Skoči na vsebino

Crysis


Priporočene objave

Drug del te mega igre pride tud na konzole.Upam ,da bojo do takrat tud enko vštimal pa mogoce oba dela skupaj izdali.Baje je ta špil trilogija in blo bi mal smešno s drugim delom štartat na konzolah. :china: :china: :ninja: :ninja: :ninja: :china: :china:

Čist možno, da pride za "Xbox 720", če bo 2010.

Crysis 2 pride konec 2009 za PC, enkrat septembra 2010 pa še za novi Xbox skupaj z originalom :razzy:

Link to comment
  • vrhovni
nc posebnega nimam :D E6550,2gb ram in ati hd 3850,sam usi spili mi delajo na 1280x1024 brez zatikanja,use high .

Predvidevam da imaš na računalnike Win XP, ki podpirajo samo DirectX 9 in ne DirectX 10. Verjetno pri nastavitvah sploh ne moreš izbrati Very high, ker je ta nastavitev mišljena samo za DirectX 10 kolikor jaz to razumem. Razlika med 9 in 10 pa je očitna in ogromna. Ne vem če si že slišal ampak lahko tudi pri XP-jih še izbolšaš kvaliteto grafike: http://www.crysis-online.com/forum/index.php?topic=11837.0 Zadeva preizkušeno deluje in je res očitna razlika. Baje s tem dobiš skoraj identično kvaliteto grafike kot če bi imel inštalirano Visto, ki podpira DirectX 10. :beer: Primerjal sicer nisem, sem pa obe verziji igral.

Aja pa še to, če maš vse nastavitve na High, probaj zvišat še pod graphic settings v igri: anti-aliasing in ga daj kar na zadnjo pozicijo in mi povej, če se še sploh da igrat tekoče. :ihih:

Sicer pa da ti deluje tekoče je tako-tako. Pri takšni strelski igri bi moral imet vsaj 40 slikic na sekundo, čeprav bi bilo bolje 60. Če veš, mi prosim povej koliko slikic ti skupaj spravi mašina.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
nc posebnega nimam :D E6550,2gb ram in ati hd 3850,sam usi spili mi delajo na 1280x1024 brez zatikanja,use high .

Ilichu s takim računalnikom ni šans, da ti Crysis teče popolnoma brez zatikanja z vsem na high. To si si pa tako zmislil. Kot je matej1990 omenil, povej koliko slikic na sekundo imaš, ampak hočem dokaz, da imaš vse na high.

Link to comment
  • vrhovni
kaj sm si izmislil :doh: imam 29 fpsjov na omenjenih nastavitvah .

EDIT: za crysis je super 30 fpsjov tko da mi ne bi zdj" o a nimas 60 fpsjov pr crysisu haha loser " pa take podobne vn metal

Err... kdo je pa tukaj omenjal besedo loser pa to? In 30 fpsov je tako-tako, če gledaš da je to streljačina. Po moje ni dovolj za res dobro igranje, je pa dovolj dobro, če te vleče grafika naprej. Meni je igralnost popolnoma na dnu. Res ne vidim kaj bi naj bilo na njej tako novega. Samo grafika pa je ja. :beer:

Nisi mi odpisal, če imaš vklopjen anti-aliasing na ful v graphic settings.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni
joj...za crysis se ve da je dovolj 30 fpsjov za normalno igranje,verjem.ta AA pa nimam ukolplen pr resoluciji 1280x1024 ker se po zatika,sam pr 1024 mam lahko x4 .

Hja... tako pa ja. Brez AA pa zagotovo dela pri 30 fps ja. Samo je to brez AA. Sedaj pa če upoštevaš da imaš Visto, ki podpira DirectX 10 in imaš vse nastavljeno na Very high + 16×AA in ni šans da ti dela pri 30 fps, pa čeprav lahko imaš 3×8800GTX, pa ne vem koliko rama in nevem kaki procesor. ---> Crysis je hroščati kot hrošč!!! :lol: Definitivno bi ga moral takšen sistem poganjat, ampak ni optimiziran in ravno tukaj je prednost konzol, kjer se da optimizirat igre. Ampak je veliko odvisno od izdelovalcev.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.