Skoči na vsebino

Xbox One Store - online nakupovanje s kartico/paypal/prepaid


mazi17

Priporočene objave

hvala. največja fora v vsem je, da sem porabil en cel dan in paypal gor priklopil vse naredil, pa nikakor ni šlo. potem sem pa šel za foro na marketplace.xbox.com/en-gb in tam probal špil kupiti in mi je nakup šel preko kartice brez problema. 

Največja neumnost je, da imam sedaj lociran account v US (dejansko imam tam eno sorodnico in sem prijavil njen naslov), venda nakupe pa lahko delam v UK. Adijo pamet. No očitno bom moral iti na Gift carde, da bom lahko tam nabavljal. 

Ali kod priporoča kakšno e-trgovino za nabavljat Gift card-e?

Urejano od AlesGruden
Link to comment
  • vrhovni

Za unovčitev predplačniške (Xbox live, game pass,...) kartice ne potrebuješ nobene kreditne kartice ali paypala. Predvidevam da gre za nov račun in hoče ob prvem vpisu imeti vnešeno vsaj eno izmed plačilnih opcij za preverjanje. Vnesi in nato izbriši v kolikor te to moti.

Če se da kako zaobiti zadevo ne vem. Lahko poizkusiš vpisati kodo preko kakšne druge platforme. Na primer preko spleta, Android ali iOS appa,... How to redeem gift cards and codes

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 3 meseci ...
  • Pred 4 meseci ...

verjetno je od primera do primera odvisno. Ja najbolje verjetno res prepaid, če imaš probleme z kreditnimi :)

 

Najbolj neumno pa je, k poslušaš, kako ima PS veliko boljše prodaje, kot Xbox. Sej ni čudno, če pa v 3/4 držav ni podprt in ti Microsoft kar "sporoča" da kupi PS. Se jim pa vidi, da jim za denar ni vseeno, ker drugače bi nas verjetno že dokončno izključili iz "sistema".

 

LP

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.