Skoči na vsebino

Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots


RIDDICK

Priporočene objave

  • Odgovorov 251
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

@ilichu deloval si ze tako prc gor ali dol

super duper ekskluziva iz xboxa pride na ps3 na koncu bo pa spil spet overhyped krneki -in spil ne bo vec tako dober ker bo tudi na ps3 lol

za GT5 me boli kurac ker so mi dirke res gnile tko da GT5 mi je res u kurcu nebi igral ce bi ga zaston dobu

Link to comment

Mah frame dropi v NG2 so res minimalni, s kamero pa je tu pa tam težava ampak pač če nisi navajen RT stiskat da ti kamero vedn fixa za tvoj hrbet kar je men must da sploh vidim kaj dogaja in da lahko obračam na višjih težavnostih. Sicer pa NG2 je zame nekaj čisto drugega kot npr DMC4, ki je dosti bolj popustljiv, ngja se itak loti manjšina, ki ga potem obrne 10krat, pač res ena redkih hardcore zadev. Najprej sem začel igrat na medium (way of the warrior) in mi je zadeva bla res preveč frustrujajoča, mogoče ker mi trenuitno ni do nekih singlepayer špilov ali pa kr mam prste čist zakrnele ampak recimo na easy (acoltye) bo lahk pa vsak casual gamer obrnu zgodbo, ker je res ajnfoh.

Kar se pa tiče MGS4 pa nevem kaj se tuk folk obrewmenjuje z ocenami in reviewi ker je itak že vsem jasno kaj bo dobrega in kaj slabega, pač špil je/bo izjkemno dober ampak nekega presenečenja ne bo, ker no vsaj jaz že vem kaj lahko pričakujem.

Kdaj sploh pride na police v BB=?

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Sam vseeno se mi zdi, da malo pretiravajo glede prostora in kojimine izjave 50gb mi je premalo.

Pomoje pa ne pretiravajo... Tip je hotel nekompresirani video.

Ena ura nekompresiranega videa na 1080p/60i bi v teoriji zasedla okoli 500 GB. V teoriji pravim zato, ker taka kvaliteta ni dosegljiva potrošniku.

Seveda Kojima ne servira nekompresiranih videov ker bi potem rabil 20 BR diskov in več (to bi bil šele špil... na 20 blu rayih... fantastično). Je pa skompresiral ravno prav, da še vedno znesejo videii 50 GB.

Tako, da dejstvo, da so "izkoristili" kapaciteto BR diska je zgolj ena lepa reklama. V resničnem življenju pa to pomeni samo to, da je video skompresiran neoptimalno, da je seveda BR dokonca napolnjen.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
V resničnem življenju pa to pomeni samo to, da je video skompresiran neoptimalno, da je seveda BR dokonca napolnjen.

:crazy: :bowdown: :lol:

Daj, zresni se. V resničnem življenju pomeni manjša kompresija višjo kvaliteto. Prelomna točka je pa nekaj, kar verjetno pedantneži postavljajo precej višje kot ti. To smo že obdelali v drugih temah. Dejstvo je da se na zares velikem FHD zaslonu ob pravi distanci opazijo napake hitreje, kot pa jih vidiš na 22" LCDju s petih metrov.

Link to comment
]
V resničnem življenju pa to pomeni samo to, da je video skompresiran neoptimalno, da je seveda BR dokonca napolnjen.

:crazy: :bowdown: :lol:

Daj, zresni se. V resničnem življenju pomeni manjša kompresija višjo kvaliteto. Prelomna točka je pa nekaj, kar verjetno pedantneži postavljajo precej višje kot ti. To smo že obdelali v drugih temah. Dejstvo je da se na zares velikem FHD zaslonu ob pravi distanci opazijo napake hitreje, kot pa jih vidiš na 22" LCDju s petih metrov.

Pravim samo, da na tak način zna vsak napolnt BR disk.

Vsaka igra, ki bi imela 5 minut videa, bi ga spalila gor nekompresiranega pa bi bilo takoj 50 GB. Bi bil zato špil kaj večji ali boljši? Kje so pa displayi za prikazovanje takega videa? V šejkovi dnevni sobi, na njebovi jahti pa trije na njegovem privatnem letalu... Še kje drugje kot pri šejku in pri tebi doma?

Vsem bi pa lahko rekel: "Moj špil je tako velik da zasede cel BR disk."

In fanboy bi seveda razumel to kot naravnost "epic" zadevo - cel BR... noro!!! Čeprav tiste extra kvalitete nebi nikoli videl. Ali razumel kaj pomeni.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.