Skoči na vsebino

Nakup PS4


EventHoriz0n

Priporočene objave

  • Odgovorov 132
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Objavljene slike

matej: Zgornjo vsekakor ni letelo na tebe. To so splošna opažanja. Tudi sam sem včasih tak bil mogoče se celo zdaj malo. Edini statsi ki meni kaj pomenijo so ingame statsi.

Kaj se tiče psnow za zdaj je res preveč delajano. Ima pa servere v italiji,nemčiji,franciji,uk ki so se za zdaj izklopleni in tam povezan deluje fenomenalno.

Kaj se pa US only račun komplikacij tiče. Jih ne vidim. Prepaid karte kopujes ali iz amazon ali g2a in nikdar ne plačaš več kot okroglih 60$. V primeru g2a lahko celo cenejše.

Link to comment
Fantje, sem že naletel na prvo težavo. icon_sad.gif

Skratka, ko sem ga prvič prižgal, mi je kar samo določilo uporabniško ime User1. A se da to kje spremeniti? Namreč so za meno že dve uri igranja in jih ne bi zopet ponavljal. Hvala v naprej! Kakšen vtis pa povem jutri, danes se mi ne da. icon_biggrin.gif

LP, Nik

To je samo localni account. Tvojega menda dodaš kot novega.

Link to comment
  • vrhovni

Gobice so tako ali tako zanič ne glede na verzijo. Vsaj vem ne, da bi obstajala verzija, kjer to ne bi bil problem. Stvar se najbolje reši, da daš še tistih nekaj malega cekinov za gobice in je zadeva rešena. Sicer pa se splača vložit v kak UPS, če ti finance dopuščajo. Pa nimam v mislih neke zelo drage naprave, ampak ravno takšno, da ti dovoli da napravo mirno ugasneš.

10573384652.png

Link to comment

Mah za fps zarad aima mogoče, samo če jih je na izbiro tolk da joj. Sej gledam tisti phantom pa bombshell (special edition...pink? :D)pa ne vidim neke bistvene razlike...mogoče samo stvar okusa? Nekih blaznih razlik verjetno ni, tudi če primerjam po tistih njihovih sprecifikacijah oz lestvici

mateiix.png
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Eno vprašanje:

Zanima me če si je kdo PS4 kupil v Mercatorju? Tisti kupon za 20% popusta na izbran izdelek, ki ga dajejo sedaj praktično na vsakih 14 dni v svoje letake, je zelo zelooo mamljiv. Ps4 za 320€? Z veseljem.

Če je kdo tukaj tak, ki si ga je kupil v Mercatorju bi ga prosil za mnenje. Kako dolgo traja garancija? V kakšnem stanju je bil PS4, itd itd? Karkoli, kar bi bilo vredno vedeti. :)

Hvala.

Link to comment

ja glede kupona najbolje da se v merkatorju obrneš neposredno na prodajalca ker mislim da imajo to oni določene izdelke ki so cenejši toliko zato raje vprašaj če velja tudi za ps4 boš vsaj vedel na čem si jaz sem dobil garancije 1leto bil je pa kupljen v bigbangu stanje bil lepo povit v folijo in tud znotraj zaščiten s folijo oz stiropor

Link to comment

Kupon se 100% da uporabit za tehniko. Sem že kupil televizijo na ta način. Kar se ne da je napisano na kuponu.

No sej verjetno velike razlike ne more biti ali kupim v Big Bangu, Mullerju ali kje drugje. Skrbi me samo to kako ravnajo s tehniko v živilskih trgovinah, ampak verjetno gre to že malce v ekstreme. Upam samo da dobijo white PS4. *.*

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • vrhovni

V Big Bangu jo imajo: KLIK!

Gameshop.si jo ima: KLIK! - koda za 2€ popusta je: KSI2EUR40

Kamera je sicer vredu (slika, mikrofoni, delovanje v sobi s slabo osvetlitvijo,...), ampak ji kronično manjka iger zanjo:

  • Playroom je po moje edina pametna igra zanjo, pa še ta je sestavljena iz mini iger, ki te ponavadi hitro minejo do igranja. Sicer pa odličen pokazatelj česa vse je zmožna kamera v navezi z novim kontrolerjem.
  • Just Dance 2014 - plesna igra, če vama je všeč plesanje, potem je to odlična izbira

in to je več ali manj to kar se iger tiče :tepen:

Drugače pa lahko s kamero še:

  • v navezi s Playroomom, lahko delaš live streame - kot na YouTube
  • glasovni ukazi konzoli, čeprav jaz v tem (še) ne vidim prednosti
  • ob prijavi lahko nastaviš da prepoznava obraze in tako ve ali si pred konzolo ti ali tvoja punca in te seveda samodejno prijavi s tvojim profilom

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.