Skoči na vsebino

Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots


RIDDICK

Priporočene objave

pizda ti travar si s tvojim jamranjem res tumač. saj razumemo, da je PSN drek, ni pa tega treba v vsakem postu omenjat.

jaz osebno s komuniciranjem nimam problema, s frendi imamo že 6 let teamspeak kanal, pa smo vedno s PCji povezani na TS, ter se lahko pogovarjamo ne glede ali igramo na PCju, PS3... pa še če se ti PSN prekine, ostaneš s TSjem še vedno na liniji

saj vem da to ni rešitev, in da je psn zaradi tega slab, a če te tole tako blazno moti, obstajajo rešitve

Link to comment
  • Odgovorov 251
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

pizda ti travar si s tvojim jamranjem res tumač. saj razumemo, da je PSN drek, ni pa tega treba v vsakem postu omenjat.

jaz osebno s komuniciranjem nimam problema, s frendi imamo že 6 let teamspeak kanal, pa smo vedno s PCji povezani na TS, ter se lahko pogovarjamo ne glede ali igramo na PCju, PS3... pa še če se ti PSN prekine, ostaneš s TSjem še vedno na liniji

saj vem da to ni rešitev, in da je psn zaradi tega slab, a če te tole tako blazno moti, obstajajo rešitve

Ti to veš, [ska] pa očitno ne, ker je spraševal po tem. Nerabiš se jezit... jamram pa seveda zato, da se bodo stvari spremenile.... Če bi bili vsi fanboyi in bi govorili kako je vse super, potem se nikoli nebi nič sprmenilo - ker bi itak bilo že vse super in najboljše možno. Mora se slišati glas nezadovoljstva, da se "tisti na vrhu" sploh odoloči kaj spremenit. (Ne mi rečt tiste slavne fraze: "ne jamraj, raje sam naredi da bo kej boljše" ker v tem primeru to pade v vodo - nimam jaz kaj štelat PS3, da bo bolše).

To da lahko uporabljaš TS namesto vgrajene komunikacije je tko kot da ti jaz rečem...

...namest telefona lahko uporabljaš goloba pismonošo...

...namesto kalkulatorja lahko uporabljaš abakus...

...namesto televizije lahko gledaš naravo skozi okno...

...namesto denarja lahko uporabljaš ovce...

...namesto PS3 lahko uporabljaš PolyStation...

...ali z eno besedo - nesmiselno.

Kot pravim... z veseljem pljunem 50€ na leto, če bo to pomagalo, da bom lahko igral normalno.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Čestitamo Travar, še en topic, ki ga boš posvinjal s svojimi primerjavami PSNja in Liva in težavami, ki jih imaš z uporabo PS3.

Pa še en prijateljski namig: jamranje tukajle ne bo ničesar spremenilo. Samo kredibilnost si zbijaš, ker izpadaš ko zadnji vaški norček. Ne, pardon - Xbox 360 vigilante.

Link to comment
]Čestitamo Travar, še en topic, ki ga boš posvinjal s svojimi primerjavami PSNja in Liva in težavami, ki jih imaš z uporabo PS3.

Pa še en prijateljski namig: jamranje tukajle ne bo ničesar spremenilo. Samo kredibilnost si zbijaš, ker izpadaš ko zadnji vaški norček.

Jaz ti sam povem kaj se pogreša... poleg glasbe in 101 kletvice... Capisce?

Prijateljski namig #2: Moje jamranje ima veliko večji potencial kaj spremeniti kot himna: "Vse je dobro, vse je kul, ničesar ne rabimo, vse je prfektno, mi vsi smo fanboyi, ki umrli bomo s tabo Sony."

