Skoči na vsebino

Crysis


Priporočene objave

OMG!!! :hyper: Crysis Demo je na internetu. Jaz ga že downloadam, upam da mi bo delal. Demo je velik 1.77 GB. Jaz imam ravno dovolj močan PC za minimalne zahteve (razen gr. kartice).

Včeraj sem potegnil demo z neta, zaženem igro. Meni mi lepo dela, Uvodna animacija nič ne šteka, level se mi naloži hitreje kot npr. level pri Doom 3 ali pa F.E.A.R. potem pa postane zaslon črn, slišim glasove, ko se pogovarjajo moji teammati in to je to. Najverjetneje imam preslab PC. Konfiguracija mojega PC-ja: IP 4 3GHz, 1 GB DDR 2, Radeon X800 GTO 256 MB, ... Za tole igro mi je res ZELO ŽAL, da mi ne dela. Zaradi Far Cry-a sem moral zamenjati PC (zaradi novega CRYEngina 1), zaradi Crysis-a ne bom menjal PC-ja ker upam, da bo Crysis v prihodnosti prišel na Xbox 360 in PS3. Zaenkrat Crysis ne more priti na X360 in PS3, ker obe konzoli baje "prešvoh" za CRYEngine 2. No, toliko o moji izkušnji s Crysis.

P.S. Na uradnem Crysis forumu se ljudje pritožujejo, da igre kljub quadcore Q6600, 4GIGs ddr2 800, asus striker extreme board, (2) EVGA 8800GTX's in SLI, razer AC-1 soundcard, raptor hard drive,1000watt power supply lahko igro poganjajo na 1680x1050 vse na Very High z 4X AA, in da dobijo zelo malo FPS-jev, premalo za normalno igranje.

To se meni naredi pri Brothers in Arms

Link to comment
Crysis sigurno pride na konzole, samo vprašanje kdaj in v kaki obliki.

XB360 & PS3 sigurno nista prešvoh za Cry Engine 2.

O ja pa sta, se moja 8800GTS ne more na Crysisa na high laufat !(vem da ni tok najbolsa uber leet gfx card sam svoh pa spet ni) Crysis NE pride na konzole, ker to je igra v kateri grafika izbolsajo gameplay ! So pa se mi zdi omenil da bojo neki Crysis spinoffi v prihodnosti prisli na ps3.

deletethis.jpg
Link to comment
Crysis sigurno pride na konzole, samo vprašanje kdaj in v kaki obliki.

XB360 & PS3 sigurno nista prešvoh za Cry Engine 2.

O ja pa sta, se moja 8800GTS ne more na Crysisa na high laufat !(vem da ni tok najbolsa uber leet gfx card sam svoh pa spet ni) Crysis NE pride na konzole, ker to je igra v kateri grafika izbolsajo gameplay ! So pa se mi zdi omenil da bojo neki Crysis spinoffi v prihodnosti prisli na ps3.

Ja presneto! Malce posurfaj po internetu. Nekje je CryTek napisal, da namerava prenesti svoj CryEngine 2 in Crysis na konzole (PS3 & Xbox 360, Wii veliko prešvoh). Ne kr neki nabijat killroz :rockbrow:

Link to comment
Crysis sigurno pride na konzole, samo vprašanje kdaj in v kaki obliki.

XB360 & PS3 sigurno nista prešvoh za Cry Engine 2.

O ja pa sta, se moja 8800GTS ne more na Crysisa na high laufat !(vem da ni tok najbolsa uber leet gfx card sam svoh pa spet ni) Crysis NE pride na konzole, ker to je igra v kateri grafika izbolsajo gameplay ! So pa se mi zdi omenil da bojo neki Crysis spinoffi v prihodnosti prisli na ps3.

a ne moja 8800GTS 320mg zdrži use na high... :china:

raizssx.png
Link to comment
Crysis sigurno pride na konzole, samo vprašanje kdaj in v kaki obliki.

XB360 & PS3 sigurno nista prešvoh za Cry Engine 2.

O ja pa sta, se moja 8800GTS ne more na Crysisa na high laufat !(vem da ni tok najbolsa uber leet gfx card sam svoh pa spet ni) Crysis NE pride na konzole, ker to je igra v kateri grafika izbolsajo gameplay ! So pa se mi zdi omenil da bojo neki Crysis spinoffi v prihodnosti prisli na ps3.

Ja presneto! Malce posurfaj po internetu. Nekje je CryTek napisal, da namerava prenesti svoj CryEngine 2 in Crysis na konzole (PS3 & Xbox 360, Wii veliko prešvoh). Ne kr neki nabijat killroz :rockbrow:

In čez en teden trdil, da je to nemogoče...

Link to comment

Crysis je next-gen špil, ki bo, po videnem sodeč, zares zaživel šele na (high-end) next-gen karticah in ("high-end") next-gen konzolah, če ga bodo v stilu H-L2 ponovno izdali.

Kljub temu pa špil zelo lepo izgleda tudi na high-end DX9 hardveru in teče čisto kul tudi na od PS3 & XB360 veliko slabših PCjih, v kolikor se sprijazniš s slabo grafiko. Predelava za obe konzoli je na dlani (is at hand, kot bi rekel po angleško), seveda pa o tem ne odločam jaz. Gre pač za mejnik, ki mu po grafični in fizikalni plati ta hip ni para. Tudi če ti okolje đungle ni všeč, je prelomen po tehnični plati. In zgleda, da bo nekaj časa tako tudi ostalo.

Link to comment

Zakaj Korejci umrejo kojci ko ruknejo v globoko vodo? Primite enega za vrat in skupaj z njim skočite v vodo. Instant death :D

aja, pa končni izdelek bo veliko bolj optimiziran, čeprav na mojem laptopu z novimi driverji (za mobilne kartice) laufa z vsem na medium (teksture na high) brez vsakega zatikanja tudi na DX10 načinu (ironija je, da na DX10 dela bolje kot na DX9)

 

 

Link to comment
Crysis je next-gen špil, ki bo, po videnem sodeč, zares zaživel šele na (high-end) next-gen karticah in ("high-end") next-gen konzolah, če ga bodo v stilu H-L2 ponovno izdali.

Kljub temu pa špil zelo lepo izgleda tudi na high-end DX9 hardveru in teče čisto kul tudi na od PS3 & XB360 veliko slabših PCjih, v kolikor se sprijazniš s slabo grafiko. Predelava za obe konzoli je na dlani (is at hand, kot bi rekel po angleško), seveda pa o tem ne odločam jaz. Gre pač za mejnik, ki mu po grafični in fizikalni plati ta hip ni para. Tudi če ti okolje đungle ni všeč, je prelomen po tehnični plati. In zgleda, da bo nekaj časa tako tudi ostalo.

PS3 je dovolj močan. fiziko n' stuff bi prešaltal na CELL, tak da bi vbistvu RSX sam grafiko štancu. CELL je dovolj močan, sam EA je prevč škrt da bi portu na PS3 pa simpl rečejo da je prešvoh

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.