Skoči na vsebino

Windows 10


Priporočene objave

  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Če koga skrbi, zakaj še nima na voljo W10 za nadgradnjo, je to zato, ker MS počasi spušča W10 v obtok. Tako se izognejo potencialnemu izpadu strežnikov in ob morebitni prisotnosti kakšnega hrošča lahko celotno zadevo še pravočasno zaustavijo in popravijo. Prednost pri nadgradnji pa imajo W10 preview uporabniki.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Na spletu je tudi preprost vodič, kjer lahko preskočiš vrstni red za W10 na PCju. Google vse najde. :)

Katero Lumio pa imaš?

Pa kdaj okvirno mislijo izdati W10 posodobitev na mobitelih? Od danes naprej?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

EDIT: Sem se prebil do PCja, tako da tukaj je link za prisilno W10 nadgradnjo (seveda na lastno odgovornost): Force Download Windows 10 Free Upgrade Right Now, Here’s How [Tutorial]

Urejano od matej1990

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

635 (640 še takrat ni bil uradno naznanjen - spet sem se z neučakanjostjo zajebal :tepen:)

Za preizkus Windows Phone nisem želel preveč plačati, ker nisem vedel ali bo ok ^^ Sedaj sem več kot zadovoljen ter čakam na nov flagship - sicer pa tudi nisem še prepričan, če se "splača" kupiti high end phone, ker "ta majhen" dela vse kar zmorejo veliki - tekoče :)

------

Eh, zgrešil sem novico, da bo W10 v začetku releasan le na PC, za ostale naprave pa bo pozneje v 2015. Fail :tepen:

Link to comment
  • vrhovni

No, včeraj zvečer mi je nato v zadnjem poskusu pred spanjem le uspelo preko Windows Updejta prenesti nepokvarjen updejt fajl in mi nato ponudilo nadgradnjo.

post-803-1447711191_thumb.jpg

Po pol ure (nov računalnik in še nima kaj dosti zinštalirano) sem nato že uporabljal W10. Res enostavni postopek, kjer vse kar delaš je to kar piše na zgodnjem screenu: "Usedite se in uživajte." - oz. še krajše: počakaj.

Zaenkrat sem najbolj navdušen nad več desktopi (freaking končno implementirano!) in končno vrnjenim windows start menijem kot je bil včasih. No, skorajda takšnim, malenkost so ga samo vizualno posodobili.

Cortana je žal v SLO nedelujoča. Verjetno bi začela delovati, če bi menjal par nastavitev na UK ali USA, ampak se še nisem toliko poigral z nastavitvami.

Edge je hiter, zelo hiter.

Tale nov flat look je povsod prisoten in mi je všeč.

Zaenkrat deluje vse tako kot mora. Računalnik je hiter in odziven, javljena pa ni bila (še?) nobena napaka. Sem zadovoljen. :)

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • vrhovni

Windows 10 je zelo dobro sprejet operacijski sistem.

Sedaj poganja že 75 milijonov naprav v 192 državah sveta.

Nameščen je na 90.000 različnih modelih računalnikov oz. tablic, tudi na takšnih iz leta 2007.

Glavna zahvala gre seveda brezplačni nadgradnji in preoblečenemu uporabniškemu vmesniku iz Windows 7.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 4 meseci ...
  • Pred 4 meseci ...
  • vrhovni

Kako to misliš jo predali Googlu? HERE Maps so že precej časa na voljo za Android.

Windows 10 na mobitelih pa je prava žalost. Če se ne motim še vedno ni na voljo W10 posodobitev za starejše mobitele. Top of the line Lumije, ki so izšle z W10 pa so baje precej bugaste.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Od 29 junija HERE več ne bo na voljo na W10 napravah. 

 

Sam imam W10 na starejšem modelu - 635. In sem zadovoljen. Naložil sem pred časom preko windows insider programa. Res, da je prva izkušnja bila buggy (za pričakovati) ampak se je kar hitro popatchalo in je zadeva postala uporabna. Zato me čudi, ko pravijo, da je na high end phonih windows zbuggan :S (Moja izkušnja pač ni taka....)

Link to comment
  • 3 years later...
  • Ozi odpel dotično debata

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.