Skoči na vsebino

Xbox One Store - online nakupovanje s kartico/paypal/prepaid


mazi17

Priporočene objave

Dne, 1/11/2016 at 12:55, DragonSlayer pravi:
pred 2 urami, matej1990 pravi:

Jup, sedaj bo delovalo.

Preikušeno deluje. Le ko boš vnašal podatke o Visi, daš pravo ime in priimek ter en naslov iz Amerike. Kakšen mali hotel ali kaj podobnega. To je to.

 

Aja haha sele ko sem dobil mail sem opazil da sem imel prej ze na uk haha 

Navedek

This mail is confirmation that you successfully switched your XBOX Live account fromGreat Britain to United States . 

 

Thank you for using Microsoft Online Services.

Xbox LIVE Team

 

 

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • matej1990 odpel in featured this debata
  • 4 tednov kasneje...

Samo ne pri G2A

Njihov način poslovanja je več kot le nemoralen. 

 

Kode, ki jih kupuješ na G2A so vse ukradene Oz. kupljene z ukradenimi karticami. 

Njihov način poslovanja je preveč kontroverzen, da bi ga na hitro opisal v enem postu. 

Seriously, če že vsi googlajo chemtrails, malo se pogooglajte G2A

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • 1 year later...

Živjo.

A ima zadnje čase kdo kakšne izkušnje z prijavo kreditne kartice. Račun sem iz UK prenesel v US, ker mi je veljavnost trenutne Visa kartice potekla. Ko sem to naredil je vse potekalo brez problemov. Potem pa sem prijavil novo Visa kartico in sem jo nekako spravil v Xbox z pravim US naslovom v New Yorku. Sedaj pa ko hočem kaj kupiti, mi vedno napiše, da se nakup ne more izvršiti. Prijavil sem tudi PayPal account (sicer je registriran v SLO) pa mi naredi isto napako. 

Ima kdo kakšno idejo , kako zadevo "prinesti okoli" da lahko kupujem v US storu s kartico? Ali kdo ve, če so vpeljali kakšen novi mehanizem preverjanja, ker predhodno nisem imel nobenih težav z nakupi.

 

LP

Aleš

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.