Jump to content

Journey

Recommended Posts

• admins

post-4424-144771061782_thumb.jpg

Escape to a dreamlike world. Explore vast deserts and primitive ruins to uncover the long-lost legends of a forgotten civilisation.

post-4424-144771061787_thumb.jpg

>https://www.youtube.com/watch?v=CF7swCdRRGE&list=UUg_JwOXFtu3iEtbr4ttXm9g

Če je kdo igro kupil na PS3 je na PS4 zastonj. Sam tega nisem poizkusil, ampak je pa nekdo pravil tako da velja pogledat kdor lahko, če je to res.

Edited by matej1990
dodane slike

10573384652.png

• admins

Cross-buy je potrjen, ampak PS4 verzija še ni zunaj. Zaenkrat se še ne ve datum izida zanjo.

Thanks to the heartfelt efforts of fellow developers Tricky Pixels, players new and old alike will share in the beloved Journey experience in visually stunning 1080p. More details about Journey’s release on PlayStation 4 are in the works for future announcement.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

• 8 months later...

Remake?

Sram naj jih bo, poserjem se jim na stara jajca.

Nisem kupil ps4, da mi bodo zdaj prodajali remake sranja.

Npr. God of war je super ampak zakaj bi jo mogel igrati na novem sistemu, ce ga lahko danes igram na starem prezvecenemu stanju.

Ma na kurac se mi naj vsedejo, res me razpizdijo z temi remejki.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Remake?

Sram naj jih bo, poserjem se jim na stara jajca.

Nisem kupil ps4, da mi bodo zdaj prodajali remake sranja.

Npr. God of war je super ampak zakaj bi jo mogel igrati na novem sistemu, ce ga lahko danes igram na starem prezvecenemu stanju.

Ma na kurac se mi naj vsedejo, res me razpizdijo z temi remejki.

kak komu ;) meni je pa super da lahko igram igre kot so TLOU al pa GOW na PS4 :) ko bi le Uncharted še zrihtal remake :)

psn - kovsejr7

• admins

Glede Journey nimam čisto nič proti ponovnemu izidu. Razlog? Cross-buy. Ne rabim dat niti centa zraven in jo lahko ponovno igram. :thumbsup:

Drugo pa je ko hočejo prodati samo grafično osveženo igro po polni ceni. Če prej nisi imel PS3, so te predelave vredu, sicer pa ne.

NowickySLO.png

Jaz prej nisem imel možnosti igrat na ps3 ker ga nisem imel in bo tale remake...remaster...hd...whatever odlično ocenjene igre zelo zanimivo probat.

Sploh če bo tak kot pravi moj soimenjak (matej1990) da bo crossbuy in bodo obstoječi igralci lahko brez ponovnega nakupa igrali na ps4.

mateiix.png
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • admins

>http://youtu.be/0ceKOCxeVXw

PS+ naročniki imajo prvi teden od izida 20% popusta ob nakupu, zraven pa priložijo tudi tole PS4 temo:

post-803-144771118177_thumb.jpg

Imetnike PS3 verzije bo razveselilo, da je podprt cross-play (ni potrebe po ponovnem nakupu za igranje na PS4!).

Dodatno je možno nabaviti tudi tole prelepo PS4 dinamično temo:

post-803-144771118197_thumb.jpg

Za Vita uporabnike pa je podprt Remote Play:

>http://youtu.be/8QOZGs5ehgs

post-803-144771118164_thumb.jpg

post-803-144771118188_thumb.jpg

Edited by matej1990

NowickySLO.png

• 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 11 months later...
  • admins

Včeraj sem se jo ponovno odločil preigrat. Zaradi same igre in da polovim še preostale trofeje. Še vedno je TOP igra. :D

In ko sem pobral vse simbole in sem dobil bel plašč, sem že hotel nehat igrat. Pred spanjem sem hotel dobiti le še trofejo v začetnem (Bridge) levelu. Ko sem jo dobil, sem se na vrhu mostu srečal z enim, ki je prav tako imel bel plač. No in potem sva skupaj preigrala celo igro po dolgem in po čez. Ponovno sva pobrala vse kar se je pobrati dalo in ponovila vse easter egge. :D Itak sva na koncu drug drugemu poslala sporočilo in se zahvalila. Only in Journey doživetje! ;) Ta naključni multiplayer s primitivnim komuniciranjem res doda tisto piko na i.

white robe.jpg

• Upvote (+1) 2

NowickySLO.png