Skoči na vsebino

PS3 in GT6 težava pri update


Presa

Priporočene objave

Pozdravljeni.

Z sinom sva novo pečena lastnika PS3. Na PS Store kupim Granturismo 6 in jo uspešno naložim na PS3. Zaženem, ponudi mi update za fw in 13 updateov same igre, vsak v popvr. 1 gB. Tudi to zaženem in pustim da naloži. Ko je končano in hočem zagnat igro, javi neko napako (corrupted files + No file error), z njo se ne da počet nič. Zbrišem igro. Zdaj sem jo ponovno naložil in preden mi spet ponudi razpoložljive update in s tem spet enih 6 ur mletja...a je kaka varianta, da se naloži samo update fw in se potem posamezno nalagajo updatei, ki jih je 13, da nebi po nepotrebnem spet spušil cel dan.

Hvala in lp, P

Link to comment
  • vrhovni

Zdravo!

Verjetno se ne spomniš točne oznake napake oz. točno kaj je pisalo? Bi bilo lažje. :)

Da se, da zavrneš vse updejte. Tako bi te moralo postaviti direktno v meni igre.

Najverjetneje gre za napako pri posodobitvi igre:

users will have to delete GT6’s existing game data from their PS3 and create a new file by restarting the game.

(1)
Go to the XMB (Cross media bar) > [GAME] > [GAME DATA (PS3)] and press the X button to enter the menu. (DO NOT DELETE ANY CONTENTS OF [sAVE DATA].)

(2)
Select [Gran Turismo 6] and press the △ button.

(3)
The option menu will appear. Select “Delete” and press the ○ button.

(4)
Go to the XMB (Cross media bar) > [GAME] > [Gran Turismo 6] and press the ○ button to start the game. After the game starts, download and installation of updates will be started.

Drugače pa probaj še druge variante: How To Fix GT6 “Installation Has Failed” Update Errors

Preberi si tudi komentarje.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.