Skoči na vsebino

Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots


RIDDICK

Priporočene objave

  • Odgovorov 251
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Dobil danes igro in igral cca. 3 ure... Kaj naj rečem?? Vse tiste desetke so zelo napihnjene...ok, če bi bil Metal Gear Solid 4 film, bi še lahko dobil desetko, ampak da moram vsakih 10 minut gameplay-a gledat 15 minut film...res...po dobri uri nevem če je bil gameplay 15 minut...

Bom videl kako gre naprej... upam, da ne v tej smeri...ker drgače grem raje v kino...jebeš take 10/10.

Dark+Ethan.pngRebelEthan.png

Link to comment
Dobil danes igro in igral cca. 3 ure... Kaj naj rečem?? Vse tiste desetke so zelo napihnjene...ok, če bi bil Metal Gear Solid 4 film, bi še lahko dobil desetko, ampak da moram vsakih 10 minut gameplay-a gledat 15 minut film...res...po dobri uri nevem če je bil gameplay 15 minut...

Bom videl kako gre naprej... upam, da ne v tej smeri...ker drgače grem raje v kino...jebeš take 10/10.

Glede na žaner v katerega MGS4 spada je to popolnoma normalno, ako bi rad igral neprestano akcijo pejt špilat fps, športne in dirkačine :)

Link to comment

O ej ni kej, res nor špil, ki ga igram čisto počasi da ja ničesar ne zgrešim. Dnarja oz Dpjev imam polno ker sem včeraj samo na enem spotu nabiral orožja od PMCjev da bi si nabavil un rifle za 800k DPjev ker me res zanima v čem je fora da je tako drag.

Trenztno delam act 2 in ni kej že dolgo nisem tako užival ob igri kot tu, mi prav nič ne fali moj xbox, ker ponavadi sem navajen mal žokat en špil pol pa spet druzga tule pa ne rabim ama nič druga. Upam da je veliko unlockables in da se orožja prenašajo če greš new game potem.

PS: e ravno sem ubil octopusa in dobil facecamo, a še kej podobnega potem unlockaš? Noro noro.

Edina zamera mi je ta še vedno star sistem da ko te nekdo opazi pol v nedogled hodjo reinforcements, pa malo preveč orožij je na voljo. Čudn se sliši hehe ponavad ne pizdim če je veliko stuffa na izbiro ampak tule mi je pa prav žal za kak Five Seven, M870 in uno M82 50. cal snajpo ker jih ama nič ne uporabljam razen tranquilizer guna, operatorja in M4ke ;)

Ko tole obrnem na european medium grem na hard in če se bodo orožja prenesla bom šel samo na stealth skoz brez teh spopadov ki jih zdaj na vsakem vogalu pokam sam da cimvec DPjev naberem.

Zanima me samo če unlockaš kakšne special iteme al pa kej če bosse ubiješ z tranquilizerjem ali vortex air roundi na masterkeyu/šotganu oz pač če jim stamino zbiješ ne pa health? Od une blonde octopus sem dobu face mask njen sam nevem a zato ker sem jo na stamino ubil kot je blo pr bossih v MGS3 k osi razne camote unlocku al ni vazn pa v vsakem primeru dobis to?

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

WTF je to sranje bedno?! Grem v pavzo meni da nabavim neko municijo in mi zmerne vse skup in me vrze v dashboard od PS3ja in nisem par ur mel nobenga sejva. Ma ko jebe vse skupi ej res se mi ne da drkat spet z octopusom pa it celo pot nazaj do mesta kjer tolces gekkote se enkrat. Popizdu bom :x:x:x:x

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Eh, ni panike. Ti si kar v miru privosci. Meni bi se itak na PS3 doma samo prah nabiral. Drugace je pa moj brat precej navdusen nad Mass Defektom in ker nima veliko prostega casa, bo trajalo, da ga obrne. Sigurno bos ti prej hotel svoj dragi Xboxek nazaj, kot pa jaz svoj PS3.

Pa saj se bom se malo z NG2 posilil. Ces cas mi bo ze vsec postal. Saj dejansko je cisto fina zadeva, samo moram se najprej preboleti dejstvo, da je to pac NG2, ne pa NGB2 (NG je itak bil sranje v primerjavi z NGB).

Je pa vseeno malo hecno, da sem danes, v nedeljo, bil cel dan doma in 360-tke sploh pipnil nisem, ampak sem ves dan igral Banjo Kazooie-ja na svojem N64. Sem pac bil cisto v tej nadlegendarni igri noter, ko sva zloglasni "The Switch :bowdown: :bowdown: :bowdown: " izvedla.

V glavnem, kot sem rekel, ti si kar v miru privosci, meni PS3 prav nic ne manjka. Ce bi pa res bila kriza, imam pa se vedno Bioshock (Mass Defekt ni ravno moje sorte zadeva).

Potegaman.jpg
Link to comment

Vem, redek a moteč pojav. Meni se je tole odkar imam PS3 zgodilo kakih 5x, z različnimi igrami, ne vem kaj bi lahko bilo. Sicer pa večkrat sejvat.. :D

O igri pa imam za povedat skor samo dobro. Na zečetku mi je bila "le" odlična igra, zdaj pa mi postaja vedno boljša. Tudi zgodba postaja zanimiva in kruta za ubogega Snakea.

