Skoči na vsebino

hinavski wii


Rox

Priporočene objave

Meni nič ne brni, ne ko je prižgan, ne v standbyju .. vsaj ne tako glasno, da bi se ga slišalo z neke normalne razdalje.

pa ti v standbyju vsaj malo

pri meni se tak malo vstandbyju bzzzzzzz... sliši ko ga pa prižgem pa nič

če zvem da je kaj narobe ga grem takoj v bb vrnit

wii_forum2c.jpg
Link to comment
men je to cele noci in cele dneve brnelo , ampak ne naglas cist potiho (zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz) skos tako kot bi bil en mejhn ventilatorck not .

ja točno tak samo nevem zakaj ker enim nena pa upam da se na uničuje stem :?

wii_forum2c.jpg
Link to comment
men brni noter v napajalniku in ne v wii konzoli sami

ja no sej to je cist normalno (vsaj mislim) pr mojmu frendo je v piko isto , tko da dvomim da bi blo kej narobe !

rox k teb wii brni ? to ti mora sm napajalnik !

tnx sem opazo komaj zaj ker mam napajalnik čist zraven wiija

sem pa bral v navodilih da če iz napajalnika zaslišiš čuden zvok al če se kadi ven dim al pa če zavohaš kaj čudnega moraš nest wii na servis in zdaj še vedno ne vem če je brnenje normalno :(

wii_forum2c.jpg
Link to comment
Hja, jaz sem sedaj prečekiral mojega Wiija in, vsaj v standbyju, ne šumi popolnoma nič - ne konzola, ne napajalnik. Sem z ušesom rinil povsem vanj, pa nisem slišal čisto nič.

Konzola sama je v standbyju nekako prijetno topla, ne vroča.

pa uporablaš isti tisti napajalnik ko si ga dobo zraven wiija

wii_forum2c.jpg
Link to comment

sem danes šal v bb pa sem reko za toto brnenje napajalnika pa je bb ded reko naj ga prinesem da ga bojo dali na servis pol je pa že kr začel govorit da to ni nič pa naj ga iz elektrike isklopim pa bo pol vse vredu

pa sem mu reko da sem to že probavo pol pa je začel neke face pokat pa nekaj mumlat pa sem reko dobro pa sem kuj šal

in še vedno nevem kaj naj zdaj :doh:

wii_forum2c.jpg
Link to comment

evo komej sm prisel do neta , k sm na morju , am... to brnenje ni skodljivo v novomeskem big bangu je blo isto , k so mel raztavni eksponat k je bil przgan , in se 1 frend pa se nek k mata wii-ja jima dela v piko isto kot je delalo men , frend ma pa konzolo ze od zacetka prodaje teh konzol , mislm lako neses v big bang pomoje ti bodo rade volje sprejeli ampak ti bo pa sla garancija in bodo oni se te odkrizali , jst ti priporocam da ne odneses se v garancijo , lahko pa jo pa porocej pol kaj ti bodo rekl , tko da it's your choise !

Link to comment

ne bodo se ti smejali saj itak sami vendar nimajo pojma zato ker wii ni PS, no vsaj malo verjetno da bio se ti kdo smejal, pač bi šou fprašat če je z konzolo kaj narobe če tako brni

v glavnem maš servis zastonj zaradi garancije in potem torej nič ne tvegaš

lp

First Rule:::::I Rule

Link to comment
ne bodo se ti smejali saj itak sami vendar nimajo pojma zato ker wii ni PS, no vsaj malo verjetno da bio se ti kdo smejal, pač bi šou fprašat če je z konzolo kaj narobe če tako brni

v glavnem maš servis zastonj zaradi garancije in potem torej nič ne tvegaš

lp

ok tnx

samo najprej morm ugotovit zakaj brni pol pa grem v bb gnjavit=)

wii_forum2c.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.