Skoči na vsebino

Tom Clancy's Rainbow Six Siege


Priporočene objave

pred 1 uro, TheRealDeal pravi:

To je pa tako bedna igra postala. Ni runde, da se ne bi zgodil team kill v moji, ali nasprotni ekipi. Prov ne dotaknem se je vec, ce nas ne bo vsaj 4 v ekipi. 

 

Se strinjam. Pol imaš pa še 4 paciente, ki so "ekipa" in te vsak od njih enkrat ubije. Ne igram dosti, pa se mi je vseeno zgodilo že 3x do zdaj, da so me skupinsko ubijali :D 

Link to comment
  • vrhovni

Mato se lahko zmenmo pa gremo mal ranked nabijat al pa kj podobnega. Zdej bodo itak vso statistiko zresetiral totalka in bodo/bomo vsi z 0 zaceli.

 

Btw se mal zanimivosti glede Siega v letu odkar je igra zunaj:

 

Xy2cfpig.thumb.jpg.ffbcd8d8929d530f103d25526375139f.jpg

 

RIP talci. :begging:

 

Pa še nekaj detajlov o novih operatorjih:

Navedek

Mira (1 or 2 speed) has 2 windows she can place on walls. The windows are one-way (meaning you can't see through the window nor shoot the window out from the outside). The window has a small canister on the bottom of the window from the inside that you can shoot once to break open the window (or shoot with a twitch drone).

 

Jackal (not sure i think 2 speed) has a vision that he can activate to see green footsteps. If he aims at a footprint and holds "F", the position of the person's footstep will get pinged for Jackal's whole team. The ping gets updated every 20 or so seconds until the end of the round (or atleast for quite a while). The ping can only be used on 3 different occasions in one round.

 

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Včeraj je bilo najavljeno da bo igra dobila chibi figure. Izšle bodo poleti 2017. Ali je to samo prvi val ali vse trenutno. žal ne vem. Izdanih naj bi pa bilo originalnih 20 chibijev. Trenutno je cena po posameznem setu 25 dolarjev oz. 30 kanadskih dolarjev, če sem prav zastopil. Zbirateljska izdaja pa bo na voljo za malo več kot 100 dolarjev.

Žal trenutno še niso na voljo za nakup za področja izven ZDA in Kanade. Bodo pa tudi za preostali svet na voljo, le vprašanje je kdaj?

 

Še slika prvega seta:

CdjAX1IGb6KDpE40kA4aYfOIaJemdWtw2H6yvbGxDc8.thumb.jpg.ef999a40f52e9c29ef6deee17e3479d3.jpg

 

 

:love:

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment
pred 6 urami, conali pravi:

Najbrs po free weekendu k nebo nas noobov notr :)

Ma niso to noobi. To so pacienti. Noobom se nasmejiš, ko so čisto izgubljeni v mapi ali pa svoje gadgete streljajo (been there, done that :D ). Runda se samo začne pa že vidiš 5v1 ali obratno ... WTF :S In tisti, ki sprobajo igro ko je free vikend in doživi to, le kaj si lahko misli. 

 

pred 5 urami, DrAlex pravi:

 

Se strinjam. Pol imaš pa še 4 paciente, ki so "ekipa" in te vsak od njih enkrat ubije. Ne igram dosti, pa se mi je vseeno zgodilo že 3x do zdaj, da so me skupinsko ubijali :D 

Najhuje je, ko Ubisoft nič ne naredi glede tega. 

 

if ((time<=180)&&(teamkill=1)) 

{

BAN && Elektricni stol for user;

}

else

{

printf("Good Game"); 

}

 

To je kao koda v C programskem jeziku ( a veš kao :D Na Vegovi smo nekaj takega delali in se zdaj delam pametnega tukaj :lol ). Ne sam res, lahko bi naredili nekaj, ki preverja, če se zgodi Teamkill v začetni fazi igre (prva minuta) in potem kaznuje igralce ki to počnejo. Saj ne rečem, se zgodi da svojga pokneš, sam ne v začetni fazi. In potem recimo se beleži statistika teamkillov in če nekdo doseže npr 5, sledi opozorilo; Ko jih ima 10 električni stol ... 

