Skoči na vsebino

Priporočene objave

  • Odgovorov 85
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Objavljene slike

  • vrhovni
Matej1990, kako? Kolikor vem, moraš najprej ročno uploadati save v online storage, potem pa je odvisno kakšen je ta save od nastavitev. Ali imaš označeno avtomatsko ali pa ročno posodabljanje. Čeprav priznam da bolj ko gledam to avtomatsko bolj sem zmeden kako deluje.

Vem da pri BF4 sem brisal igro, potem pa sem jo spet inštaliral in glej ga zlomka. Kampanjo zopet od začetka na novo.

Ne, ni tako. Če imaš vse pravilno nastavljeno, potem ne rabiš čisto nič ročno delat. Ko imaš PS+ naročnino in imaš tudi nastavitve pravilno nastavljene (vklopljen avtomatski backup), se vse save datoteke samodejno shranijo v oblaku. Seveda mora biti tudi PS4 v standby načinu (oranžna lučka na konzoli).

Če zbrišeš igro, se save game ohrani na konzoli (+ v oblaku). Tako je bilo že na PS3. Ko igro ponovno preneseš, se save game ponovno aktivira iz konzole in igraš tam kjer si prejšnjič končal. Če tudi lokalni save game po pomoti izbrišeš, ga lahko ponovno preneseš iz oblaka.

BF4 pa je zgodba zase. :D Tam se je večkrat zgodilo da se je save game kampanje samodejno zbrisal. Pač BF4 specifične težave.

kaksna se vam je zdela 2 epizoda? meni je bila bolj tko tko nothing special...

Poslano z mojega GT-I9300 z uporabo Tapatalk

Prekratka je bila. Začetek je bil lepo akcijski, potem pa se je umirilo. Posledice trenutnih odločitev bodo vidne šele v tretji epizodi (skupaj z zmaji? :o). Prvi del je bil boljši.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • 3 tednov kasneje...
  • vrhovni

Napovednik za 4. epizodo:

>https://www.youtube.com/watch?v=KgV3HUAONlI

Epizoda bo izšla 27. maja.

Sons of Winter is the fourth of six episodes in the series and it will be available on Mac, PC and for North American PSN users on May 26.

Xbox users and PSN users in Europe can download the episode the following day, May 27. Android and iOS users can pick it up on May 28.

Urejano od japanboy
Dodan datum izida.

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.