Skoči na vsebino

Halo Spartan Assault


kratos74

Priporočene objave

Evo, danes končal prvi game na xbox one, igro najdete na xbox live gold, to je ista fora za xbox one uporabnike kot za ps3 člane, ki imajo plačani psn+, torej najdete jo na psn plus podobni storitvi. igra je za člane zastonj a tudi, če bi bilo potrebno bi zanjo plačal polno ceno, tudi 60 eurov,,,,,igro igrate iz ptičje perspektive,podobno kot alien breedi, dead nation, renegade ops itn......ima šest levelov, vsak level po pet misij, torej skupno 30 misij,,,,,naloge dobivate na začetku vsake misije, in med njo, nekatere so časovno omejene,pred začetkom si lahko uredite katero orožje bo sekundarno, katero primarno, uredite si lahko tudi druge stvari, stvari lahko upgrejdate-xpji ali creditsi,,,,orožje le izbirate z xpji ali creditsi.naloge so različne, orožja je zadosti,več različnih vrst,od snajperja pa do uzija,shotgunke, brzostrelke,strojnice,ki se tudi lahko pregreje in ste takoj v dreku,vesoljskih pištol itd...... , ko vam ga zmanjka ga vzamete sovražniku,strelivo dobivate iz depojev,prav tako ga vzamete od mrtvih......na voljo so tudi vozila,tanki,leteči "scuterji",ladje,ki pa imajo določen limit, ko pride črtica na rdečo je boljše, da vozilo zapustite sicer je po vas,,,,,,,prav tako to velja za oborožene stolpe,,,,,,,,grafika je ok, up nasprotnikov zelo dobra, tudi vaši pomagači niso statični in vam znajo pomagati, to me je še posebej razveselilo,mnogo iger je namreč kjer so drugi liki v igri le statiki........igra ima le eno borbo z bossom, je bolj "mini"boss, vendar pa je najtežja zadnja misija, tu vam priporočam uporabo xpjev ali creditsov za pameten izbor orožja.........mislim, da sem to glavno napisal,,,,,,edino kar vidim, kot en minus je shranjevanje, igra nima avtomatskega shranjevanja, če zajebete recimo na sredi misije,misijo ponavljate,misijo tudi lahko ponavljate,na koncu dobite točke, ki ste jih dosegli plus te igra nagradi z zvezdicami, ali je to bronasta,srebrna ali zlata je odvisno od doseženega števila točk,ponavadi sem dosegel bronasto ali pa srebrno,,,,,če povem po resnici se mi niti šlo za dosego teh zvezdic,dodatne točke lahko dosežeš tudi z dokončnim uničenjem vozil,kar pa se mi resnici na ljubo ni nikoli dalo,razen,ko sem imel tank,takrat sem žgal do konca vse po vrsti,upravljanje z yojpadi je enostavno,čeprav se skozi te moje besede verjetno sliši,da je špil lahek temu ni tako.Je par situacij,kjer znate obstati za nekaj časa,najtežja je itak na koncu.......pa lep pozdrav in nasvidenje v naslednji vojni....murdered že čaka.... smile-fulsmeji.gif )'>p.s. opis je pravzaprav copy paste z nekaj malimi slovničnimi popravki od uporabnika DarkSouls74 na ps3.dober.si ampak to sem jaz............

Urejano od kratos74
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.