 

pred 4 urami, medenko1975 pravi:

sprobal vikend steam free, bljak po 5 minutah delete :)

Zdaj je "novincem" mogoče težko seznaniti se z igro, ko je toliko različnih operaterjev in gadgetov. Pa tud ni klasična streljačina aka CoD, ampak dosti taktike. Čeprov to tudi ratuje tak bullshit, da je kar adijo. Nevem, če je mogoče 1 oseba na "objectivu" ko brani. Vsi samo okrog laufajo ko zmešani, da dobijo tisti klinčev kill, če ga pa ne dobijo pa pol teammate pokne v čelo na začetku naslednje runde. 

 

pred 3 urami, japanboy pravi:

Včeraj je bilo najavljeno da bo igra dobila chibi figure. Izšle bodo poleti 2017. Ali je to samo prvi val ali vse trenutno. žal ne vem. Izdanih naj bi pa bilo originalnih 20 chibijev. Trenutno je cena po posameznem setu 25 dolarjev oz. 30 kanadskih dolarjev, če sem prav zastopil. Zbirateljska izdaja pa bo na voljo za malo več kot 100 dolarjev.

Žal trenutno še niso na voljo za nakup za področja izven ZDA in Kanade. Bodo pa tudi za preostali svet na voljo, le vprašanje je kdaj?

To se bodo prodajali posamično ali v kompletu, ker ne razberem iz tvojega teksta. 25$ za set (Nekam malo za vse operaterje, glede na to da je govora o UBI. Mogoče mišljen set kot "SAS", "GIGN" itd?). Zdej sem toliko jezen nad igro, da me še Sledge chibi ne mika. :D 

 

Pardon za RANT, danes sem malo grumpy :D

mnovak91147.png

Link to comment
  • vrhovni

TheRealDeal po komadu bo cena 25$. Bodo se pa tud v kompletu prodajal. Komplet bo pa mislim zbirateljska izdaja (vseh 5 posameznih kosov skupaj) kukr sem razbral. Prva CE bo vseh 5 operaterjev ki jih vidis zgoraj. Druga CE bo najbrz razlicnih 5 drugih. Ne bodo mel vse v kompletu iz iste enote.

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment

@TheRealDeal jap, se strinjam. Sej zdaj je sicer tako, da če dvakrat v rundi ubiješ soigralca, te kicknejo, ampak kaj ti to pomaga v primeru, da igraš s 4 pacienti in te vsako rundo drug ubije? Ali pa tud če je samo en tak... dve rundi lahko sabotira, preden ga kicknejo. :) Tisti "report suspicious behavior" pa tud vprašanje, če ima kako funkcijo. Pa "vote to kick" bi tud lahko komplet odstranli, ker to se tud zlorablja v pm :) Isto pa me ne moti, če me kdo po pomoti ubije med igro, sem tud že jaz koga. Ampak ne pa na spawnu.  

 

Igralnost sama je meni zelo dobra, sploh ta taktična sestavina, ki je je bolj malo v streljačinah, je zakon. Ampak community je pa za bruhat. Prav nimam več interesa pognat igre, pa ponavljam, da mi je sicer zelo všečna.

Link to comment
  • vrhovni

Velvet Shell napovednik:

 

Zanimiva sprememba loadouta 2 operaterjev - Capitaa in IQ:

Navedek

Capitao gets a Claymore, and IQ gets Frag Grenades

We’ve changed Capitao and IQ’s standard gadget loadout:

Capitao’s 2 Frag Grenades are replaced by 1 Claymore (he still has his 3 Stun Grenades)

IQ’s 3 Stun Grenades are replaced by 2 Frag Grenades (she still has her 3 Breach Charges)

 

Ničveč frag granat. :-/

 

 

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.