Skoči na vsebino

Tom Clancy's Rainbow Six Siege


Priporočene objave

  • vrhovni
pred 1 uro, TheRealDeal pravi:

Odlična igra, ki se bo igrala še dolgo, če bodo dodali nove operaterje in kakšne nove mape bi bile dobrodošle. Lahko rečem, da je trenutno moja najljubša MP igra s prijatelji. 

 

Se povsem strinjam. :thumbsup:

Kolkor vem, naj bi novi operaterji prišli v Q2 če še tisti banner velja. Torej nekje najkasneje do junija vključno z novo mapo.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Še en vtis o danes prihajajočem patchu na konzolah:

 

Celotni spisek popravkov je na voljo na Ubi forumu.

 

EDIT: Patch je na konzolah zamaknjen, dokler ne popravijo PC verzije:

Navedek

After releasing Patch 2.3 to PC, the development team discovered an unexpected bug that was affecting the queue times and match quality for Ranked Matchmaking. We have been working to fix this on PC, and we have implemented a server side update over the weekend to resolve the issue. While we have seen improvements on queue time after this update, it is not up to our standards. We are still working on the issue and we will communicate any updates on our progress.

Due to these findings from Patch 2.3 on PC, we will be temporarily delaying the Patch 2.3 on console in order to resolve this issue before deployment.

 

Urejano od matej1990

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni
pred 8 urami, matej1990 pravi:

Še en vtis o danes prihajajočem patchu na konzolah:

 

Celotni spisek popravkov je na voljo na Ubi forumu.

 

EDIT: Patch je na konzolah zamaknjen, dokler ne popravijo PC verzije:

 

 

Mi je bilo malo čudno zakaj ga danes ni bilo, ker bi za konzole moral priti danes. Jaz pa še zjutraj preden sem šel konzolo pustil v "sleep" načinu za to da ko pridem domov da lahko takoj igram :D. No pol pa to :P.

 

Ampak raje zamik, kot pa zmazek in spet čakanje.

10573384652.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Nov DLC Dust Line prihaja 16.5.2016 (imetniki season passa 9.5.2016)

 

New CTU: Navy Seals

Valkyrie: Sticky Cameras with Spas 12 & Deagle
Camera can be viewed by all team members & thrown outside.

Blackbeard: Deployable Shield Weapon Attachment

New Map: Set in the Middle East

RGNGwid.jpg

 

Obljubljajo tudi, da s tem update-om prihaja veliko drugih sprememb.

Link to comment
  • vrhovni

Valkyrie mi deluje zelo všečno sploh s shotgunom! To glede kamere, da jo lahko vsi viewajo zna bit awesome reč. Se mi pa zdi da tale njena pištola ne bo mela dušilca. :)

Glede novega moda pa, čisto možno, čeprav niti ne vem kaj bi lahko dali novega. Upam da porihtajo predvsem to z talenti, ki streljajo nate ali pa ubijejo talca ko se igra začne ter quiterji. 5 minut je premalo bana. Kvečjemu pol ure ali pa cela ura.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni
pred 4 urami, japanboy pravi:

Upam da porihtajo predvsem to z talenti, ki streljajo nate ali pa ubijejo talca ko se igra začne ter quiterji. 5 minut je premalo bana. Kvečjemu pol ure ali pa cela ura.

+1

Predvsem ubijanje soigralcev brez razloga je ekstra moteče in bi moralo biti obvezno kaznovano.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni
Dne, 23. 4. 2016 at 15:41, BuffaloSLO pravi:

Naslednjic ko mi kdo stisne metek v glavo, ga naslednjo rundo downam in se malo poigram z njim :D

 

Pulzov skener je kriv ne jaz! :D Samo take situacije so kar infarktne. Sam pol vidim ko je pisal friendly fire. :D

 

Ko se vidimo dam za rundo. =) 

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.