Skoči na vsebino

Metro: Exodus

Metro Exodus; težko pričakovano nadaljevanje ene izmed bolj priljubljenih SciFi post-apokaliptičnih nadaljevanj. Artyom, zarote in vesoljci?
Pridruži se debati!
mazi17

Xbox One Store - online nakupovanje s kartico/paypal/prepaid

Priporočeni prispevki

Sem isto poizkusil kolegu pomagati s vpisom kartice in mu ni uspelo. Meni deluje, njemu ne. Ne vem v čem je fora.

Na koncu je rešil s prepaid karticami.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
Objavljeno (urejano)

hvala. največja fora v vsem je, da sem porabil en cel dan in paypal gor priklopil vse naredil, pa nikakor ni šlo. potem sem pa šel za foro na marketplace.xbox.com/en-gb in tam probal špil kupiti in mi je nakup šel preko kartice brez problema. 

Največja neumnost je, da imam sedaj lociran account v US (dejansko imam tam eno sorodnico in sem prijavil njen naslov), venda nakupe pa lahko delam v UK. Adijo pamet. No očitno bom moral iti na Gift carde, da bom lahko tam nabavljal. 

Ali kod priporoča kakšno e-trgovino za nabavljat Gift card-e?

uredil/a AlesGruden

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Ma čudne fore imajo.

Eno stran nazaj imaš že napisanih nekaj trgovin s karticami.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
29 minut nazaj, matej1990 pravi:

Ma čudne fore imajo.

Eno stran nazaj imaš že napisanih nekaj trgovin s karticami.

Npr. Gamepass koda mi je enkrat prijela na konzoli, drugič mi ni.  Takrat je šlo le preko browserja na PC.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Hej. Imam težavo.. v eni trgovini smo kupili xbox live gold kodo za 3 mesece.. ko jo želimo vpisati nam je ne sprejme brez da bi vpisali kartico ali paypal? A obstaja kakšna rešitev da nerabiš vpisovati kartice?

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Za unovčitev predplačniške (Xbox live, game pass,...) kartice ne potrebuješ nobene kreditne kartice ali paypala. Predvidevam da gre za nov račun in hoče ob prvem vpisu imeti vnešeno vsaj eno izmed plačilnih opcij za preverjanje. Vnesi in nato izbriši v kolikor te to moti.

Če se da kako zaobiti zadevo ne vem. Lahko poizkusiš vpisati kodo preko kakšne druge platforme. Na primer preko spleta, Android ali iOS appa,... How to redeem gift cards and codes

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh