Skoči na vsebino

Bloodborne


japanboy

Priporočene objave

  • vrhovni

Popravek v1.02 je že na voljo, vsebuje pa spodaj sledeče popravke.

post-4424-144771087714_thumb.jpg

Pa še ena zanimiva stvar. Očitno lahko namig reši življenje liku v igri.

Bloodborne PS4 Secret Feature Discovered: "Leaving Tip To Other Players Actually Save Your Life"

Reddit user yumepinguin has discovered a secret that could save your life in Bloodborne, Hidetaka Miyazaki latest that received a 9/10 review on Gamepur. If you leave a tip to other gamers and those gamers rate it well, your life bar suddenly gets back to the maximum, no matter where you are and what you are doing.

Vir

10573384652.png

Link to comment

Jaz picim ze zadnji chalice. V predzanjem chalicu sem do zdaj doletel na edinega bossa, ki mi je dal po picki. Stiri ure sem ga mlatil, da mi ga je uspelo ubiti.

Je pa ta boss tudi v story line ampak tam je bil prava picka.

Medenko Clerica naredis z levo roko. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Luka24, če gledaš speedrune, jih večina koristi "luknje" v igri in potemtakem so vsi speedruni goljufije.

Tip je pač koristil kar je trenutno še omogočeno.

Glede predzadnjega chalica in bossa. 4 ure nepretrgano?

Nisem mislil glede bliznjic ampak glede dupliciranja, to je cheat. :)

Jep, nepretrgano stiri ure, zlomilo me je. :))

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • vrhovni

Jep, nepretrgano stiri ure, zlomilo me je. :)

Jaz bi že naredil rage quit: (╯°□°)╯︵ ┻━┻) :D

>http://youtu.be/hXD7Jua5bXM

Se na veliko hvalijo, jaz pa še nisem imel časa igrat. :(

Še ena pomoč, ki zna prit prav:

>http://youtu.be/deT5z7JQ6y8

You know those little notes in Bloodborne that you can leave for other people? Well, it seems like they might do a little more than just providing good advice.

While there hasn’t been any official word from From Software on this, it appears as if positively rating a note you come across will fully heal the person who left the note.

Zadeva je bila prisotna že v Demon's Souls.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Še pred koncem meseca aprila naj bi izšel nov popravek, ki bo vseboval sledeče in še kaj zraven.

As we confirmed previously, the 1.03 update seeks to reduce certain load times in addition to performance optimizations. The patch also resolves an issue that resulted in abnormal game behavior after many continuous hours of play. Additional fixes will be included as well.

In pa še malo glede prodajnih številk same igre. 12 dni je igra potrebovala za milijon prodanih izvodov. Tu so upoštevane tako digitalne kot fizične verzije igre.

Sony Computer Entertainment announced today that Bloodborne has sold a million copies worldwide. According to the announcement, the milestone has been reached in 12 days since the game’s release.

The number takes in account an estimation of the physical copies sold to customers and digital copies sold on the PSN.

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.