Skoči na vsebino

Priporočene objave

  • Pred 1 mesecem ...
  • 4 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
  • vrhovni
Pred 2 minutami, Bartala pravi:

Bi te bilo zanimivo videti delati za blagajno, če imaš tako močna mnenja glede izbire izdelkov drugih ljudi :D

Ne bi dolgo delal na blagajni, ker bi dobil živčni zlom. :D

Doktorji bi ugotovili: Živčni zlom je posledica "nepravilnih" nakupovalnih navad kupcev.

Napotki za zdravljenje:

  • Nakupovanje samo in izrecno fizičnih izvodov vseh dobrin (digitalni izdelki so lahko usodni!)!
  • Kupovanje le in samo akcijskih izdelkov! Izdelek mora biti NUJNO označen vsaj z eno akcijo! Več kot je akcij, hitrejše bo okrevanje. Če se akcije lahko seštevajo je to avtomatsko insta-heal! Ob teh primerih se lahko osebek tudi občasno pregreši s kakšnim manjšim digitalnim nakupom.
  • 15min dnevno dajati nasvete kupcem, kaj je za njih dobro in kaj ne, kaj je v akciji in česar se morajo izogibati kot hudič križa, pa čeprav je morda nepraktično. Glavno da se strinjajo! Aja, pa prihranjen denar naj se da za nasvete.

 

Če se vrnem nazaj na temo. :D
V čem je fora med tema dvema CE verzijama? En avtomobilček je na daljinca in se ga da dejansko voziti, drugi pa je le modelček (se ne vozi)?

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • N7
pred 10 urami, matej1990 pravi:

Če se vrnem nazaj na temo. :D
V čem je fora med tema dvema CE verzijama? En avtomobilček je na daljinca in se ga da dejansko voziti, drugi pa je le modelček (se ne vozi)?

 

tko nekak sem razbral ja.

dobrih 200 eur na račun modelčka avta, ki ziher ni bogsigavedi kaj. naah. sej me je minil.

ozi_SLO.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • N7

jebemtiš, baje, da se v ME3 ne da več platine narest, ker rabš za eno trofejo it online, potrebne serverje so pa baje že ugasnl.
alternativa je, da preko npr. IOS appa "infiltrator" z vzporednim mini špilom dosežeš manjko ampak so app tudi že umaknil z app store trgovine.

sem šel brskat po zgodovini in našel app :) a bo delovalo je pa druga pesem. nisem še tok daleč. 

ozi_SLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.