Skoči na vsebino

Nakup PS4


EventHoriz0n

Priporočene objave

Imel sem srečo z zadnjim kosom :D

Glede uporabnosti kamere, pa je Matej povedal vse.

Kamera ima potencial, a zaenkrat ostaja bolj pri tem.

Kako uro sem se igračkal z Playroom, se naveličal in od takrat kamera sameva in ne opravlja prav nobene funkcije. (Še mikrofon je muted)

Torej zaenkrat je pomoje jo brezveze kupovat (razen, če jo kje najdeš smešno poceni :hihi) razen, če nameravaš se streamati online na twitch ali ustream kako sediš na kavču - kar je sicer presenetljivo popularno :tepen:

Po domače povedano, še ni iger za njo.

Link to comment
  • Odgovorov 132
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Objavljene slike

Zivjo, najlepsa hvala vsem za odgovore. Na koncu sem jo sicer narocil in bom pac videl kako bo, moram sicer priznati da veliko krat spremljam in gledam ljudi ko streamajo in moram priznati da je kr fajn in tudi folk je kar ok, pa se spil vids kasn hehe... Tako da verjetnk bo playroom laufal bolj za punco, ko bojo pa novi spil bom pa ze pripravljen hehe

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Pozdravljeni,

večina vas me več ne pozna, staroste se me boste pa najbrž spomnili. Nekoč sem bil, tako kot zdaj vi, navdusen igričar in član KSi teama. A čas je tekel in igral sem vedno manj, praktično nič pa se več nisem potikal po KSi forumu.

Zgodovino na stran, zanimam se za nakup PS4. Glede na cene se mi zdi najugodnejši nakup pri Goblin.si. Zanima me kakšne imate izkušnje z njimi in ali je že kdo koristil njihovo podaljšano garancijo? Kako je šlo?

Priporočate kakšne must have dodatke, razen sekundarnega kontrolerja of course?

Link to comment

Ti si un, ki je vedno navijal za Zx spectrum, ane!? Pa v Ke-kitov stripih si bil najlepši!? Welcome back! :D

PS4 najceneje dobiš v Merkatorju ko imajo 20% popust na izbran artikel, drugače pa nima veze kje vzameš, pač tam kjer je ceneje. Obveznih dodtakov ni, kamera je več ali manj za okras, mogoče se splača vzet slušalke.

To je to!

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.