Skoči na vsebino

Nakup rabljene konzole


majeric

Priporočene objave

Zdravo.

Prvič kupujem kakšno konzolo pa me zanima par stvari.

Če imam prenosni disk, se mi bolj splača vzet 4GB varjanto? (vem da je uporabnega samo 32GB)

Hočem čimbolj poceni varjanto dobit da lahko igram GTA V in FIFO, in bi rad neko zagotovilo, da bom lahko tja gor dal igro potem pa z trdega diska poganjal (za zagon sem prebral da rabiš DVD zanima me če pol igra dela normalno naprej)?

Pa z modeli nemorem sfalit ('11,'12,'13 izdaja) bojo vsi vredi delali?

Za odklep pa nevem kaj si naj mislim icon_smile.gif, če se da bi tvegal z LIVE, samo me zanima če po BAN-u konzola še normalno deluje (brez online načina) al je komplet zanič?

Mnenja? (tega dobim za 100€)

Ali se bolj splača novega z 4GB diska za 150€?

Hvala, res bi se rad prepričal da nebi dnara vstran metal, zato me vsaka malenkost skrbi :)

Link to comment
  • vrhovni

Kar se tiče GTA5, igre ni možno igrati brez obvezne inštalacije 8GB igre na konzolo. Več o tem tukaj: KLIK! Torej X360 4GB sam po sebi ni dovolj, zato je potrebno dokupiti ali USB ključek ali pa X360 disk. Itak je USB ključek cenejša opcija.

Pri FIFI nisem nikjer zasledil da bi bila obvezna inštalacija.

Opcijska inštalacija za FIFO 14 je velika 6,8GB, ampak lahko normalno igraš brez nje (branje poteka kar iz DVDja). Tako kot že veš, mora biti ob opcijski inštalaciji DVD igre vedno vstavljen v konzolo kadar jo želiš igrati. Prednost opcijske inštalacije igre na disk je predvsem tišje delovanje in hitrejše nalaganje v igri.

Tako da ja. Če boš izrecno igral samo ti 2 igri, potem je X360 4GB načeloma dovolj. Je pa vprašanje če ne dobiš X360 z diskom za enak denar. Na primer tale, ki je celi novejša (Slim) varianta: KLIK!

Glede odklepov ne vem točno kako in kaj, vem pa da ko ti konzolo banajo, ti onesposobijo samo online funkcije (offline deluje normalno).

Kar se tiče rabljene konzole je čisto odvisno na koga naletiš. Ponavadi je vse vredu, lahko pa naletiš tudi na nepoštene prodajalce. Nekateri bi prodali svojo lastno mamo, samo da prodajo zadevo. Pazi da konzola ni banana in če se da jo pred nakupom preizkusi.

Sam raje dam nekaj več in kupim novo konzolo z garancijo in nimam strahu. ;)

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.