Skoči na vsebino

Crysis


Priporočene objave

Js ko zalaufam demo od Crysis mi uvodna animacija in vse dela lepo ampak, ko se pa zares začne igra zaslon postane črn in slišim samo kaj se moji teamati pogovarjajo. Js zdej ne vem al je moj PC preslab ali je z demotom kaj narobe. Moj PC: IP4 - 3GHz, 1 GB Ram-a, Radeon X800 GTO 256 MB, ...

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

jst mam Q6600, 8800GTS pa 2gb 870hz kingston ram pa sem spili crysis na medium in AA x2 do polovice, pol pa k so alieni prsli sm pa mogu AA dt na off. Tko da ta spil zre k svinja ! Ubrnu sm ga pa ucer. In morm rect da je to moj nov fav FPS of all time, amazing ! Ceprov je kratek, ma dosti replay valua tko da ni panike.

deletethis.jpg
Link to comment

Špil sem poganjal v 1280x960 brez aa, 2x af, na custom nastavitvah in grafika je bila res odlična, še stopnjo nad igrami z Unreal 3 pogonom (Bioshock, Gears of War, itd.), pa sem imel glavne nastavitve na high, manj pomembne pa na medium. Špil je tekel pri okoli 20 slikah na sekundo (igralno, a ne baš tekoče), žal pa je začel svinjsko štekati ob bojih z več vojaki naenkrat. Poganjanje na medium (bohnedej low) nastavitvah me ne mika (pa tudi tu špil ne teče dovolj tekoče!), tako da sem ga postavil na hladno. Sorry Crytek, ampak diapozitiv shooterji me ne vzburjajo.

btw: evo še mojo, povsem subjektivno primerjavo med velikimi FPSji letošnjika (vzemite s ščepcem soli):

BioShock (sorry BS haterji ;>) > Gears of War (PC verzija) > Crysis > Halo 3 > Metroid Prime 3 > Call of Duty 4 > Unreal Tournament 3 (ko pride :>)

Ne bom argumentiral, ker nimam povsem upravičene podlage za to :)

Link to comment

Pred eno uro sem narocil novo racunalo, ker me je staro zatajilo in ker je dejansko ze res stara kista (za muzej in to). Narocil sem iz mimo vrste po delih vse posebaj lepo:

Inter Core 2 Quad 2,4GHz

2x 1GB DDR2 Rama

400GB Disk

GeForce 8600GTS 256MB

20'' Samsung LCD

Gledano po GameSpotu bi mi igra morala delovati na Medium settings, ce ne se malo bolje (brez AA in podobnega smorna). Vec porocam proti koncu drugega tedna ko kista prispe na dom, sicer se pa bolj kot Crysis veselim sprobati:

Unreal Tournament 3

Bioshock

Gears of War

Orange Box

Pozdrav iz DS-ja ^^

followmeontwitter.png
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.