“A reasonable man adapts himself to suit his environment. An unreasonable man persists in attempting to adapt his environment to suit himself. Therefore, all progress depends on the unreasonable man.” George Bernard Shaw

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
  • vrhovni

Res, Travar, nadležen si že s tem svojim konstantnim jokcljanjem, kako je PSN gnil. Tisti, ki se tukaj tega zavedajo, ne potrebujejo tvojih postov, tistih, ki se ne, pa tvoji več ali manj vedno enaki posti gotovo ne bodo ganili. Za teženje o gnilobi PS3/PSN imaš temu namenjen topic, ne spamaj pa z istimi forami še po vseh ostalih PS3 topicih.

Everybody gets your point. For the 39th time. :doh:

Link to comment

Jao fantje če se le da si zrihtite kreditno če je še nimate, pa kupujte iz tujine, mislm dal boste okol 45€ iz amerike s poštnino vred. Iz UK pa tud dobite že za 55€ al pa mn da mate evropsko verzijo sam nima veze k je PS3 itak region free.

Uglaunem sam v SLO ne če se le da, mogoče budget title al pa platinum naslove k bojo izšli k nau take blazne razlike, nove naslove pa sam tujina.

Link to comment
:wtf: ps3 pa nikakor niregion free od kje pa teb ta ideja x360 ni region free in prav tako ps3 ni region free

Ministrstvo za zdravje priporoca, da svoj bullshit zadrzis zase.

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
pizda ti travar si s tvojim jamranjem res tumač. saj razumemo, da je PSN drek, ni pa tega treba v vsakem postu omenjat.

jaz osebno s komuniciranjem nimam problema, s frendi imamo že 6 let teamspeak kanal, pa smo vedno s PCji povezani na TS, ter se lahko pogovarjamo ne glede ali igramo na PCju, PS3... pa še če se ti PSN prekine, ostaneš s TSjem še vedno na liniji

saj vem da to ni rešitev, in da je psn zaradi tega slab, a če te tole tako blazno moti, obstajajo rešitve

Ti to veš, [ska] pa očitno ne, ker je spraševal po tem. Nerabiš se jezit... jamram pa seveda zato, da se bodo stvari spremenile.... Če bi bili vsi fanboyi in bi govorili kako je vse super, potem se nikoli nebi nič sprmenilo - ker bi itak bilo že vse super in najboljše možno. Mora se slišati glas nezadovoljstva, da se "tisti na vrhu" sploh odoloči kaj spremenit. (Ne mi rečt tiste slavne fraze: "ne jamraj, raje sam naredi da bo kej boljše" ker v tem primeru to pade v vodo - nimam jaz kaj štelat PS3, da bo bolše).

To da lahko uporabljaš TS namesto vgrajene komunikacije je tko kot da ti jaz rečem...

...namest telefona lahko uporabljaš goloba pismonošo...

...namesto kalkulatorja lahko uporabljaš abakus...

...namesto televizije lahko gledaš naravo skozi okno...

...namesto denarja lahko uporabljaš ovce...

...namesto PS3 lahko uporabljaš PolyStation...

...ali z eno besedo - nesmiselno.

Kot pravim... z veseljem pljunem 50€ na leto, če bo to pomagalo, da bom lahko igral normalno.

Pizda folk a lohk nehate pljuvat ... PSN je meni ok , za igrat online je čist dovol . Igro sem preubrnu . Zlo mi je všeč igra jo grem še enkrat preubrnit ammm dost za se jokat XD lol . Lepa igra v glavnem .

Upam da bo mgs 5 z kakšnim drugim snejkom ;) .

Aja pa SNAKE JE D BESSST ! LIQVID SUCKZ

Link to comment

SPOILER.SPOILER.SPOILER.SPOILER.SPOILER.SPOILER

V Eastern Europe je kdo...no,tam vas bo zasledoval en mož

s klobukom in v mantlu ko nameriš v njega takoj izgine..kot duh...skratka..je kdo sploh opazil to ali samo streljate in nič drugo?

uploadal sem video na youtube

http://uk.youtube.com/watch?v=EHXfKMFItVc&fmt=18

koda za večjo resolucijo dodana.

SPOILER.SPOILER.SPOILER.SPOILER.SPOILER.SPOILER

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.