Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Until Dawn


japanboy

Priporočene objave

  • Odgovorov 136
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • 4 tednov kasneje...
  • vrhovni
Jaz upam da bom končal prvo igranje z vsaj eno živo osebo. :D QTE je brutalno hiter.

Sem bral, da je možno končati igro z vsemi liki. Me res zanima komu bo to uspelo. Najbrž v prvo nikomur, vsaj brez vodiča ne. Pa še naprej je vprašanje. Je pa zelo dobro da bo auto-save strog in da ne bo dopuščal spreminjanja odločitev. Tud sam upam na končanje prve igre z vsaj 1 oz. 2 živima osebama. :)

10573384652.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Še ocene oz. pregledi.

The scores are out of ten unless where otherwise noted.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Kot strela iz jasnega se je pojavila mobilna aplikacija za igro:

post-803-144771120848_thumb.png

App features:

• Unlock secrets as you play the main game

• Track your behaviour as the game progresses in your Player Profile

• Review the hidden collectables you've found in-game

• Find out the history of the game's location, Blackwood Pines

• Test your character traits against the game's protagonists, and let your friends know how you did. What would YOU do?

• Find out more about the characters and their backstories

• Buy the full game online

post-803-144771120904_thumb.png

Aplikacija je na voljo brezplačno za Android in iOS naprave.

post-803-144771120855_thumb.png

post-803-144771120868_thumb.png

post-803-144771120883_thumb.png

post-803-144771120893_thumb.png

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Trenutno sem končal chapter 5. Igra začne vlečt že takoj na začetku ko špilaš tutorial. Poleg glavne zgodbe imaš še en cel kup namigov, ki jih odkrivaš na raznih mestih. Ti namigi ti pomagajo bolje razumeti zgodbo in tudi pripomorejo k sprejemanju boljših odločitev za preživetje.

Kamera in kontrole se od začetka zdijo malo lesene (ala Resident Evil stil), ampak se jih kmalu navadiš in pozabiš na to. Kamera je včasih celo perfektna, ker ti ne pokaže cele slike, ampak ravno toliko da dobiš občutek da se tam nekaj skriva. QTE pa zna bit zelo hiter in ob določenih eventih en napačen pritisk gumba lahko povzroči smrt osebka.

Grafika ni ultra realistična, kar mi je všeč. Namesto tega so se bolj fokusirali na filmske efekte kot so globinski in makro posnetki z zelo dobrimi teksturami in filtri. Vse skupaj pa so opremili tudi z dobrim soundtrackom in zvočnimi efekti (hoja po snegu se sliši kot v resnici).

Edina stvar ki me do sedaj moti je počasnost likov ko raziskuješ. Sicer obstaja opcija hitre hoje, ampak je še vedno zelo počasna.

Bom pa igro preigral najmanj dvakrat. Če že ne zaradi drugega, da mi uspe končati igro z vsemi liki živimi (v trenutnem playtroughu sta že dva mrtva:duh:). Zanima me pa tudi koliko bodo drugačne odločitve dejansko vplivale na igro.

Urejano od Judge
tiskarski škrat
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.