Jump to content

Trenutno top igre!?

megli

Recommended Posts

Pozdravljeni!

Jaz sem imel pred kratkim priložnost sprobati wii in ps3!

In seveda sem seodločil da si bom kupil wii!

Zdaj me pa zanima se malo brskal po internetu ter po vašem forumu vendar mi še zmerom ni jasno katere igre so dobre oz. trenutno najbolše kar ima wii za ponuditi?

Recimo da bi iskal kakšno igro ki je na grafiki lepa,kakšno streljačino,nogomet-šport ter mogoče mećevanje?Ter kakšno igro za multiplayer.kater igre bi mi priporočili oz. bi lahko sestavili seznam top 20 iger po vaašem okusu!

Ter ali obstaja kakšna igra ki se jo da igrati online ter ali pride zdaj igra star wars za wii?pa ne lego verzija?

Tudi sam resno premišljujem o nakupu wiija in glede nato kaj sem slišal in tudi sprobal pri sosedu, je trenutno najboljša igra za Wii: Legend of Zelda: Twilight Princess in ni čudno da je veliko ljudi ki niti niso pretirani fani serije Zelda, so kupil Wii prav zaradi te igre ;). Drugače ti pa kot dobro referenco lahko priporočam tole stran: http://www.metacritic.com/games/wii/ kjer ponujo zelo objektivne in korektne ocene zbrane od številnih game kritikov.

Kar se grafike tiče, je ta verjetno Wiijeva največja pomankljivost, pa še to po zaslugi izdelovalcev iger ki se v večini primerov ne potrudijo dovolj, da bi izrabili vse zmogljivosti Hollywooda (Wiijevega grafičnega pospeševalnika). Včasih me kar šokira primerjava kakšne igre npr.: Far Cry Wii edition in Mario Galaxya, ki pride prihodnje leto in dejansko impresionira poleg hude igralnosti, ki naj bi bila značilna za večino wiijevih iger, tudi na področju grafike.

Drugače pa se s strani Nintenda, na podlagi njihove zgodovine ni treba pretirano bati slabih naslovov, vsaj v produkciji Miyamota :D

P.S: trenutna in prva online igra je Mario Strikers Charged Football, igraš pa s tistimi igralci, s katerimi si izmenjaš Wii Code.

" Video Games are bad for you? That's what they said about Rock 'N' Roll. " Shigeru Miyamoto (Mario, Donkey Kong, The Legend of Zelda, Star Fox ...)

Za nogomet ti priporočam: Mario Strikers Charged Football.

Za grafiko bosta Super Mario Galaxy in Metroid Prime Corruption, po moje, poslastici. Komaj čakam tudi na Super Paper Mario. Prešpilal sem Paper Mario za GC (priporočam nakup) in je bil super, tako da bom z VC še potegnil Paper Mario za N64.

Zelda: Priporočam ti, da preigraš Zeldo: Twilight Princess (za Wii), kupiš še Zelda: The Wind Waker (GC) in potegneš z VC Zelda: Ocarina of Time.

Splača se ti tudi kupiti Resident Evil 4 za Wii. Je cenejši od ostalih iger, a obvezen nakup :ihih:

wii_forum2.jpg

moja prva zelda v zivljenju je bla twiling princess in me je navdusila , ceprav sem bil jezen na to igro k sm se ucas samo se v krogu vrtel ! igra je zelo dobra , imas tist free run , in delas vse kar hoces , najbolse mi je blo v gradu ker si delal kar se ti je zahotelo ! priporocam tistim ki se nimajo zelde da si jo kupijo , jst sm jo kupu cist na blef , sploh nisem vedel kaj je not , kako igras , kdo si , ... in je res dobra , kupu sm jo pa zato ker so na tem foumu vsi neki govoril da je dobra , in res je ! ampak da ne bom pretiraval , je se veliko velik bolsih igrc od zelde !

Ja zelda bo zagotovo ena od prvih igric ki jih bom kupil..katere igre pa najbolj izrabljajo wii?mislim v tem smislu mečevanje pa to..in ali je napoved za kakšno tako igro?Kaj mislite o igri red steel?ker sem videl da naj bi se tam notri tudi nekaj mečevalo?

• admins

Če ze zanimajo špili, ki res dobro izkoristijo wiimote, bi ti priporočal dva:

Eledees: špilaš v prvi perspektivi in wiimote uporabljaš kot neke vrste 'gravity gun', s katerim premikaš predmete okoli sebe in loviš male Eledeeje. Metanje in pazljivo prenašanje predmetov naokoli res do konca izkoristita wiimote - precej nor feeling, ko zagrabiš neko vazo in se vsak premik tvoje roke popolno prenese v špil.

Wario Ware: sicer ima špil nekaj resnih pomanjkljivosti (še posebej v singleplayer, kjer traja slabi dve uri), ampak dodobra izkoristi wiimote in njegove možnosti. Uporabljaš ga v kopici mini-iger: za poteg prta z mize, z njim piješ iz kozarca, prenašaš stvari v koš, pometaš, kontroliraš avto in leteče avijončke, delaš počepe in še na desetine drugih stvari, z več kot desetimi različnimi načini, kako držati wiimote in ga uporabljati. Dodobra razkrije enormne potenciale, ki jih ima wiimote z malo kreativnosti.

K temu kar je napisal Anduril bi dodal še Trauma Center (ki se nazalost ni prišel v Evropo).

Trauma Center: Igra te postavi v vlogo kirurga, ki mora takoimenovano "rešiti svet" s svojimi sposobnostmi, presajevanja, rezanja, itd. Igra naj bi do dobra izkoristila potencial Wiimota, saj le tega uporabljas kot kirurski nož ter za ostale stvari, ki so must-have v karieri napihnjenega mesarja (beri:kirurga).