Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Until Dawn


japanboy

Priporočene objave

Mene nasploh motijo collectible trofeje in se jih po navadi kar izognem, se raje odpovem platini. Ampak Until dawn bo izjema.

Bessie pravilno, da igras igre na hard tudi sam prakticiram zmeraj najtezjo tezavnostno stopnjo se mi pa zdi, da v novih igrah je hard=easy mode ne vem no, vsaj Witcher 3 je bil zjeban glede tega se mi zdi da sem se sprehodil cez igro.

Dark souls 3 bo pa 100% platina.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • Odgovorov 136
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • vrhovni
zelo redko igram eno igro večkrat in mi grejo trofeje na k.... ker imaš vedno potem občutek, da nisi vsega naredil...

Meni ravno trofeje ponavadi dajo občutek, da sem igro res v celoti preigral po dolgem in počez. So pa včasih res nesmiselne trofeje in jih seveda izpustim.

je pa pri meni glede trofej res čisto odvisno od igre. Če mi je igra muka ali pa ima nevšečne trofeje, potem se jim odpovem in grem raje drugo igrat. Materiala tak nikoli ne zmanjka. :)

Nikoli ali pa res zelo redko naredim 100% brez trophies guide pomoči. Pač drkat igro gor in dol, ter ugotavljat trofeje je nesmiselno, če imaš tako veliko ponudbo dobrih iger. Itak je določene trofeje praktično nemogoče dobit. Na primer trofeja Unfinished Story pri The Vanishing of Ethan Carter. Ni šans da jo najdeš sam, je pa zelo zabavna za izvedbo, ker je easter egg.

Until Dawn sem z veseljem pobral vse trofeje, ker mi je bila igra res všeč. Še najmanj sem užival ob zbiranju hintov, sledi,... Naprej me je gnalo to, da vidim kako so med seboj clues-i povezane in če imajo res vsak svoj smisel. In imajo. Niti enega hinta niso pustili neobrazloženega ali nesmiselnega.

Potem so za zbirat totemi. Zraven tega, da so nekateri res fino skriti, me je zanimal tudi video, ki se v celoti odklene šele ko pobereš čisto vse. Spet vredno dodatnega truda.

Potem pa so še različne smrti likov in različni konci. Spet po moje vsi vredni ogleda.

No, potem pa tak že fašeš platino. :D

Uncharted Collection isto. Začel sem z crushing težavnostjo in jo z veseljem igram. Itak sem igro že igral na PS3, tako da se večino vsega še spomnim in vem kaj moram delati. Če bi delal na normal ali easy bi mi bilo nezanimivo.

Zbiranje pri Uncharted je res da samo povezano s trofejami in nima drugega smisla. Ampak mi je igra spet tako všeč, da rade volje vse poberem v igri. Če ne drugega, da vidim kam so kaj skrili. Nikakor pa si ne kvarim igre v prvem igranju, zato pobiram vedno preko chapter select.

Preigrati celo igro na brutal težavnosti je na voljo kot posebni dodatek trofej. Ta težavnost se odklene komaj ko prvič preigraš Uncharted zgodbo. Ker je temu tako, je ne mislim preigrat. Verjetno nikoli. Če bi bila kot izbira že ob začetku igranja, pa bi jo sigurno izbral.

Tak da trofeje v večini primerov zame dajo dodatno vrednost igri (če so seveda smiselno narejene - multiplayer trofeje GTFO!). Če jih ne bi bilo, bi verjetno marsikateri easter egg ostal skrit. Tudi marsikatero, meni ljubo, igro bi prej nehal igrati.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • 1 year later...
  • matej1990 posodablja naslov v Until Dawn
  • matej1990 featured this debata
  • 4 years later...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.