Skoči na vsebino

Tom Clancy's Rainbow Six Siege


Priporočene objave

  • vrhovni

BuffaloSLO, pomojem je bilo to včeraj samo, ko so lansirali ta DLC. Že tako ali tako so bili med vikendom najhujši problemi s strežniki doslej. Klecali so jim na vsako uro. Vse skupaj je potenciral "free" vikend. In pomojem je z vsem tem potem prišlo še do tega. Saj ni čudno ko pa že od day 1 ne morejo porihtat strežnikov, potem pa ko lansiraš tak DLC, s še par novostmi pa ni vrag da se ne prikrade hrošč vmes. Ampak to niti ni tako mali :P.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Sem probal na hitro danes Siege.

 

Spet so vizualno spremenili vse menije, tako da sem se iskal na začetku.

Tom Clancy's Rainbow Six® Siege_20170208191321.png

Orožje od Mire po videnem (igrati nisem mogel, ker nimam season passa) deluje odlično!

Njeno "okno", ki naredi v ojačitev:

Tom Clancy's Rainbow Six® Siege_20170208194820.pngTom Clancy's Rainbow Six® Siege_20170208195616.png

Kar kul taktična zadeva, ker vidiš nasprotnike kako prihajajo. Definitivno bo ta operaterka spremenila taktiko ob igranju.

2 strela v "okno" s Twitch avtomobilčkom in okno poči. :(

"Okno" lahko odpre le Mira. Nisem preizkusil ali ga lahko s streljanjem razbijejo tudi sooperaterji?

 

Jackala še nisem prav zasledil v akciji.

 

Nova mapa bi naj imela nek nov model destrukcije, ki bi naj bil veliko bolj realen.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Okno lahko odpre kdorkoli. S Twitch dronom je pa dovolj 1 strel in kanister gre. Je pa trenutno prisoten bug ki omogoca da se oknk odpre od zunanje strani s tolcenjem blizu kanistra - pac moras zadet dolocen spot.

Drugace pa niti fuze niti granate ne odprejo kanistra. Niti glaz ne more streljst skozenj dokler se ne odpre.

10573384652.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • vrhovni

Videl TheRealDeal. Bo pa stvar prišla kot midseason reinforcement.

No po pravici povedano me skorajda ne zanima, ker Siega ne igram od približno nekako konca februarja, ko sem ga nazadnje prižgal. :)

Res pa, da streame boljših igralcev še vedno redno spremljam, kot bom tudi še naprej ProLigo in 6 Invitational, ko bo do njega zopet prišlo drugo leto. :)

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.