Sicer pa se mi zdi, da orožja ostanejo pri ponovnem igranju.

Link to comment

Kje si pa ta "moj" citat potegnil? Tega sigurno nisem jaz napisal, ker nikoli ne uporabljam nekih fensi medmetov.

Drugace sem pa sprobal Halo 1 in 2 na starem Xboxu, pa trojko sem tudi videl pri Kekkenu, samo take zadeve res niso za mene. Preprosto ne maram prvoosebnih streljacin, naravnost sovrazim pa online igranje. Jaz sem pac SP.

Ce bi meni dogajale streljacine, bi si itak ze zdavnaj Xbox 360 nabavil, ker je ta pac ultimativna konzola za taksne zadeve.

Potegaman.jpg
Link to comment
NG je itak bil sranje v primerjavi z NGB

Meni je bil pa bolj všeč :>

Je pa vseeno malo hecno, da sem danes, v nedeljo, bil cel dan doma in 360-tke sploh pipnil nisem, ampak sem ves dan igral Banjo Kazooie-ja na svojem N64. Sem pac bil cisto v tej nadlegendarni igri noter, ko sva zloglasni "The Switch :bowdown: :bowdown: :bowdown: " izvedla.

:beer:

Škoda, da trojka za 360-ko ne deluje preveč obetavno...

Ves kaj je full dobro spilat? Halo 3

Sem ga obrnil v soboto. Bah, nič posebnega. Online pa ne grem, ker ne bi bil kompetenten na joypad :razzy:

Link to comment

E ravnokar sem obrnil zadevo. Res ni kej, največja saga med špili, konec je ako epski in nabi s čustvi, da prekosi še film. S tega stališča je špil epski vendar sem pa kar se igranja tiče malo razočaran. Dejansko sta samo prva dva acta res legendarna ajde prvi še posebej potem pa n iskoraj nič več tistega sneakinga ampak samo neka akcija. Najbolj mi je žal za Shadow Moses, ki mi je bil čisto beden zaradi manjka guardov in tiholazenja (tisti mali robotki so mi čist bedni).

Mah lepšega konca sage res neb mogl bit, hehe na koncu sem clo kakšno kapljo spustu ker sem res navezan že bil na like :sweat:

E zdej se bom lotu online tak da me dodajte ce boste za akcijo - > Ninjaklan, ja tud ti martinez ;)

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Ja se je treba. Online me ni prepričal, sem si zadevo čist drugače predstavljal, vsaj tale TDM je krneki, kej druzga kakšn Sneaking mision pa itak nihče ne igra. Pa navajen sem na X360 da jer zadeva čist simpl kar se tiče onlinea, tu pa maš neke user agreemente, en char imaš samo na eno konzolo lahko ostalo moreš plačvat (wtf??), pojma nimam kako lahko sploh kazga slovenca povabim v špil (a jih morem dodat na friend listo v špilu al kva). Zarad mene je lahk PSn zastonj ampak raje dam tistih 50e na let in imam zadevo kot se spodobi. V MGS online sem pa do zdaj edini bil, ki je imel mikrofon, ker nihče ama nič nek omunicira ali pa kej, res žalostno, ampak ok to niti ni toliko krivda špila ampak bolj konzole oz PSNja. :x

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
]Pogrešaš raznovrstno glasbo v živo in 101 psovko, al kako? :lol:

To, da česar PS3 nima, tega PS3 lastniki ne potrebujete je dejstvo.

Tudi in game menu-ja se ne potrebuje.

Achivmenti? To je brezveze! O poglej, PS3 bo dobil Trophy-je... Zakon!!

Pa niti iger že, ker PS3 ni igralna konzola pač pa multimedijski center in BR predvajalnik. Kaj mi bodo igre??

Ane?

Potreba po komunikaciji v igrah se je razvila na PC-ju bistveno prej kot na konzolah kot naravna posledica tega, da ljudje želimo med seboj komunicirati (bodisi random bullshit, trashtalk ali pa strategija ali nekaj četrtega). Sploh če ljudi s katerimi igraš poznaš. Želiš frenda povabit v svojo igro, videti ali je prisoten, mu poslat message... karkoli. Ne pa da si kot nek hermit odrezan od sveta - leta 2008 nam ni več treba kurit kresov na vrh hriba, da sporočimo prihod sovražnika, ali pač?

Kot si že nekoč povedal, SkA, ti ne rabiš komunikacije... Nekateri pa jo. Mislim, da moja pasma prevladuje tako da je tvoja - tista ki ne rabi komunikacije redkejša.

Raznovrstna glasba v živo in kletvice so bonus... Tista prava stvar je komunikacija z frendi, ki ti (neboš verjel) ne spuščajo ne glasbe in ne kletvic - vsaj ne konstantno in izven konteksta.

Pa še ena basen, ki krasno ponazori celoten koncept:

The Fox and the Grapes

A FAMISHED FOX saw some clusters of ripe black grapes hanging

from a trellised vine. She resorted to all her tricks to get at

them, but wearied herself in vain, for she could not reach them.

At last she turned away, hiding her disappointment and saying:

"The Grapes are sour, and not ripe as I thought."

Moral: It is easy to despise what you cannot get.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.