln pa ma neki napak.

Z GTAIV sm recimo doživel razočaranje, ko sem po 2-3 urah igranja našel že dovolj napak, da bi špilu odbil 5 do 10% od ocene. Po vseh tistih taužnt shypanih 10/10 ocen sm pričakoval "the best thing ever", dobil pa le zelo dober špil z nekaj napakami.

Skratka flawed masterpiece, tako kot bo pomoje tudi MGS4

Link to comment
Kritične ocene pa to niso, tako kot je GTA daleč od 10, je tudi NG 2 daleč od sedmice, dajmo no.

To se je bol nanašalo na osmice in devetice ki jih dobiva MGS4.

Glede NG2 pa je tako. Špil, kokr sem prebral pri nekaj opisih, naj bi imel hude probleme s kamero in v kasnejših levelih opazne padce fps-jev. Sam sm zelo občutljiv na te zadeve, predvsem nekonstantne fpsje. Dodaj temu še dejstvo, da težavnost pri tem špilu lahko preide v frustracijo (in posledično luknje v steni ter razbiti kontrolerji), je za moje pojme nekje med 7 in 8 realna ocena. Moraš razumet da so opisi namenjeni vsem in ne samo hardkorovcem, in čim bo nek povprečnež prišel do "impossible-to-beat" boss-a, mu špil ne bo več zabaven.

Je pa res, da zaradi overrated špilov kot je GTAIV, NG2 potem izpade kot nič posebnega ali celo slab, kar pa definitivno ni.

Link to comment

iLichu ti si zadnji ki se tle lahko komu smeje. spomnim te samo zadnjih dveh legendarnih fanboyevskih/ PS3 haterskih izjav:

- GRID je bolj simulacijski od GT5p

- v topicu kjer se govori o Bioshocku na PS3 si podal povsem neumestno izjavo da MGS4 pride tudi na xbox. še zdaj mi ni jasno kaj je imelo to veze s temo o Bioshocku.

:D

Link to comment

ah ilichu-ja itak ne mors resno jemat zgleda da se je zaradi bioshocka res zasikiral ker pride na ps3 kljub temu da je spil ze na xbox-u in PC-u 1 leto ve pa tudi da ne bo mogel igrati MGS4 ker nima ps3 in ker ps3 itak sux ga verjetno tudi kupil ne bo

Ninja gaiden je pa itak cool ne mors rect da ni samo se folk res pritozuje zaradi kamere ki baje suck sam tega ne morm trdit ker nism spila igral ko ga bom bom podal svoje mnenje sam mi je smesn ko gledam ninja gaiden 2 topic in notr folk pise kako 7 ni pravicna ocena da je opisovalec prav iskal slabe lastnosti spila itd

Upam da ta topic ne bo spet povn faboyevskih izjav taksnih in drugacnih vem da mgs 4 itak sucks itd. itd

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.