Skoči na vsebino

Crysis


Priporočene objave

Kar me moti pri tej igri in je zaradi tega tudi verjetno nikoli ne bom igral je to, da je grafika enostavno slaba.

Glede na hardware, ki ga imam bi morala izgledati veliko bolje. Pac nimamo vsi top end racunalnika s trio graficnih. Seveda je slabsa kvaliteta grafike predvsem zato, ker je svet zelo razprostran in je veliko zelenja in senc, ampak to ni to.

Na medium grafiki izgleda prav bedasto. Recimo Guil Wars, ki je izjemno vroca roba glede grafike (sploh liki), pa potegne za sabo veliko slabsi hardware in izgleda fenomenalno. Ni fora v tem koliko detajlov ima objekt in zahteva mega masino, ampak ravno obratno in izgleda, kot bi bil 2x bolj detajlen objekt.

Crysis, ki ga vsi hvalijo kako lepo grafiko ima in komaj cakajo, da ga preizkusijo na 6600GT in P4 3000 je enostavno zanic. Gameplay tudi ni kaj prida.

Pac se mi zdi ze malo smesno kako ga folk hvali glede vsega tega in ko igro igrajo na minimum kvaliteti grafike ter si zraven domisljajo kako super ta igra izgleda na slikah, ki so si jih memorizirali z gamespota. :sweat:

Fizika zna bit dobra, ampak vseeno ima kar nekaj kolerab.

Link to comment

Je..š DX10 sej je fajn ne rečm ampak je DX 9 bistveno bolj uporaben in povrhu še nič ni narobe z njim. Da lahko poganjaš dx 10 špile spet rabš met visto ta vista pa žre k hudič in rabš min. 2gb rama čene je vse skuppaj brezveze. Z takim šitom za 16k pa nevem če boš daleč prišel kajti slej ko prej bo to vse treba zamenjat. Ne priporočam nedgrajevat stari rač kajti bojš eje kupt za 500€ nekaj tazga ba si srečen ta 1,5-2 leti http://www.makroteam.si/www/index.php?o ... &Itemid=59

tko da ??? :bleh:

Link to comment

Driverji so kar nad vsemi mojimi pričakovanji, kajti prej je moj računalnik Crysis z vsem na High poganjal z 2-5 fps-ji maximalno (powerpoint slideshow wannabe). Z novimi driverji je Crysis z vsemi nastavitvami na high tekel z 10-16 fps-ji. Še par slik, ki sem jih naredil (klik na slike and then....):

Thank you RIDDICK for pimping my house:

184448d52aa126a2b8295120a7f4ee8b9b7c42a4.jpg

ebce2dad72daac7a9d26423a765710eeb2fa228d.jpg

a9eb7b257c34326a393ddd98b81520007d5f287d.jpg

followmeontwitter.png
Link to comment

Naj mi kdo olajša muke in reče, da tud če vržem zdaj 1000€ mi ta špil ne bo laufal tako lepo kot v videih! Zdel sem pravkar pogledu mal gameplaya videov i ntisti 3000 barrels in lahko rečem samo vau. Super špil ampak njegov potencial bo ostal pri 90% folka neizkoriščen. Eh, grem raje nazaj na x360

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Naj mi kdo olajša muke in reče, da tud če vržem zdaj 1000€ mi ta špil ne bo laufal tako lepo kot v videih! Zdel sem pravkar pogledu mal gameplaya videov i ntisti 3000 barrels in lahko rečem samo vau. Super špil ampak njegov potencial bo ostal pri 90% folka neizkoriščen. Eh, grem raje nazaj na x360

raje reci 1500€ in 95% folka. :yuck:

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

no,,,naj še jaz nekaj dodam,,,glede CRYSIS: :car:

to igrco sem igral (seveda demo, kasneje si bom kupil tudi original),,,in mi ni nič štekalo (trokiralo),,ampak sem imel vse grafične nastavitve na low in je bila grafika kar solidna,,,takrat sem špilal na računalnik, k je zdaj star 2 leti,,,AMD Sempron 3100+ MHz,2GB rama,,alba. 6600GT 128MB,,,

zdaj pa seveda lahko igro igram na novem računalniku,,,,točno takšen je kot je opisan v podpisu,,,,,vse grafične nastavitve imam na FULL in moram rečt,,,da igrca "trga gate",,,

:bringiton:

grafika je odlična,,nobenega štekanja al prckanja (pačenja),,,včasih ko igram zvečer v temi, se mi zdi tk,,,kot, da bi bil v igrci...ZAKON.. :bowdown: :rock:

po mojem je CRYSIS boljša igra kot CoD 4,,ali CS:Source,,,ki pa bo še dolgo odmevala (saj že :D )

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.